PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گیر کردیم در این پیوت تیبل لطفا" راهنمایی کنید

faslebahari
2019/08/24, 14:35
سلام فایل پیوست رو مشاهده کنید
چطوری این سلولهای صفر که کامل قرمز کردم حذف کنم؟
دوم و من یه کاندیشن زدم ولی متاسفانه هرکاری میکنم نمی تونم برا هرکدوم جداگانه بزنم با این شرکت که مثلا اردیبشهت تقسیم بر فروردین اگر کوچکتر بود از 1.5 برام رنگش قرمز کن برای همه واحدها ؟
سوم اینکه نمودارمو نگاه کنید احساس میکنم یه جوریه میشه یه نمودار شیک تر به سلیقه خودتون برام ایجاد کنید میخوام نشون مدیریتم بدم

با تشکر از وقتی که برای بنده گذاشتید.

misammisam
2019/08/24, 21:03
سلام
اول : در قسمت Row Labels قسمت فیلتر رو یزن و تیک عدد 0 رو بردارید تا حذف بشه .
دوم : الان هم سوالتون هم اون چیزی که تو فایلتون زدید خیلی نامفهومه ، منظورتون مثلا اینه که قسمت آشپزخونه ، ماههای فروردین و اردیبهشت با هم مقایسه بشه و نتیجه تقسیمشون به هم کمتر از 1.5 بود قرمز بشه ؟

faslebahari
2019/08/25, 07:58
سلام صبح تون بخیر
ممنون هستم که دارید وقت میزارید

بله اون تیک رو برداشتم صفر حذف شد.

قسمت دوم بله منظورم این بود مثلا آشپزخانه اردیبهشت نسبت به فروردین اگر رشد داشته و این رشد بزرگتر از یک و نیم بوده برام مشخص کنه و بقیه ماهها هم با ماه قبلش مقایسه بشه اگر رشد بالاتر از یک و نیم داشته رنگی بشه.

قسمت چهارم من فایل خام رو هم پیوست کردم
شما خودتون به سلیقه خودتون یه پیوت بزنید که هم نمودار داشته باشه هم زیبا باشه یه چیز جمع و جور ازاین اطلاعات که در شیت خام براتون گذاشتم.

بازم ممنونم که وقت میزارید.

misammisam
2019/08/25, 22:33
سلام
قسمت conditional formatting رو براتون درست کردم ولی قسمت چارتش یک چیز سلیقه ایه و بخودتون بستگی داره .

faslebahari
2019/08/26, 08:22
سلام مجدد خدمت شما
ممنون که وقت گذاشتید خیلی لطف کردید
ولی کاری که شما انجام دادید مد نظر من نبود شما کلی اومدید انجام دادید
درصورتیکه من هر واحد رو برای همون چند ماه که نوشتم میخوام
بهرحال خیلی لطف کردید