PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه: نتایج پنجمین مسابقه از سری دهم مسابقات مهارت اکسل

~M*E*H*D*I~
2018/11/23, 10:30
با درود خدمت همه دوستان

نتایج پنجمین مسابقه از سری دهم مسابقات مهارت اکسل به شرح زیر اعلام می‌گردد:

در این مسابقه 10 نفر از کاربران محترم شرکت داشتند که بر اساس نظرسنجی 5 نفر از دوستان سوال پنجم را دشوار و 2 نفر متوسط ارزیابی کردند، سه نفر هم پاسخی به نظر سنجی ندادند.

با عنایت به اینکه این سوال در سایت وجود داشت و تمایز بین میزان بهره‌برداری از فایل مربوطه دشوار بود رسیدن به پاسخ نهایی مد نظر قرار گرفته و همچنین رعایت قوانین اعم از شرکت در نظرسنجی و تکمیل مشخصات همانند مسابقات قبلی (به جز مسابقه اول) در نظر گرفته شد.

خانم زهرا مقصودی

z.maghsoudi
10.00

آقای رسول سلیمانی

rasools13
10.00

آقای امین ملک خواه

amin.malekkhah

10.00

آقای امیر تهور
amirtahavvor

10.00

آقای نوید اسماعیل زاده
navid1360
10.00

آقای امیر
amir_ts
10.00

در نتایج این مسابقه با توجه مشکل به وجود آمده هیچگونه تغییری حاصل نخواهد شد. همچنین اولین فایل ارسالی مدنظر قرار گرفته است.

نتایج نهایی همزمان با میلاد پیامبر اعظم در روز یک شنبه اعلام خواهد شد.

hesabdar82
2018/11/24, 09:55
شرکت در نظر سنجی نمره داره ؟
جالب بود !!!
کجا اعلام شده بود ؟ چرا تا حالا کسی بهم نگفته بود ؟ ..............

حسام بحرانی
2018/11/24, 14:12
شرکت در نظر سنجی نمره داره ؟
جالب بود !!!
کجا اعلام شده بود ؟ چرا تا حالا کسی بهم نگفته بود ؟ ..............
سلام دوست عزیز
شرکت در نظر سنجی جزء قوانین این مسابقات بود از ابتدا:
بند 2 در این تاپیک (https://forum.exceliran.com/showthread.php/13791-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D9%87%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9%D9%87-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86)
همانطور که مشاهده می نمایید آقای وطن پرست در همه ی سؤالات بصورت واضح و بهمراه لینک زیر :
شرایط و قوانین دهمین دوره مسابقات مهارت اکسل جامعه اکسل ایرانیان (https://forum.exceliran.com/showthread.php/13791-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D9%87%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9%D9%87-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86)
این قوانین را تکرار کرده اند.
موفق باشید.

امين اسماعيلي
2018/11/25, 22:18
ba dr0o0o0od,

Ostad be man dadin 9, mishe begin kojaye kare man eshtebah bode

حسام بحرانی
2018/11/25, 23:27
ba dr0o0o0od,

Ostad be man dadin 9, mishe begin kojaye kare man eshtebah bode

سلام کاکو
وقتت بخیر استاد...
من در امر داوری دخالت نمی کنم اما فایلتو که دیدم،

شمو نه نام کاربری رو نوشتی، نه ایمیلتو فرستادی و نه در نظرسنجی شرکت کِردی!

این موارد جزء قوانین مسابقات بود و یک نمره هم داشت!

پس شمو! درست جواب دادی اما یی کمی مقرراتو رُعایت نکِردی!

