PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیستهای وابسته وارتباط باعکسها

maj
2012/08/11, 23:03
سلام من چند کلاس درس دارم وهرکلاس حدود40دانش آموز
میخوام لیستی تهیه کنم دردوسلول جدا ازهم که اگر درسلول اول اسامی کلاسهاودرسلول دوم اسامی دانش آموزان تااینجای کاررو تقریبا بلدم اماسوال اصلی اینه
میخوام باانتخاب مثلا کلاس اول وانتخاب یک دانش آموز اونکلاس درستون دوم درستون دیگر یاقسمتی ازصفحه عکس دانش آموز ومشخصات فردی یا مواردانضباطی وی قابل مشاهده وافزودن مطلب بشه آیا چنین کاری امکان پذیره یانه

~M*E*H*D*I~
2012/08/12, 09:10
سلام
دوست عزیز لینک زیر رومشاهده کن

http://forum.exceliran.com/thread-874.html

maj
2012/08/12, 09:47
ممنون از توجهتون
اون فایل عکاسی که همونطورکه خودشون فرموده بودند در2007و2010درست اجرا نمیشه
اونقسمت مربوط به فرساران که درکامنت نوشته میشه اونم زیادجالب نیست البته برای این کار
اون فایل pic sample تقریبا خوبه اما میخوام که درستون اول اسامی کلاسها باشه که اگه یک کلاس انتخاب شد درستون دوم دانش آموزای وابسته به اون بیاد وباانتخاب یکی ازاونها درستون سوم عکس اون نمایش داده بشه وهمزمان درستون چهارم توضیحاتی که برای موارد اخلاقی - انضباطی و...... اون دانش آموزهست بیاد والبته بتونیم درجایی اون موارد رو کم یازیادکنیم
ضمناا درمورد اونفسمت دیگه که دوست دیگرمون فرموده بودند که باید از VLOOKUP استفاده کنیم واونوvisible کنیم چیزی نفهمیدم اگه زحمت بکشید توضیح بدین ممنون
فکرکنم به اندازه یک کتاب درخواست داشتم :huh: معذرت میخوام