PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک فورررررررررررررری

K_gavad
2012/06/25, 16:50
با سلام خدمت دوستان
من یک بانک اطلاعاتی اکسل دارم که در یک شیت ساعات ورود و خروج پرسنل ثبت شده و می خواهم در یک شیت دیگه با ذکر نام یکی از پرسنل تمام اطلااعات مربوط به همان پرسنل به تفکیک روز سورت بشود. و بشه پرینت گرفت
لطفا فوری جواب بدهید

khakzad
2012/06/25, 17:03
سلام
اینطور گزارشگیری ها با vlookup انجام میشه
اگه خواستید ادامه بدیم، فایلتون رو بذارید اینجا!

K_gavad
2012/06/26, 07:53
[attachment=767]فایل ضمیمه

komeilex
2012/06/27, 22:00
سلام دوست عزیز و پوزش فراوان بابت فوری نبودن جواب. راستش من هر کاری کردم که با ترتیبی که شما داده ها رو وارد کردین بتونم از یکی از توابع جست و جو استفاده کنم نتونستم.
برا همین با اجازه شما یه تغییری تو شیت لیست کارکرد ماهانه دادم تا بتونم از توابع جست و جو استفاده کنم. یه نگاهی بندازین ببینین چطور شده.
اگر مورد پسند نبود انشاا.. اساتید رو فایل اصلیتون یه راه حلی پیدا کنن. مابقی شیت ها رو به دلیل اینکه حجم فایل پایین بیاد حذف کردم:P
[attachment=770]

K_gavad
2012/06/28, 08:14
ممنون از راه حل .مشکل من تا حدودی حل شد . ولی اگه یه راحلی بود که با زدن یک دکمه میشد لیست را ایجاد کرد بهتر میشد.

komeilex
2012/06/28, 09:32
خواهش می کنم دوست عزیز.
کدوم لیست؟ اگه منظورتون لیست کارکرد ماهیانست که خوب شما فقط یه بار واسش وقت می زارین و آمادش می کنین و برای دفعات بعدی ازش استفاده می کنین. زیادم وقت گیر نیست آقا;)