موفق باشی گُمپ گُلُم!!:o

hesabdar82
2018/11/26, 06:53
با سلام مجدد
آقای amir_ts در نظر سنجی شرکت نکرده بودن و نمره کامل رو گرفته بودن
البته من فکر میکنم ایشون شرکت کردن ، ولی این نظر سنجی اونقدر بی اهیت بوده که جلو اسم ایشون چیزی ننوشتین
همچنین از صفحه اول سایت که به جدول مسابقه لینک دارید هیچ لینکی به قوانین وجود نداره

به هر حال موفق باشید

hesabdar82
2018/11/26, 07:00
سلام دوست عزیز
شرکت در نظر سنجی جزء قوانین این مسابقات بود از ابتدا:
بند 2 در این تاپیک (https://forum.exceliran.com/showthread.php/13791-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D9%87%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9%D9%87-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86)
همانطور که مشاهده می نمایید آقای وطن پرست در همه ی سؤالات بصورت واضح و بهمراه لینک زیر :
شرایط و قوانین دهمین دوره مسابقات مهارت اکسل جامعه اکسل ایرانیان (https://forum.exceliran.com/showthread.php/13791-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D9%87%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9%D9%87-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86)
این قوانین را تکرار کرده اند.
موفق باشید.

من در هیچ سوالی بجز سوال پنج این مساله رو ندیدم ، که این سوالم جوابش آخرین جواب بود
من در سوالات دیگه هم در نظر سنجی شرکت نکردم ، و اگه قرضی در کار نبود قطعا کسی هشدار میداد که نداد و مفهوم مشخصی رو میرسونه
چون من بارها برای نتیجه و نمره پرسیده بودم ولی هیچکس اشاره هم نکرده بود که نظر سنجی هم یه آیتمه

امين اسماعيلي
2018/11/26, 13:32
dr0o0od,
valo man donbale jayexe nabodam, ama to nazar sanji in soal sherkat karde bodamo goftam dish var bod

حسام بحرانی
2018/11/27, 01:13
dr0o0od,
valo man donbale jayexe nabodam, ama to nazar sanji in soal sherkat karde bodamo goftam dish var bod

سلام استاد
البته حضور شما در این مسابقات افتخار بزرگی برای همه ی ما بوده و هست.

این مطلبی رو هم که من با چاشنی لهجه شیرازی نوشتم قصد داشتم تا حدودی حال و هوای شما را عوض کنم

و بگم که هنوز هم به یادت هستیم.

hesabdar82
2018/12/01, 06:30
جواب سوال منو هیچکس نداد :
که چرا اگه شرکت در نظر سنجی یه آیتم بوده با وجود سوالات متعدد من بابت نتایج هیچ وقت کسی به این مطلب اشاره نکرده بود که نمره شما بابت عدم شرکت کم شده؟
چرا این مطلب فق در آخرین نمره دهی اعلام میشه و جالبه که باتوجه به اون نمره دو نفر برابر میشه و یهو بابت زمان سنجی باز نیم نمره دیگه کم میشه ؟
چرا لینکی از قوانین در صفحه اول مسابقات وجود نداره ؟
افراد از کجا باید در جریان بارم بندی و قوانین بودن ؟

و از همه مهمتر
من در جواب سوال پنج در نظر سنجی شرکت کرده بودم
مگه قرار نبود که سوال پنج تاثیر گذار نباشه
ایراد فایل من چی بوده ؟

~M*E*H*D*I~
2018/12/02, 11:48
جواب سوال منو هیچکس نداد :
که چرا اگه شرکت در نظر سنجی یه آیتم بوده با وجود سوالات متعدد من بابت نتایج هیچ وقت کسی به این مطلب اشاره نکرده بود که نمره شما بابت عدم شرکت کم شده؟
چرا این مطلب فق در آخرین نمره دهی اعلام میشه و جالبه که باتوجه به اون نمره دو نفر برابر میشه و یهو بابت زمان سنجی باز نیم نمره دیگه کم میشه ؟
چرا لینکی از قوانین در صفحه اول مسابقات وجود نداره ؟
افراد از کجا باید در جریان بارم بندی و قوانین بودن ؟

و از همه مهمتر
من در جواب سوال پنج در نظر سنجی شرکت کرده بودم
مگه قرار نبود که سوال پنج تاثیر گذار نباشه
ایراد فایل من چی بوده ؟

