PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از فایل اکسل در وبلاگ یا سایت

valencia
2010/05/31, 01:37
سلام دوستان
میخواستم بپرسم چطوری می تونم یک فایل اکسل رو تو سایت یا وبلاگم بذارم که کاربران بتونند اطلاعاتشون رو وارد کنند و نتیجه رو ببینند یا چاپ کنند .
اگر در مبحث توابع اکسل کتاب مفیدی سراغ دارید ممنون می شم بهم معرفی کنید .
با تشکر از همه شما دوستان گرامی

mrexcel
2010/05/31, 05:46
من تنها محيطي كه در اينترنت ديدم محيط google spreedsheet در فضاي gmail است ولي نميدانم اين امكان را با sharepoint يا هر ابزار ديگر چگونه در وب فعال ميكنند برنامه نويس هاي وب بهترين جواب ها را دارند

m_d6712
2010/05/31, 21:44
سلام دوست عزیز! اگه بخوای که چندین کاربر بتونن اطلاعات یک فایل اکسل رو همزمان تغییر بدن و تغییرات یکدیگر را در همان لحظه ببینن فقط همان spreadsheet گوگل هستش! فکر کنم با آژاکس و یک سرور قوی بشه! اما کار ساده ای نباید باشه!
اما اگه بخوای اطلاعات یک فایل رو به طور غیر همزمان رو وب استفاده کنی! امکانش هست! ولی باید به زبان ASP.Net یعنی (VB.Net یا C#.net) و یا php و یا هر زبان توسعه گر وب آشنا باشی!!!

mrexcel
2010/06/01, 09:31
این امکان در خود فایل اکسل هست ولی ایشان میگه در وبلاگ بزارم یعنی فایل اکسل رو وبلاگ باز باشه که به نظرم کار راحتی نباشه

m_d6712
2010/06/01, 15:47
منظور من هم روی وبلاگ بود

valencia
2010/06/03, 20:15
با تشکر از شما دوستان

runmohsen
2011/04/27, 13:22
پاسخ سوال شما در اينجا
http://forum.exceliran.com/showthread.php?tid=628

hoosein
2013/01/24, 00:17
سلام دوستان عزيز
من هم يك سوال مرتبط با اين موضوع داشتم ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد

من يه بانك اطلاعاتي دارم كه در يك شيت فرد ميتونه با وارد كردن آيدي كد مخصوص به خودش(از طريق تابع VLOOKUP) به اطلاعات مرتبط خودش دسترسي داشته باشه ...
حالا ميخوام اين بانك رو در سايت بذارم تا افراد با مراجعه به سايت بتونن اين كار رو انجام بدن
از طريق save as >web page هم اطلاعات رو مياره ولي صرفا جهت نمايش هست و قابليت ورود ديتا و نتيجه گيري نداره
آيا غير از محيط برنامه نويسي و طراحي صفحات وب راهي هست كه از طريق ابزار اكسل بتونم اينكارو انجام بدم ؟
پيشاپيش تشكر