PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رنگ شدن سلول بصورت خودکار

مجید
2012/07/20, 15:23
سلام
من در فایل ضمیمه خیلی سعی کردم راهی پیدا کنم که با تغییر تیتر سر ردیف رنگ آن ردیف هم تغییر کنه .با Conditional Formatting تونستم رنگ بندی رو به تیتر ها اضافه کنم اما به کل ردیف نمیشود راهنمائی بفرمائید
من چهارگزینه دارم که با انتخاب هر گزینه طبق متن زیر باید رنگ آن ردیف تغییر کند؟
"خیلی فوری "باید ردیف با رنگ قرمز پر شود
" فوری" رنگ ردیف نارنجی شود
" عادی " سفید بماند
"غیر فوری " آبی شود
ممنون از راهنمائی شما

~M*E*H*D*I~
2012/07/20, 16:54
سلام
خدمت شما

مجید
2012/07/21, 18:56
سلام
خدمت شما

سلام خدمت استاد خودم جناب وطن پرست
با یک دنیا تشکر از راهنمائی کامل شما فقط بجهت یادگیری ؛ تقاضا دارم مراحل کار رو بفرمائید .
بازهم ممنون

~M*E*H*D*I~
2012/07/21, 21:09
سلام
خودت تقریبا درست عمل کرده بودی فقط باید از custom conditional formatting استفاده میکردی و شرطی مینوشتی که اگر سل a2 مثلا مقدارش باشه فوری آنگاه نارنجی بشه و اشتباهت همین بود سل حاوی فوری غیر فوری و... رو در نظر نگرفته بودی البته باید به علامت $ هم دقت داشته باشی تا سل حاوی مقادیر فوری و... جابه جا نشه

behroozjafari
2012/12/06, 04:18
سلام
خودت تقریبا درست عمل کرده بودی فقط باید از custom conditional formatting استفاده میکردی و شرطی مینوشتی که اگر سل a2 مثلا مقدارش باشه فوری آنگاه نارنجی بشه و اشتباهت همین بود سل حاوی فوری غیر فوری و... رو در نظر نگرفته بودی البته باید به علامت $ هم دقت داشته باشی تا سل حاوی مقادیر فوری و... جابه جا نشه

سلام میشه به ما هم یاد بدید که چطوری این کار رو کردید
البته اگه براتون مقدوره از اول توضیح بدید که ما هم یاد بگیریم
ممنون از آقای وطن پرست :heart::heart: