PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقدیر و ترفیع مدیر پرتلاش اکسل ایران

admin
2018/09/02, 14:34
دوست و همکار پرتلاش، حسام بحرانی عزیز
لازم می دونم در این پست مراتب قدردانی و سپاس بینهایت زیاد خودم و مجموعه بزرگ اکسل ایران رو از حسن همکاری و خدمات خالصانه و زحمات بی شائبه ای که طی این دوره 4 سال و 11 ماه و 4 روزه عضویت در سایت اکسل ایران داشتی اعلام کنم.
با امید به اینکه از این به بعد هم بیشتر در کنار ما باشی و بیشتر از مشاوره ها و تخصص فوق العاده ای که داری استفاده کنیم با افتخار عنوان "
سرپرست انجمن اکسل ایران
" رو خدمتت تقدیم می کنیم و برای تو دوست عزیز در تمام عرصه‎های زندگی آرزوی موفقیت و پیشرفت روزافزون رو داریم.

با احترام
تیم مدیریتی جامعه اکسل ایرانیان

حسام بحرانی
2018/09/03, 01:49
در کنار شما خوبان بودن افتخار بزرگی است که چندسالی نصیبم شده است

با افتخار به خودم می بالم که دوستانی فرهیخته ، انسانهایی باکمال و اندیشمندانی بزرگ و به غایت محترم را در کنار خود دارم.
ضمن سپاس فراوان از حسن توجه و اعتماد مدیریت محترم کل سایت و دیگر عزیزان این مجموعه بزرگ نسبت به من ، امیدوارم بار این مسئولیت سنگین را به خوبی تحمل کنم و شایسته ی این عنوان باشم.
هرچند مدت زیادی نیست که در جمع بزرگان اکسل ایران هستم اما ، تجارب بسیار زیادی کسب کردم و همه را مدیون توجه و اعنماد همه ی دست اندرکاران این مجموعه وزین هستم.
امیدوارم بیش از پیش بتوانم در این انجمن فعالیت کنم و قطعاً با همکاری و همراهی تک تک عزیزان ، ثمره ای جاودان برای همه ی ایرانیان برجای خواهیم گذاشت.

با امید به افق های روشن و با آرزوی شکوفایی بیشتر انجمن اکسل ایران

با احترام
حسام بحرانی
97/06/11