ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [حل شده] گرفتن sum از یک ستون در فایل

habib100
2019/04/27, 12:23
با سلام خدمت همه دوستان
فایل اکسلی دارم که ستونهای که دارای فرمت جنرال یا نامبر هستند وقتی از بالا انتخاب میکنم کل ستون را (سلولی هم انتخاب کردم ) در نوار پایین اکسل فقط کانت را می زند و sum , average را نمی زند . ( فرمتهای سلول و کل ستون و کل فایل را نیز روی جنرال و نامبر نیز امتحان کردم ولی جواب نداد )کسی میدونه مشکل از کجاست ؟ راه حلش چیه؟
ممنونم

حسام بحرانی
2019/04/27, 13:39
سلام
بر روی استاتوس بار یا همان Count کلیک راست کنید ببینید گزینه های Sum,... تیک دارند؟

اگر تیک داشتند احتمالاً می بایست بر روی اعداد کلیک کنید و گزینه ی Convert to Number را بزنید.
موفق باشید.

habib100
2019/04/27, 16:04
سلام
بر روی استاتوس بار یا همان count کلیک راست کنید ببینید گزینه های sum,... تیک دارند؟

اگر تیک داشتند احتمالاً می بایست بر روی اعداد کلیک کنید و گزینه ی convert to number را بزنید.
موفق باشید.

یا سلام
در استاسوس بار تیک دارند گزینه های sum , ... دارند ولی با کلیک راست برروی نامبرها ویا کلیک راست خود ستون گزینه convert to number ندارد .عکسها ضمیمه شدند.
متشکرم18781

- - - Updated - - -

عکس دوم کلیک راست بر کل ستون18783

حسام بحرانی
2019/04/28, 03:07
لطفاً درصورت امکان نمونه فایل قرار بدید.
موفق باشید.

habib100
2019/04/28, 08:18
با سلام
طبق عکس ضمیمه شده ، باید گزینه Enable Background Errors Checking را فعال می کردم که بعد از فعال شدن با کلیک راست گزینه Convert To Number نمایان می شد.
ممنون از راهنمایی شما.
18786