PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه: اعلام نتایج نهایی سری دهم مسابقات مهارت اکسل

~M*E*H*D*I~
2018/11/25, 11:10
با درود

ضمن تبریک میلاد پیامبر مهربانی حضرت محمد(ص) خدمت همه دوستان عزیز، طبق وعده‌ای که داده شده بود امروز سه نفر برتر سری دهم مسابقات مهارت اکسل معرفی خواهند شد.

قبل از اعلام نتایج جا داره از 47 شرکت کننده محترم و عزیزی که در این سری مسابقات شرکت داشتند و به تیم مدیریتی انجمن افتخار حضور دادند صمیمانه تشکر کنم.

همچنین جا داره تشکر کنم از شرکت موفق مولتی‌کافه (http://www.multicafe.info/)که اعطای جوایز مسابقه رو تقبل کردند، با توجه به مسئولیتی که در حوزه اقتصادی استانداری خراسان رضوی دارم این شرکت یکی از شرکت‌های موفق استان و کشور هست که امیدوارم در شرایط اقتصادی فعلی و اعمال تحریم‌های ظالمانه همچنان با قوت تمام به فعالیت در عرصه تولید کشور ادامه بده.

همچنین تشکر می‌کنم از آقای سعید علی محمدی مرد اکسل ایران، آقای امیر قاسمیان مدیر فنی سایت ، آقای حسام بحرانی دوست دلسوز و عزیزم و آقای بهنام دارابی عزیز سرپرستان سایت که در برگزاری این مسابقات نقش عمده ای داشتند.

قبل از اعلام نتایج مواردی رو جا داره عرض کنم

برگزاری 4 دوره از این مسابقات به عهده بنده بود، این افتخار نصیب بنده شد که طراحی سوالات رو به عهده داشته باشم، خوشبختانه سطح مهارت کاربران اکسل به حدی پیشرفت داشته که طراحی سوال برای این سطح از مهارت بسیار پیچیده شده، امیدوارم نقایص موجود در سوالات رو به بزرگواری خودتون ببخشید.

در برگزاری این سری از از مسابقات که از مهر ماه امسال شروع شد بر اساس توصیه تیم مدیریتی حداکثر همکاری و چشم پوشی از برخی نقض قوانین انجام شد همچنین برخلاف روال قبل که امتیازات صرفا توسط بنده داده می شد اینبار به صورت داوری انجام شد البته در مواردی هم این امر میسر نشد.

روالی که در مسابقات قبل برقرار بود این بود که در صورت نقض قوانین مسابقه، پاسخ حذف می‌شد اما اینبار به توصیه دوستان و قول و قرار اولیه این سخت‌گیری انجام نشد اما تجربه‌ای که برای شخص خودم داشت این بود که رعایت قوانین بدون مماشات قطعا به انصاف و عدالت نزدیک‌تره.

اما دوستان شرکت کننده در این مسابقه علی‌رغم تأکیدات فراوان بر رعایت قوانین، مطالعه دقیق سوال و رفع ابهامات قبل از ارسال پاسخ متأسفانه توجه کمی به این موضوعات کردند، البته جا داره از دوستانی که دقت لازم رو داشتند تشکر کنم.

علی ایحال اگر در آینده بنده مسئول برگزاری این مسابقات بودم قوانین مو به مو و دقیق لحاظ خواهد شد.

اما نفرات برتر مسابقه که با پاسخ به 7 سوال طرح شده موفق به کسب بالاترین امتیازات شدند:

نفر اول مسابقات سرکارخانم زهرا مقصودی (https://forum.exceliran.com/member.php/60539-z-maghsoudi) با کسب 64.675 امتیاز به عنوان نفر اول و برنده جایزه 500 هزار تومانی برگزیده شدند، تبریک میگم به ایشون به دلیل مهارت بالایی که در اکسل دارند و همچنین تبریک ویژه به دلیل اینکه اولین خانمی هستند که طی ده دوره موفق شدند نفر اول مسابقات باشند، امیدواریم شاهد همکاری ایشون با این انجمن باشیم و از دانش ایشون بهره ببریم.

با توجه به تساوی امتیاز نفر دوم و سوم همانطور که قبلا گفته شد تاریخ ارسال مد نظر قرار گرفت.

بر این اساس با احتساب امتیاز ارسال سریعتر

آقای رسول سلیمانی (https://forum.exceliran.com/member.php/41815-rasools13)با کسب 64.625 امتیاز به عنوان نفر دوم و برنده جایزه 300 هزار تومانی برگزیده شدند، ضمن تبریک به ایشون، دقت نظر و مهارت بالایی که در پاسخ به سوالات به خصوص سوال 6 داشتند جای تقدیر و تبریک داره امیدوارم همچنان شاهد حضور ایشون در این انجمن باشیم

آقای جواد محمد دوست (https://forum.exceliran.com/member.php/14867-hesabdar82) با کسب 64.125 امتیاز به عنوان نفر سوم و برنده جایزه 200 هزار تومانی برگزیده شدند. تبریک میگم به این همشهری عزیز و امیدوارم همچنان همراه ما باشند.

نفرات بعدی که در این دوره افتخار دادند و شرکت کردند به این ترتیب هستند

آقای امین ملک خواه 56.25 امتیاز نفر چهارم
آقای نوید اسماعیل زاده با 46.875 امتیاز نفر پنجم
آقای محمد عاشوریان با 43.25 امتیاز نفر ششم
دوست عزیزمون با نام کاربری amojoghde123 با کسب 38.75 امتیاز نفر هفتم
آقای محمدرضا مکرم با 35.7 امتیاز نفر هشتم
آقای شریف لطفی با 30 امتیاز نفر نهم
آقای رضا فتحیان با 22.25 امتیاز نفر دهم

تشکر میکنم از تمامی عزیزان شرکت کننده، نفرات برتر برای دریافت جوایز به آقای امیر قاسمیان مدیر فنی سایت پیام خصوصی بدن و برای دریافت جایزه هماهنگ کنند.

با آرزوی بهروزی و شادکامی برای شما عزیزان و تبریک مجدد این عید فرخنده

مهدی وطن پرست یکشنبه چهارم آذر 1397

mokaram
2018/11/25, 11:39
جا داره یه خدا قوت مشتی و تشکر ویژه بکنم از تیم مدیریتی اکسل ایران که زحمات زیادی را برای برگزاری هر چه بهتر و باشکوهتر این مسابقات کشیدند.ممنون از همتون :o

حسام بحرانی
2018/11/25, 11:57
میلاد با سعادت رسول اکرم(ص) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(ع) مبارک باد.

ضمن تشکر از همه ی عزیزانی که در برگزاری هرچه باشکوه تر این دوره از مسابقات تلاش کردند ؛

استاد علیمحمدی ، شرکت مولتی کافه ، جناب آقای وطن پرست، آقای بهنام دارابی، آقای امیر قاسمیان و دیگر عزیزان،

یک تشکر ویژه هم داریم از تمامی عزیزانی که به فراخوان این مسابقه ی بزرگ پاسخ دادند و با حضور خود باعث شدند این مسابقات از هیجان بالایی برخوردار شود.

یقیناً حضور پرشور شما عزیزان تمام خستگیِ برگزاری این فستیوال بزرگ را از تن متولیان زدود.

به امید حضور همیشگی شما عزیزان در جامعه بزرگ اکسل ایرانیان

rasools13
2018/11/25, 12:02
تشکر از برگزاری این مسابقات
واقعا سوالات مطرح شده از کیفیت بالایی برخوردار بود و مطالب بسیاری. رو از از سوالات مطرح شده و بررسی پاسخ های دوستان یاد گرفتم
در کل حضور در انجمن اکسل ایران تاثیر زیادی در بهبود مهارت در اکسل برام داشته و خواهد داشت و تشکر میکنم از تمامی کسانی که این بستر را فراهم کردن
منتظر برگزاری دوره یازدهم خواهم بود

z.maghsoudi
2018/11/25, 22:18
با سلام
از همه کسانی که در برگزاری این مسابقات کمک کردند کمال تشکر را دارم و امیدوارم این چنین مسابقاتی استمرار داشته و شرکت کنندگان بیشتری هم حضور پیدا کنند که از تجربیات دوستان استفاده و بهره برد
در این مسابقات همه دوستان چیزهایی یاد گرفتند که من هم به نوبه خودم از این امر متثنی نبوده
در آخر از تیم داوری و سرپرستان و مدیران کمال تشکر را دارم

حسام بحرانی
2018/11/25, 23:11
با سلام
از همه کسانی که در برگزاری این مسابقات کمک کردند کمال تشکر را دارم و امیدوارم این چنین مسابقاتی استمرار داشته و شرکت کنندگان بیشتری هم حضور پیدا کنند که از تجربیات دوستان استفاده و بهره برد
در این مسابقات همه دوستان چیزهایی یاد گرفتند که من هم به نوبه خودم از این امر متثنی نبوده
در آخر از تیم داوری و سرپرستان و مدیران کمال تشکر را دارم
سرکار خانم مقصودی (https://forum.exceliran.com/member.php/60539-z-maghsoudi)، سلام
حضور پرقدرت و تحسین برانگیز شما، باعث افتخار ما و همه ی متولیان این تورنمنت بزرگ بود.

از بدو شروع مسابقات، تیم داوری و نیز هیئت مدیره انجمن، متوجه حضور قدرتمند شما در این مسابقات شد.

و در همین راستا و پایاپای روند مسابقات، حضور قدرتمند شما برای تیم داوری مسجل شد...

اینکه برای اولین بار در این مسابقات ، یک خانم موفق به کسب مقام اول در این فستیوال شد، جای بسی شعف و شادمانی دارد.

بر همگان ثابت شد که تخصص ، پشتکار و خواستن ، ملاک اصلی موفقیت در هر عرصه ای است.

دارا بودن هوش، ذکاوت، مدرک و ... به تنهایی نمی تواند ملاکی برای برتری باشد.

در دنیای امروز کسانی موفق هستند که از توانایی های خود به نحو احسن استفاده نمایند و این ابزار

در دست کسانی است که قدر داشته های خود را بیشتر از دیگران می دانند.

با آرزوی موفقیت های بیشتر شما و با تبریک مجدد به شما برای

کسب مقام نخست در دهمین دوره مسابقات مهارت اکسل در انجمن اکسل ایرانیان.

موفق، مؤید و سربلند باشید.

hesabdar82
2018/11/26, 07:14
چقدر ...

mohammad_ashooryan
2018/11/27, 09:29
با سلام و درود
تبریک میگم به نفرات برتر مسابقه. خیلی خیلی از دانش دوستان استفاده کردم.
این دوره رقابت خیلی تنگاتنگ بود.
خداقوت و خسته نباشید میگم خدمت اساتید بزرگوار آقایان وطن پرست، قاسمیان، علیمحمدی و جناب بحرانی.
منتظر برگزاری دوره بعد هستم.
در پناه حق همیشه سلامت و پیروز باشید.

حسام بحرانی
2018/11/28, 03:20
با سلام و درود
تبریک میگم به نفرات برتر مسابقه. خیلی خیلی از دانش دوستان استفاده کردم.
این دوره رقابت خیلی تنگاتنگ بود.
خداقوت و خسته نباشید میگم خدمت اساتید بزرگوار آقایان وطن پرست، قاسمیان، علیمحمدی و جناب بحرانی.
منتظر برگزاری دوره بعد هستم.
در پناه حق همیشه سلامت و پیروز باشید.
حضور شما باعث دلگرمی ماست.

خوشحالم که اساتیدی در این سطح همچون شما ، از این مسابقات بهره و لذت می برند.

ان شاءالله دوره یازدهم با حضور شما پر رنگ تر و جذاب تر برگزار خواهد شد.
موفقیت های روزافزون شما آرزوی قلبی ماست.

hesabdar82
2018/11/28, 14:01
جواب سوال منو هیچکس نداد :
که چرا اگه شرکت در نظر سنجی یه آیتم بوده با وجود سوالات متعدد من بابت نتایج هیچ وقت کسی به این مطلب اشاره نکرده بود که نمره شما بابت عدم شرکت کم شده؟
چرا این مطلب فق در آخرین نمره دهی اعلام میشه و جالبه که باتوجه به اون نمره دو نفر برابر میشه و یهو بابت زمان سنجی باز نیم نمره دیگه کم میشه ؟
چرا لینکی از قوانین در صفحه اول مسابقات وجود نداره ؟
افراد از کجا باید در جریان بارم بندی و قوانین بودن ؟

و از همه مهمتر
من در جواب سوال پنج در نظر سنجی شرکت کرده بودم
مگه قرار نبود که سوال پنج تاثیر گذار نباشه
ایراد فایل من چی بوده ؟

Amir Ghasemiyan
2018/12/15, 10:22
سلام به همه همراهان عزيز
جوايز سه نفر اول دهمين دوره مسابقات مهارت در اكسل خدمت دوستان ارسال شد.

