PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دفتر معين

sadeghj
2012/07/14, 07:39
با سلام
من يك فايل دفتر معين با دانش ناقص خودم طراحي كردم فقط تو گزارشگيري مشكل دارم ميخواستم ببينم كسي ميتونه كمكم كنه با pivot table گزارشگيري رو انجام بده خودم خيلي راجع بهش خوندم ولي بازم به نتيجه اي كه ميخوام نمي رسم.باتشكر

~M*E*H*D*I~
2012/07/14, 09:01
سلام
نوع گزارشی که میخوای تعیین کنندس شاید پیوت تیبل جواب نده ، حالا اشکالی که مواجه میشی توضیح بده شاید حل شد

sadeghj
2012/07/14, 10:34
ببينيد من 28 تا شاخه دارم كه ممكنه هرماه واسه هر شاخه در قالب هفت تا سرفصل بودجه ارسال كنم و شاخه ها به تبع هزينه كردشون رو واسم ارسال ميكنن و تفاضل بودجه ارسالي و هزينه كرد كه ميشه مانده اعتبارشون در شاخه... حالا تنها چيزي كه ميخوام اينه كه بتونم تو يك شيت جداگانه 1- واسه هر شاخه به تفكيك سر فصل جمع كل پرداخت ها ،دريافتهاو مانده رو داشته باشم.2-بتونم فقط به تفكيك سر فصل اعتبار كل پرداخت ها و دريافتها و مانده رو داشته باشم.
فايلش رو ضميمه ميكنم ببينيد ميتونيد كاري واسم كنيد.لازم به ذكره كه درون شيت يك اين فايل شكل گزارش گيري رو گذاشتم اگه اين جوري بشه بهتره...در ضمن با كليك روي نام هر شاخه كار برگ مربوط به اون شاخه باز ميشه...ديگه باقي روال رو فكر كنم خودت بفهميد

sadeghj
2012/07/15, 10:02
من هنوز منتظر جواب هاي سازنده عزيزان هستم

فرهاد شعله
2015/09/13, 13:54
سلام دوست عزیز.
من این فایل را برای کارهای خودم درست کردم.
ببین به کارت میاد؟

mch2v
2015/09/13, 14:32
برادر من فکر نکنم بالا آوردن یه پست قدیمی کار درستی باشه