ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [حل شده] چند سوال در باره تابع ساعت

info.3seo
2018/07/11, 15:35
خسته نباشید ..
اساتید چند تا سوال داشتم .. محبت بفرمایید راهنمایی کنید ..

1- در داخل یک سلول ها برای بدست آوردن ساعت از فرمول زیر استفاده میکنم :

c.Offset = Time
که ساعت کنونی سیستم رو نمایش میده. حالا میخام ی کار کنم که با یک ساعت تاخیر به عقب ساعتو نمایش بده مثلا اگه ساعت 12:52 دقیقه نیست داخل سلول قرار بده 11:52 ؟

2- سوال دوم اینه که چطور فرمول نویسی کنم که وقتی داخل تابع عدد 3 قرار دادم . خودش سه تا صفر 000 بهش اضافه کنه . یعنی اگر قرار دادم 2 داخل سلول بشه 2000؟

3- سوال سوم این که چطور فرمول بنویسیم که وقتی داخل تابع قرار دادم 5 کنارش ی کلمه ای قرار بده مثلا بنویسه ایران 5 ؟

4- سوال آخرم این که چطور داخل یک button کد بنویسم که وقتی روش زدم مثلا از بین اعدادی که داخلش قرار دادم به طور رندوم یکیشو قرار بده در داخل سلول ؟؟ مثلا داخل کد قرار بدم 10 20 30 40 وقتی روش زدم به صورت رندوم یکیشو قرار بده داخل سلول ؟

ببخشید یکم سوالات زیاد شد..
با تشکر از راهنماییاتون
:min17:

M_ExceL
2018/07/12, 08:19
خسته نباشید ..
اساتید چند تا سوال داشتم .. محبت بفرمایید راهنمایی کنید ..

1- در داخل یک سلول ها برای بدست آوردن ساعت از فرمول زیر استفاده میکنم :

c.Offset = Time
که ساعت کنونی سیستم رو نمایش میده. حالا میخام ی کار کنم که با یک ساعت تاخیر به عقب ساعتو نمایش بده مثلا اگه ساعت 12:52 دقیقه نیست داخل سلول قرار بده 11:52 ؟

2- سوال دوم اینه که چطور فرمول نویسی کنم که وقتی داخل تابع عدد 3 قرار دادم . خودش سه تا صفر 000 بهش اضافه کنه . یعنی اگر قرار دادم 2 داخل سلول بشه 2000؟

3- سوال سوم این که چطور فرمول بنویسیم که وقتی داخل تابع قرار دادم 5 کنارش ی کلمه ای قرار بده مثلا بنویسه ایران 5 ؟

4- سوال آخرم این که چطور داخل یک button کد بنویسم که وقتی روش زدم مثلا از بین اعدادی که داخلش قرار دادم به طور رندوم یکیشو قرار بده در داخل سلول ؟؟ مثلا داخل کد قرار بدم 10 20 30 40 وقتی روش زدم به صورت رندوم یکیشو قرار بده داخل سلول ؟

ببخشید یکم سوالات زیاد شد..
با تشکر از راهنماییاتون
:min17:
سلام
فایل حاوی پاسخ سوالات :

info.3seo
2018/07/12, 12:49
سلام
فایل حاوی پاسخ سوالات :

یک دنیا ممنون..:min17: