PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد یک لیست در اکسس

meysam mapna
2012/06/30, 15:24
با سلام
فرمی دارم شامل یک سری کد که در ستون مقابل این کد ها متنی نوشته شده است.
می خواهم با وارد کردن کد, متن مقابل آن نمایش داده شود

mostafap4
2012/06/30, 18:12
اگر توي اكسل باشه كه با يك vlookup‌اين كار انجام ميشه اگر توي اكسس باشه هم كه به راحتي اگر از يك جدول بياريشون و مرتبطش كني به هم خودش متن را نشون ميده

~M*E*H*D*I~
2012/07/01, 11:57
سلام
دوست عزیز برای اینکار در بخش design view وارد بشین و در ستون data type از لیست فروریز نوع متغیر رو lookup wizard انتخاب کنید با باز شدن پنجره مربوطه گزینه اول که به صورت پیش فرض انتخاب هست ادامه بدید و تیبل مورد نظر رو انتخاب کرده و فیلد مورد نظر رو به selected field انتقال بدبد بقیه موارد هم که واضحه

anjafari
2012/09/09, 19:17
سلام
دوست عزیز برای اینکار در بخش design view وارد بشین و در ستون data type از لیست فروریز نوع متغیر رو lookup wizard انتخاب کنید با باز شدن پنجره مربوطه گزینه اول که به صورت پیش فرض انتخاب هست ادامه بدید و تیبل مورد نظر رو انتخاب کرده و فیلد مورد نظر رو به selected field انتقال بدبد بقیه موارد هم که واضحه

سلام
من خيلي تازه كار هستم از اكسل 2010 استفاده مي كنم اين قسمت design view پيدا نمي كنم لطفا" راهنمايي بفرماييد

mokaram
2012/09/10, 02:46
دوست عزیز دیزاین ویو تو اکسس هست