سلام همونطور که به سایر دوستان هم توضیح داده شد، ایراد پاسخ عدم شرکت در نظر سنجی بوده، قوانین در ابتدای مسابقات طرح شده شما هیچ توجهی به این موضوع نداشتید ، حتی علی رغم چندین بار تأکید مبنی بر عدم ارسال فایل‌های متعدد باز هم نادیده گرفتید و با دید اغماض تیم داوری به شما امتیازات کامل داده شد. در اعلام نتایج نهایی هم عرض کردم تنها به احترام تفاهمی که با سایر مدیران داشتیم مبنی بر حداقل سخت گیری حتی صرف شرکت در مسابقه هم امتیاز داشت، اگر روال برگزاری مسابقات مثل قبل بود هر گونه نقض قوانین به معنی حذف پاسخ از مسابقات بود.
17990
17991

hesabdar82
2018/12/05, 10:22
سلام همونطور که به سایر دوستان هم توضیح داده شد، ایراد پاسخ عدم شرکت در نظر سنجی بوده، قوانین در ابتدای مسابقات طرح شده شما هیچ توجهی به این موضوع نداشتید ، حتی علی رغم چندین بار تأکید مبنی بر عدم ارسال فایل‌های متعدد باز هم نادیده گرفتید و با دید اغماض تیم داوری به شما امتیازات کامل داده شد. در اعلام نتایج نهایی هم عرض کردم تنها به احترام تفاهمی که با سایر مدیران داشتیم مبنی بر حداقل سخت گیری حتی صرف شرکت در مسابقه هم امتیاز داشت، اگر روال برگزاری مسابقات مثل قبل بود هر گونه نقض قوانین به معنی حذف پاسخ از مسابقات بود.
17990
17991

چرا کسی واقعا متوجه سوال من نمیشه
من تو سوال پنج در نظر سنجی شرکت کردم !!!!!!!!!!!!!!!!!
لطفا فایل رو مجددا نگاه کنید

من فایلها متعدد نفرستادم
یه بار بدون مشخصات فرستادم
بعد بلافاصله متوجه شدم و مشخصات رو کامل کردم و فرستادم
فایل بدون مشخصات که قابل قبول نیست ، اینو همکارتون فرمودن
منم مشخصات رو کامل کردم و فرستادم
این با اون قضیه ارسال مجدد خیلی فرق میکنه

جالبه شما حتی برای این سوال و اعلام نهایی نتایج فرصت نگذاشتید
انگار همه چیز چینده شده
قرار بود این سوال تاثیری در نتیجه نگذاره ولی دقیقا گذاشت

- - - Updated - - -

17990
17991
مثل بازی بچه ها که نیست بگین دست به مهره بازیه
اگه قوانین صادقه فایل اول بدون مشخصاته اصلا مال من نیست و غیر قابل قبول

Behnam
2018/12/05, 11:03
با سلام
خدمت شما دوست عزیز باید عرض کنم بنده در طول دوره با این وجود که جزء داوران نبودم اما پاسخ های تمام دوستان برای بنده ارسال میشد.
فکر کنم تقریبا در اکثر سوالات شما دو یا سه فایل رو ارسال می کردید و یا اکثر پاسخ های شما شامل قوانین مسابقات و تکمیل نظرسنجی و مشخصات نمیشد که داوران عزیز و زحمت کش ما از کنار این موضوع رد میشدند که شخصا خود من به آقای وطن پرست عرض کردم این مورد رو تا حد ممکن سعی کنید برای دوستان لحاظ نکنید تا تاثیری در امتیازات نگذاشته باشه.
پس اگر قرار به چیده شدن و بازی بچه ها و دست به مهره حرکت بودن بود الان شما جایگاه دیگه ای در رتبه بندی داشتید.
لازم به ذکر که بگم هیچکس ما رو مجبور به برگزاری این مسابقات نکرده و قطعا اینجانب و دوستان بنده که بدون دریافت ریالی زحمات بسیاری در برگزاری این مسابقات کشیدند نیازمند تشکر و قدردانی شرکت کنندگان و کسانی که حتی به اندازه ذره ای در راستای این مسابقات به علم اکسلیشون اضافه شده ندارند، اما بنده به عنوان مدیر و سرپرست سایت اکسل ایران توقع و تحمل شنیدن تهمت از طرف شما به همکارانم رو ندارم پس لطفا اعتراض خودتون رو محترمانه بفرمایید و اگر با این وجود که به شکایت شما رسیدگی شده اگر همچنان معترض هستید بفرمایید تا با نگاه عادلانه مجدد از ابتدا تمام فایل های اولیه ارسالی شما بررسی بشه.
همینجا از تک تک عزیزانی که در برگزاری این دوره از مسابقات زحمات بسیاری کشیدند کمال تشکر رو دارم و امیدوارم دوستانی که در این مسیر با شرکت در مسابقات موجب خوشحالی مجموعه اکسل ایران بودند همچنان در ادامه راه همراه ما باشند.

