PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [حل شده] تغییر اندازه List Box

میثم مقدم نیا
2019/03/24, 23:31
با سلام و تبریک
سال نو بر همه دوستان و اساتید اکسل ایران

18641

یه سوال داشتم اونم اینکه همینطور که در تصویر بالا میبیند در User Format من یک List Box قرار داره وقتی که User Format را فراخوانی میکنم اندازه List Box من کوچیک میشه چطور میتونم این مشکل را حل کنم
لطفاً فایل پیوست را ببیند و راهنمایم کنید

ali.b
2019/03/29, 18:52
با سلام و تبریک
سال نو بر همه دوستان و اساتید اکسل ایران

18641

یه سوال داشتم اونم اینکه همینطور که در تصویر بالا میبیند در User Format من یک List Box قرار داره وقتی که User Format را فراخوانی میکنم اندازه List Box من کوچیک میشه چطور میتونم این مشکل را حل کنم
لطفاً فایل پیوست را ببیند و راهنمایم کنید

سلام
اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم در قسمت کدها بخش userform_active کد مختص تغییر اندازه فرم رو حذف کنید.

میثم مقدم نیا
2019/03/31, 10:26
سلام
اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم در قسمت کدها بخش userform_active کد مختص تغییر اندازه فرم رو حذف کنید.
ممنون استاد عزیز
با تبریک سال نو خدمت شما
این کارا قبلا خودم کردم با این کار دوتا مشکل به وجود میاد اول اینکه ردیف و نام از کادر میزنه بیروین باید اسکرول کنیم دوم اینکه در قست آپشن باتون شماره تلفن به نمایش در میاد

hadi1980
2019/04/08, 14:13
سلام
سال نوي شما هم مبارک باشه
فايل پيوست رو ببينيد اگه درسته که خوش باشيد و اگه فهميديد چه کردم که حل شد که خيلي هم خوب و اگه نفهميديد که بپرسيد
تغييراتي هم در ظاهرش دادم که خوشگل تر بشه چون زير يوزرفرم رو خيلي لب به لب بسته بوديد (مثلا عدد 242 رو با 250 جايگزين کردم و همچنين عدد 282 رو با 290)
موفق باشيد
هادي