PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش: ویندوز 64

كامران
2018/08/12, 13:55
سلام
من فعلآ روی سیستمم ویندوز 32 دارم ولی وقتی متخصص آن را بررسی کرد گفت با توجه به امکانات آن میتوانم از 64 استفاده کنم حالا این وسط مشکلی هست من چند وقت قبل اتفاقی تو یکی از تاپیکها دیدم نوشته بودن فلان کد vba در 64 کار نمیکند پس از اساتید محترم تقاضا دارم اگه آموزشی یا رعایت مواردی در تبدیل ویندوز نیازه که فایلهای اکسل بهم نریزه و هنوز کار کنه لطفآ آموزشش رو بذارید
ممنون

پ.ن من از آفیس 2010 استفاده میکنم ( بخاطر اینترفیس فارسیش )

Alireza
2018/08/12, 14:00
سلام
من فعلآ روی سیستمم ویندوز 32 دارم ولی وقتی متخصص آن را بررسی کرد گفت با توجه به امکانات آن میتوانم از 64 استفاده کنم حالا این وسط مشکلی هست من چند وقت قبل اتفاقی تو یکی از تاپیکها دیدم نوشته بودن فلان کد vba در 64 کار نمیکند پس از اساتید محترم تقاضا دارم اگه آموزشی یا رعایت مواردی در تبدیل ویندوز نیازه که فایلهای اکسل بهم نریزه و هنوز کار کنه لطفآ آموزشش رو بذارید
ممنون

سلام
این مورد عمومیت نداره ولی جهت اطمینان میتونید قبل تعویض ویندوز فایل رو روی یه سیستم 64 تست کنید

Amir Ghasemiyan
2018/08/12, 14:22
سلام
ممنون

سلام دوست عزيز

دو مورد رو مد نظر داشته باشيد. يكي اينكه بر روي ويندوز 64 بيتي آفيس 32 بيتي نصب كنيد (هيچ مشكلي بوجود نمياد و خود ماكروسافت هم توصيه كرده)
مورد دوم اينكه بعضي از كدهاي vba در سيستم هاي 64 بيتي ممكنه كار نكنه كه البته راه حل داره. اينطور نيست كه كلا نشه استفاده كرد

در نتيجه به نظر من حتما ويندوز 64 بيتي با آفيس 32 بيتي نصب كنيد و ان شالله مشكلي نخواهيد داشت