hesabdar82
2018/12/08, 11:46
با سلام
خدمت شما دوست عزیز باید عرض کنم بنده در طول دوره با این وجود که جزء داوران نبودم اما پاسخ های تمام دوستان برای بنده ارسال میشد.
فکر کنم تقریبا در اکثر سوالات شما دو یا سه فایل رو ارسال می کردید و یا اکثر پاسخ های شما شامل قوانین مسابقات و تکمیل نظرسنجی و مشخصات نمیشد که داوران عزیز و زحمت کش ما از کنار این موضوع رد میشدند که شخصا خود من به آقای وطن پرست عرض کردم این مورد رو تا حد ممکن سعی کنید برای دوستان لحاظ نکنید تا تاثیری در امتیازات نگذاشته باشه.
پس اگر قرار به چیده شدن و بازی بچه ها و دست به مهره حرکت بودن بود الان شما جایگاه دیگه ای در رتبه بندی داشتید.
لازم به ذکر که بگم هیچکس ما رو مجبور به برگزاری این مسابقات نکرده و قطعا اینجانب و دوستان بنده که بدون دریافت ریالی زحمات بسیاری در برگزاری این مسابقات کشیدند نیازمند تشکر و قدردانی شرکت کنندگان و کسانی که حتی به اندازه ذره ای در راستای این مسابقات به علم اکسلیشون اضافه شده ندارند، اما بنده به عنوان مدیر و سرپرست سایت اکسل ایران توقع و تحمل شنیدن تهمت از طرف شما به همکارانم رو ندارم پس لطفا اعتراض خودتون رو محترمانه بفرمایید و اگر با این وجود که به شکایت شما رسیدگی شده اگر همچنان معترض هستید بفرمایید تا با نگاه عادلانه مجدد از ابتدا تمام فایل های اولیه ارسالی شما بررسی بشه.
همینجا از تک تک عزیزانی که در برگزاری این دوره از مسابقات زحمات بسیاری کشیدند کمال تشکر رو دارم و امیدوارم دوستانی که در این مسیر با شرکت در مسابقات موجب خوشحالی مجموعه اکسل ایران بودند همچنان در ادامه راه همراه ما باشند.
من بارها و بارها از دوستان تشکر کردم و میکنم ، میدونم این جریان ریالی برای شما آورده نداره
تو این مدت هم وقت صرف کردین و بابت همه این جریانات و چیزهایی که یادگرفتم ازتون ممنونم
ولی دو نکته رو فراموش نکنید
نمیشه جلوی تمایلات افراد رو گرفتن و وقتی من میبینم تو سوالی که قرار بود تاثیری در نتیجه نداشته باشه یهو بابت ایرادی که اصلا وجود نداشته نیم نمره دیگه هم کم میشه تا دو نفر مساوی بشن و بعد بر اساس زمان سنجی که واقعا نمیدونم چطوری لحاظ شده بدون تایم اعتراض آخرین نمرات داده میشه ، مفهومش چیه ؟
من تمام ایمیلهایی که بابت اعتراضاتم کردم رو براتون میفرستم ، ببینید چقدر ایمیل بی جواب دارم ، اینجا هم هی سوال کردم و جواب نگرفتم ، شما بگید ، شما خودتون رو بزارید جای من ، چی قضاوت میکنید ؟ شما همه فایلهای منو بررسی کنید ، هر اونچه دوست دارید نمره و امتیاز کم کنید ببینید چه اتفاقی میافته ؟
شما به نحوه اعلام نتایج نگاه کنید ، توضیحی که جلوی اسم افراد اومده ؟ من بچه نیستم ، این نتایج هم برام مهم نیست ، منم برای نتیجه تو مسابقه شرکت نکردم ، ولی اینکه با افراد اینگونه برخورد بشه رو دوست ندارم
چطور شما از یک کلمه چیده شدن اینقدر اعصابتون به هم میریزه ؟
چرا من نباید ناراحت بشم ؟