اميدوارم اين مسابقه براي همه ما مفيد بوده باشه و مطالب جديدي ياد گرفته باشيم. هدف از اين مسابقه چيزي جز ياد گرفتن مطالب جديد نيست.

اگر در روند مسابقه نقصي ، كوتاهي ، اشتباهي ديديد به بزرگي خودتون ببخشيد.

اميدوارم دوره هاي بعدي متخصصين بيشتري شركت كنند.

دوستان عزيز لطفا ما را با پيشنهاد، انتقاد و يا نظرات خوبتون در بهبود و ارتقاء سطح اين مسابقات راهنمايي بفرماييد.

نفرات چهارم تا دهم هم هنوز به من پيام ندادن

z.maghsoudi
2018/12/16, 22:02
با سلام
متشکرم
امیدوارم مسابقات ادامه داشته باشه

حسام بحرانی
2018/12/16, 23:11
با سلام
متشکرم
امیدوارم مسابقات ادامه داشته باشه
سلام
قطعاً با حضور شما و دیگر عزیزان روند این مسابقات ، البته باشکوهتر و پر هیجان تر از قبل ادامه خواهد یافت.

rasools13
2018/12/17, 01:14

rasools13
2019/10/06, 20:12
سلام
دوره یازدهم مسابقه مهارت در اکسل امسال برگزار می گردد؟

حسام بحرانی
2019/10/07, 01:03
سلام
ما برای مسابقات مهارت اکسل اهداف و برنامه هایی داریم و تا زمانی که بستر مناسبی برای آنها پیدا کنیم، می بایست صبر کنیم.
ممنون از توجه شما.

iranlover
2021/01/06, 16:02
سلام
ما برای مسابقات مهارت اکسل اهداف و برنامه هایی داریم و تا زمانی که بستر مناسبی برای آنها پیدا کنیم، می بایست صبر کنیم.
ممنون از توجه شما.

سلام و خداقوت به همه دوستان و متولیان برگزاری مسابقات
بنده این افتخار رو داشتم که در چند دوره شرکت کنم و بعد از دوره هشتم بارها به سایت سر زدم و اثری از برگزاری دوره جدید ندیدم، بعد فکر کردم برگزاری مسابقات منتفی شده، الان بعد از مدتها اومدم دیدم که متاسفانه دو دوره رو از دست دادم.
همون زمان هم پیشنهاد داده بودم که زمان برگزاری مسابقات جدید از طریق ایمیل اطلاع رسانی بشه که خودش باعث استقبال بیشتر بچه ها میشه.

به هر حال خدا قوت میگم به همگی و امیدوارم بتونم در دوره ی بعدی کنار بچه ها باشم.

Amir Ghasemiyan
2021/01/06, 23:41
سلام و خداقوت به همه دوستان و متولیان برگزاری مسابقات
بنده این افتخار رو داشتم که در چند دوره شرکت کنم و بعد از دوره هشتم بارها به سایت سر زدم و اثری از برگزاری دوره جدید ندیدم، بعد فکر کردم برگزاری مسابقات منتفی شده، الان بعد از مدتها اومدم دیدم که متاسفانه دو دوره رو از دست دادم.
همون زمان هم پیشنهاد داده بودم که زمان برگزاری مسابقات جدید از طریق ایمیل اطلاع رسانی بشه که خودش باعث استقبال بیشتر بچه ها میشه.

به هر حال خدا قوت میگم به همگی و امیدوارم بتونم در دوره ی بعدی کنار بچه ها باشم.

سلام دوست عزیز
این پیشنهاد شما قرار بود اجرایی بشه اما به دلیل مشکلات فنی امکان پذیر نشد.
امیدوارم بتونیم تا شروع دوره بعدی مشکل فنی رو رفع کنیم و بحث اطلاع رسانی رو به بهترین وجه ممکن اجرایی کنیم.