PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شبکه کردن یک فایل اکسل و پوشه های ذخیره سازی

mohammadzp
2019/08/17, 15:56
سلام وقت همگی بخیر
ما فاکتور هامون رو با اکسل میزنیم ، حساب کتاب مشتری هامون هم با اکسله
ولی متاسفانه باید سه چهار نفر به این فاکتور خام و فاکتور هایی که از قبل سیو شدن دسترسی داشته باشن
میخوام ببینم چه راهی هست که یه جورایی این فاکتورها یا بهتر بگم پوشه ای که تمامی فاکتو هامون توش هست رو شبکه کنیم که همه بتونن بهشون دسترسی داشته باشن و هرکسی بخواد یه فاکتور جدید برای مشتری بزنه ، بتونه تو همون پوشه ذخیره کنه که همه بهش دسترسی داشته باشن
الان بعضی از فاکتور ها رو من میزنم و بعضی هاش رو بقیه همکارا ، در نتیجه همه ی فاکتور ها تو یه پوشه و یه سیستم نیست که همه بهش دسترسی داشته باشن ، موقع حساب کتاب و... خیلی به مشکل میخوریم
اینم بگم که منظورم از شبکه کردن ، شبکه داخلی نیست ، منظورم اینه که همه ی کامپیوتر ها تو یه اتاق نیستن که شبکه کنیم ، اتاق ها کلا جدان و با فاصله هستن ، یه جورایی شبکه وایرلس میخوام که حتی تو خونه هم بهش دسترسی داشته باشم
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید ، تا حالا کسی به همچین مشکلی خورده ؟
یا حداقل بگید چی سرچ کنم که بتونم مشکلمون رو حل کنم

Amir Ghasemiyan
2019/08/18, 11:34
سلام دوست عزيز

شما دو راه بيشتر نداريد. يا شبكه داخلي (البته نيازي نيست همه سيستم ها يكجا باشن يا حتي تو يك ساختمان باشن) يا استفاده از شبكه اينترنتي

من براي شما روش دوم رو پيشنهاد ميكنم. بهترين كاري كه به ذهن من ميرسه اينه كه يك حساب مشترك گوگل درايو يا وان درايو (ماكروسافت) ايجاد كنيد كه همه دسترسي داشته باشن. (وان درايو پيشنهاد اول منه)
در اين فضاي ابري شما ميتونيد فايل ورد و اكسل و پاورپوينت و ... ايجاد و اديت كنيد. در واقع انگار شما داريد همه فايل هاتون رو تو يك سيستم مشترك مديريت ميكنيد