الانم سوالم ساده است ، من در سوال پنج در نظر سنجی شرکت کردم ، چرا نیم نمره از من کم شده ؟
این سوال کاملا جدا از کلی سوال دیگه است که اصلا جواب داده نشد ، مثلا چرا تو سوال دو پنج نمره از من کم شد؟ در صورتی که ن توجیحات منطقی خودمو مطرح کردم ، اصلا قسمتی از جواب غلط ولی پنج نمره ؟ بابت همین ایرادات در سوالا دیگه به هیچ وجه این مقدار نمره کم نشده ! چرا پس ؟
سوال دو یه سه نفر اول دو تا جواب فرستاده بود که جواب اول غلط بود و دقیقا معلوم بود که شما فقط ارسال دوم رو در نظر گرفته بودین ؟ چرا ؟
جوابهای افراد با انبوهی از باگ و ایراد همراه بود ، ولی وقتی سوال کردم گفتن مهم نیست !!!
کمتر ارسالی از من با هدف جایگزینی بود ، من چندتا جواب رو با هم ارسال کردم ، علت هم مشخصه ، گنگ بودن خود سوال و عدم آگاهی از ملاکهای داوران ؟
الان خودتون قضاوت کنید ؟
دوست دارین تک تک ایرادات و اغماضها رو لیست کنم ؟
چرا یه مسابقه که میتونست اینقدر جذاب و به یاد موندنی باشه به این سمت رفت ، اصلا دعوا و بحث و اشتباه افراد قسمتی از مسابقه است
ولی من تا قبل از اعلام نتیجه سوال پنج و نهایی واقعا اعتقادی به جانب داری نداشتم ، هنوزم ندارم ، ولی لطفا جواب سوالاتم رو بدین

- - - Updated - - -

17990
17991

من واقعا فکر میکردم در نظر سنجی شرکت نکردم ، چون شما گفته بودید ، یهو با خودم گفتم برم نگاه کنم ، بعد دیدم رای دادم !!!!!!!!!!!!!!!!!

- - - Updated - - -

خودتون لطفا به فایلهایی که به عنوان جواب گذاشتین نگاه کنید

- - - Updated - - -

با اینکه من هیچ وقت نمیدونستم شرکت در نظر سنجی مهمه ، ولی از سوال سوم به بعد بود فکر کنم که امیر بهم گفت آقا مهدی از اینکه بچه ها سوالات رو ساده یا معمولی میزنن ناراحت میشه و اعصابش به هم میریزه (البته به شوخی میگفت) ، منم سعی میکردم یا بزنم سخت یا اصلا نزنم (دلیلم رو هم برای آقا مهدی توضیح دادم ، این نبود که سوال واقعا برای من ساده باشه )

