PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش: چگونگی لینک اطلاعات دو فایل اکسل در یک فایل اکسل به طوریکه با تغییر پوشه حاوی این فایلها، لینک به آدرس جدید در نظر گرفته شود نه مسیر قبلی؟

MaryamSh53
2019/07/02, 15:38
با سلام
و تشکر بابت مدیریت و کاربران خوب این سایت
دو فایل اکسل A و B دارم که اطلاعات sheet1 آنها را در Sheet1 فایل اکسل C لینک کرده ام و هر سه در یک پوشه قرار دارند
سوالم اینه که وقتی مسیر پوشه را تغییر می دهم فایل C دیگر دو فایل A و B کنار خودش را نمی شناسد و مسیر قبلی را درنظر می گیرد. چکار کنم این مشکل حل بشه و فایل C فایلهای کناری خود ش یعنی A و B را بشناسد.
ممنون

MaryamSh53
2019/07/02, 19:21
منظورم اینست که هروقت داده های فایل A و فایل B تغییر کردند در فایل C هم این تغییر اعمال شود(البته با copy- paste link انجام میشود و مشکلی نیست) ولی همینکه مکان پوشه ای که حاوی این سه فایل است تغییر کند دیگر با تغییر داده های فایل A و فایل B دیگر فایل C تغییر نمی کند چون مکان قبلی فایل را در نظر می گیرد.

sabertb
2019/07/03, 10:13
اگر هر سه فایل در یک پوشه باشد و پوشه آنها جابه جا شود لینکا مشکلی براشون پیش نمیاد الان تست کردم ، مگر آنکه هریک از آنها رو تغییر بدید بدون اینکه بغیه تغیر یابند

MaryamSh53
2019/07/03, 18:38
ممنون
بعد از انتقال به یک مسیر جدید،
در فایل c که روی سلولها کلیک میکنم ، آدرس محل قبلی را می بینم مثلا
='C:\Users\Maryam\Downloads\اکسل\فایل\[1.xlsx]Sheet1'!A5
چکار کنم اینجا مسیر جدید را بنویسه؟