PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امنیت در اکسس مورد سوال

Pbapba
2018/11/22, 19:50
راستش من اکسس کار نکردم و فایل اکسلی دارم که حجم و فرمول های زیادی داره و بسیار سنگین میشه یک بنده خدایی میگفت اگر تو اکسس باشه بهتر از اکسل هست .ایا درسته ؟ و سوالم این هست ایا اکسس هم مثل اکسل میشه فرمول ها یا بگیم کاربر فقط برخی چیز ها را وارد کنه و از برخی موارد خروجی بگیره بدون دیدن همه چیز(مخفی شده ها ) ایا امنیتی داره که از فایل کپی نکنند و منتشر کنند

حسام بحرانی
2018/11/22, 22:33
راستش من اکسس کار نکردم و فایل اکسلی دارم که حجم و فرمول های زیادی داره و بسیار سنگین میشه یک بنده خدایی میگفت اگر تو اکسس باشه بهتر از اکسل هست .ایا درسته ؟ و سوالم این هست ایا اکسس هم مثل اکسل میشه فرمول ها یا بگیم کاربر فقط برخی چیز ها را وارد کنه و از برخی موارد خروجی بگیره بدون دیدن همه چیز(مخفی شده ها ) ایا امنیتی داره که از فایل کپی نکنند و منتشر کنند
سلام
برای ایجاد پایگاه عظیم داده ها و جستجوی بین آنها و نیز گزارش گیری ، نرم افزار اکسس قابلیت بیشتری دارد...

در اکسس هم مانند اکسل می توان فرم هایی را ساخت که کاربر فقط بتواند اطلاعاتی را وارد کند و گزارش هایی را استخراج کند.

در مورد امنیت اکسس هم باید گفت همه ی نرم افزارهای آفیس از قابلیت حفظ امنیت محتوا برخوردار هستند

اما خب باید اذعان نمود که همه ی این نرم افزارها از ضریب امنیتیبالایی برخوردار نیستند.

بهترین پیشنهاد برای ثبت داده ها و گزارش گیری استفاده از هر دو نرم افزار هست

یعنی داده های عظیم خود را در اکسس وارد نموده و آن قسمتی از داده ها را که نیاز دارید به اکسل باز گردانید

و متعاقب آن گزارش های خاص و ویژه خود را در نرم افزار اکسل طراحی و ویرایش نمایید.
موفق باشید.

Pbapba
2018/11/23, 21:05
بسیار ممنونم