hesabdar82
2018/12/08, 12:00
با سلام
لطفا یکبار دیگه جوابهای منو بررسی کنید و بدون دید اغماض ببینید ، لطفا لیستی از موارد اکثرا بدون مشخصات ارسال شد هم اعلام کنید ، حداقل این کار رو بکنید ، من همینجا جلوی همه هر نوع غلط کردم و اشتباه کردمی که دوست دارید میگم ، لطفا نگید من دوتا سه تا جواب فرستادم ، متن ایمیلهای منم رو یه بار دیگه بخونید ، وقتی متن سوال دو دفعه تغییر میکنه ، یه بار به من میگن باید قابلیت افزودن فاز داشته باشه ، یه بار این لغت رو برمیدارن ، چرا من نباید در یک ایمیل چند جواب با ذکر تفاوت ها ارسال کنم ؟ هدف چیه ؟

حسام بحرانی
2018/12/10, 00:11
سلام
بنا به درخواست های متعدد و ممتد این کاربر محترم (https://forum.exceliran.com/member.php/14867-hesabdar82)

و با خواهش اینجانب از داوران عزیز، برخلاف عرف مسابقات، برای چندمین و آخرین بار، پاسخ های این کاربر جهت بررسی بیشتر به داوران ارجاع داده شد.

بدیهی است کسب هرگونه امتیاز از پاسخ به سؤالات ایشان، حکم نهایی مسابقات را دارد.

ذکر این نکات ضروری است:

در این دوره از مسابقات و با تأکید شدید اینجانب، امتیازدهی به سؤالات با حداقل سخت گیری از سوی داوران اِعمال شد.

با درخواست های متعدد و چندین و جند باره ی این کاربر به بررسی مجدد امتیازات، این سبک امتیازدهی(حداقل سخت گیری) از اختیارات هیئت مدیره خارج و به داوران محول خواهد شد.

موفق، مؤید و در پناه پروردگار بزرگ باشید.

~M*E*H*D*I~
2018/12/12, 20:39
من بارها و بارها از دوستان تشکر کردم و میکنم ، میدونم این جریان ریالی برای شما آورده نداره
تو این مدت هم وقت صرف کردین و بابت همه این جریانات و چیزهایی که یادگرفتم ازتون ممنونم
ولی دو نکته رو فراموش نکنید
نمیشه جلوی تمایلات افراد رو گرفتن و وقتی من میبینم تو سوالی که قرار بود تاثیری در نتیجه نداشته باشه یهو بابت ایرادی که اصلا وجود نداشته نیم نمره دیگه هم کم میشه تا دو نفر مساوی بشن و بعد بر اساس زمان سنجی که واقعا نمیدونم چطوری لحاظ شده بدون تایم اعتراض آخرین نمرات داده میشه ، مفهومش چیه ؟
من تمام ایمیلهایی که بابت اعتراضاتم کردم رو براتون میفرستم ، ببینید چقدر ایمیل بی جواب دارم ، اینجا هم هی سوال کردم و جواب نگرفتم ، شما بگید ، شما خودتون رو بزارید جای من ، چی قضاوت میکنید ؟ شما همه فایلهای منو بررسی کنید ، هر اونچه دوست دارید نمره و امتیاز کم کنید ببینید چه اتفاقی میافته ؟
شما به نحوه اعلام نتایج نگاه کنید ، توضیحی که جلوی اسم افراد اومده ؟ من بچه نیستم ، این نتایج هم برام مهم نیست ، منم برای نتیجه تو مسابقه شرکت نکردم ، ولی اینکه با افراد اینگونه برخورد بشه رو دوست ندارم
چطور شما از یک کلمه چیده شدن اینقدر اعصابتون به هم میریزه ؟
چرا من نباید ناراحت بشم ؟

