PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش: راهنمایی؟؟؟// در مورد مغایرت مانده تسهیلات با بانک .و....

mahoor1557
2019/06/13, 04:38
سلام وعرض ادب .....
نیاز ب کمک و راهنمایی دارم ... درمورد اینکه.........
بنده یه وام از بانک رفاه گرفتم و از اینکه بعضی از اقساط سر موعد پرداخت نشد.... و یا اینکه بعضی از اقساط یکجا پرداخت نشد و ب صورت خورد ... خورد پرداختم...
الان با بانک ب مشکل برخوردم و حساب پرداختی من با بانک مغایرت داره.... و اصلا نمیتونم ب رئیس شعبه بفهمونم ک اشتباه کردید و دارید از من سود زیادی میگیرید....
حالا .... نمیدونم چیکار کنم ....
سوال اول؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ ایا من میتونم کل اطلاعات تسهیلات گرفته شده رو ( پرداختها- دیر کردها و؟////// در اختیار کسی ک در این زمینه فعالیت داره بذارم و ایشان دقیق محاسبه کنه و منو از این شک نجاتم بده ( حق الزحمه هم هر چی شد.. روی چشم تقدیم کنم)

سوال دوم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواستم بپرسم ایا نرم افزاری هست که اساتید معرفی کنن... که خودم بتونم اطلاعات وام گرفته شده رو از روز اول ثبت کنم و پرداختی رو ثبت کنم ک بتونم ب صورت دقیق جریمه تاخیر اقساط رو محاسبه کنم و خلاصه بگم ....بتونم محکم جلو این رئیس بانک بایستم.... و اگه حق با منه .... بگیرم ....

شرمنده متن خیلی طولانی شد..... منتظر جوابتون هستم