PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش: ایجاد صورت حساب بانک با محاسبه سود روز شمار

vrujak
2018/11/05, 15:18
سلام دوستان
ازتون یه سوالی داشتم
من یک حساب بانکی دارم که به این حساب واریز و برداشت میکنم که بصورت اکسل درآوردم فقط میخوام این حساب سود روز شمار رو برام محاسبه کنه.
هر کاری کردم نتونستم انجام بدم. بدین صورت که تاریخ رو بدم بهش و سود رو تا اون تاریخ بهم بده.
اگه یک واریز و برداشت بود به راحتی قابل محاسبه بود ولی به علت برداشت و واریزهای متعدد در روزها و تاریخ های متعدد نمی تونم جطور حساب کنم.
از دوستان اگه فرمول یا توضیحاتی بود ممنون میشم راهنمایی کنند.
سپاس

Alireza
2018/11/06, 08:41
سلام دوستان
ازتون یه سوالی داشتم
من یک حساب بانکی دارم که به این حساب واریز و برداشت میکنم که بصورت اکسل درآوردم فقط میخوام این حساب سود روز شمار رو برام محاسبه کنه.
هر کاری کردم نتونستم انجام بدم. بدین صورت که تاریخ رو بدم بهش و سود رو تا اون تاریخ بهم بده.
اگه یک واریز و برداشت بود به راحتی قابل محاسبه بود ولی به علت برداشت و واریزهای متعدد در روزها و تاریخ های متعدد نمی تونم جطور حساب کنم.
از دوستان اگه فرمول یا توضیحاتی بود ممنون میشم راهنمایی کنند.
سپاس
سلام وقت بخیر
بنظرم ساده ترین راه استفاده از یک ستون کمکی هست که سود هر روز رو محاسبه کنید و در نهایت بر اساس نیازتون جمع بگیرید

vrujak
2018/11/06, 08:45
سلام وقت بخیر
بنظرم ساده ترین راه استفاده از یک ستون کمکی هست که سود هر روز رو محاسبه کنید و در نهایت بر اساس نیازتون جمع بگیرید

سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی تون. انجام میدم ببینم چی میشه
سپاس