الانم سوالم ساده است ، من در سوال پنج در نظر سنجی شرکت کردم ، چرا نیم نمره از من کم شده ؟
این سوال کاملا جدا از کلی سوال دیگه است که اصلا جواب داده نشد ، مثلا چرا تو سوال دو پنج نمره از من کم شد؟ در صورتی که ن توجیحات منطقی خودمو مطرح کردم ، اصلا قسمتی از جواب غلط ولی پنج نمره ؟ بابت همین ایرادات در سوالا دیگه به هیچ وجه این مقدار نمره کم نشده ! چرا پس ؟
سوال دو یه سه نفر اول دو تا جواب فرستاده بود که جواب اول غلط بود و دقیقا معلوم بود که شما فقط ارسال دوم رو در نظر گرفته بودین ؟ چرا ؟
جوابهای افراد با انبوهی از باگ و ایراد همراه بود ، ولی وقتی سوال کردم گفتن مهم نیست !!!
کمتر ارسالی از من با هدف جایگزینی بود ، من چندتا جواب رو با هم ارسال کردم ، علت هم مشخصه ، گنگ بودن خود سوال و عدم آگاهی از ملاکهای داوران ؟
الان خودتون قضاوت کنید ؟
دوست دارین تک تک ایرادات و اغماضها رو لیست کنم ؟
چرا یه مسابقه که میتونست اینقدر جذاب و به یاد موندنی باشه به این سمت رفت ، اصلا دعوا و بحث و اشتباه افراد قسمتی از مسابقه است
ولی من تا قبل از اعلام نتیجه سوال پنج و نهایی واقعا اعتقادی به جانب داری نداشتم ، هنوزم ندارم ، ولی لطفا جواب سوالاتم رو بدین

- - - Updated - - -

من واقعا فکر میکردم در نظر سنجی شرکت نکردم ، چون شما گفته بودید ، یهو با خودم گفتم برم نگاه کنم ، بعد دیدم رای دادم !!!!!!!!!!!!!!!!!

- - - Updated - - -

خودتون لطفا به فایلهایی که به عنوان جواب گذاشتین نگاه کنید

- - - Updated - - -

با اینکه من هیچ وقت نمیدونستم شرکت در نظر سنجی مهمه ، ولی از سوال سوم به بعد بود فکر کنم که امیر بهم گفت آقا مهدی از اینکه بچه ها سوالات رو ساده یا معمولی میزنن ناراحت میشه و اعصابش به هم میریزه (البته به شوخی میگفت) ، منم سعی میکردم یا بزنم سخت یا اصلا نزنم (دلیلم رو هم برای آقا مهدی توضیح دادم ، این نبود که سوال واقعا برای من ساده باشه )

سلام
مجدد ارجاع میدم به پست اول این تاپیک، غیر از اولین فایل ارسالی هیچ فایل دیگه ای باز نشده و صرفا بخاطر جنبه آموزشی برای اعضای انجمن کلیه فایل‌ها در دسترس قرار گرفتند

در نتایج این مسابقه با توجه مشکل به وجود آمده هیچگونه تغییری حاصل نخواهد شد. همچنین اولین فایل ارسالی مدنظر قرار گرفته است.

hesabdar82
2018/12/13, 08:14
سلام
مجدد ارجاع میدم به پست اول این تاپیک، غیر از اولین فایل ارسالی هیچ فایل دیگه ای باز نشده و صرفا بخاطر جنبه آموزشی برای اعضای انجمن کلیه فایل‌ها در دسترس قرار گرفتند

دوست عزیز فرق فایل اول و دوم فقط در وجود مشخصاته
فایل اول اصلا نباید پذیرفته بشه
وگرنه از لحاظ اطلاعاتی و فرمولی هیچ فرقی با هم نمیکنه
اولی رو یادم رفقت مشخصات بنویسم ، بلافاصله فایل دوم رو کامل کردم و فرستادم

hesabdar82
2018/12/13, 08:40
من برای همه دوستان و مدیران این سایت آرزو موفقیت میکنم ، ممنون که وقت گذاشتین ، ممنون که تلاش میکنید و امیدوارم هیچ وقت از حرفهای امثال من خسته نشید

بازم شرمنده اگه با حرفی رنجوندمتون ، آدمه دیگه
بازم تشکر بابت همه چیزهایی که این دوره یاد گرفتم

رو خودم کار میکنم که تحملم رو بیشتر کنم
موفق و سربلند باشید