PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست برای محاسبه نرخ درقسمت report footer

amirkhan1136
2019/07/01, 10:12
باسلام تو قسمت گزارشات این برنامه که چند گزارش داره،برای محاسبه نرخ تو قسمت footer گزارش از چه فرمولی باید استفاده کنم ؟
19277

M_ExceL
2019/07/02, 02:28
باسلام تو قسمت گزارشات این برنامه که چند گزارش داره،برای محاسبه نرخ تو قسمت footer گزارش از چه فرمولی باید استفاده کنم ؟
19277
سلام،
چیزی تحت عنوان نرخ در فیلد های جداولتون استفاده نشده است، نرخ چه چیزی رو می خواهید محاسبه کنید؟ توضیح بیشتری بفرمایید تا بشه راهنمایی کرد.

amirkhan1136
2019/07/02, 08:39
باعرض خسته نباشید
ببینید تو table ، ما یک مقدار داریم و یک مبلغ (نرخ نداریم) ، ودر report ما میخوایم نرخ بدست بیاریم که از تقسیم مبلغ بر مقدار اون بدست امده تا اینجا مشکلی نداریم ولی در قسمت انتهای هر گزارش(report footer) پائین هر صفحه برای جمع تمامی رکوردها مقداری و ملبغی با فرمول sum مشکلی نداریم .ولی برای نرخ نمیدونم چه فرمولی باید بنویسم
توشکل هم با فلش قرمز مشخص کردم این سل محاسبه نرخ (تقسیم مبلغ بر نرخ) فرمولش چه جوریه؟
نکته اینجاست که در حقیقت جمع مبلغ و مقدار انجام بشه در فوتر و نرخ براساس جمع مقدار و مبلغ محاسبه بشه
19289

M_ExceL
2019/07/02, 09:54
باعرض خسته نباشید
ببینید تو table ، ما یک مقدار داریم و یک مبلغ (نرخ نداریم) ، ودر report ما میخوایم نرخ بدست بیاریم که از تقسیم مبلغ بر مقدار اون بدست امده تا اینجا مشکلی نداریم ولی در قسمت انتهای هر گزارش(report footer) پائین هر صفحه برای جمع تمامی رکوردها مقداری و ملبغی با فرمول sum مشکلی نداریم .ولی برای نرخ نمیدونم چه فرمولی باید بنویسم
توشکل هم با فلش قرمز مشخص کردم این سل محاسبه نرخ (تقسیم مبلغ بر نرخ) فرمولش چه جوریه؟
نکته اینجاست که در حقیقت جمع مبلغ و مقدار انجام بشه در فوتر و نرخ براساس جمع مقدار و مبلغ محاسبه بشه
19289
سلام،
داخل فایل پیوست، گزارش Copy of Rep-ListKhrojYekMahsol رو بررسی کنید.
یکی از فرمول های زیر رو می تونید استفاده کنید :

=Sum([MojavezKhroj])/Sum([Meghdar])

=[Text30]/[Text20]