PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش: میخواستم یه گزارش از چک های صادره ام داشته باشم که متاسفانه هنگ کردیم توش 2 هفته ای لطفا کمک کنید.

faslebahari
2019/09/14, 10:07
من یه فایل اکسل دارم که مربوط به خروجی اسناد 5ماهه من هستش که شامل کد کل کد معین و کد تفضیل هستش میخوام بگم آقا چقد از این چک فلان بانک برای چه هزینه هایی رفته و سایر چک هام برای چه هزینه هایی
تفضیل های زیادی توش هست من فقط با 9 تا از تفضیل ها کار دارم
مثال هم زدم تو فایل
ببیند من چکی که صادر میکنم بستانکار میشه 1000تومان مثلا خوب حالا تو فایل خام پشت سرهم اومده میخوام مثلا کنارش هم بیاد مثلا 500 علی 200 محمد 300 رضا که با جمع بدهکار و بستانکارم بخونه

این شماره تماس من هستش
لطفا" راهنمایی کنید
اگر نیاز به توضیحات بیشتری هست شمارهتون رو بدید تماس بگیرم خدمتتون توضیحات کاملتری رو بدم.

iranweld
2019/09/14, 11:24
با سلام

متاسفانه رابطه ای بین سلولهای زرد رنگ و کد تفضیلی مشاهده نشد

19815

faslebahari
2019/09/14, 11:29
با سلام

متاسفانه رابطه ای بین سلولهای زرد رنگ و کد تفضیلی مشاهده نشد

19815

ممنون که وقت گذاشتید پیشنهادتون چیه باید چیکار کنیم راهکاری ترفندی چیزی ؟

iranweld
2019/09/14, 11:35
شما قصد دارید اختلاف بین مبالغ هر کد تفضیلی را بدست آورید؟

faslebahari
2019/09/14, 11:49
شما قصد دارید اختلاف بین مبالغ هر کد تفضیلی را بدست آورید؟

هر کد تفضیل نخیر فقط اون 9 تا کد مربوط به دسته چک هام میباشد

یه سرجمع هم بهم بده بگه مثلا در فروردین این تفضیل(از اون 9تا) اینقدش به فلان کد بوده و اینقدش به فلان کد بوده هم کارمون راه میفته هدف شناسایی و مسیر صادره چک ها هستش

misammisam
2019/09/14, 22:35
هر کد تفضیل نخیر فقط اون 9 تا کد مربوط به دسته چک هام میباشد

یه سرجمع هم بهم بده بگه مثلا در فروردین این تفضیل(از اون 9تا) اینقدش به فلان کد بوده و اینقدش به فلان کد بوده هم کارمون راه میفته هدف شناسایی و مسیر صادره چک ها هستش
سلام
من فکر میکنم اصلا منظورشما رو متوجه نمیشیم ، بهتره تفضیلی b21001 که کلا 5 تا گردش داره رو بصورت دستی نتیجرو روی فایلتون حساب کنید و جانمایی کنید تا دوستان منظورتونو متوجه بشن ، سوالتون خیلی گنگه !!!!!!!

faslebahari
2019/09/15, 08:10
سلام مهندس از شما و اون دوست عزیز که وقت گذاشتید بسیار سپاسگزارم
ولی نه من دنبال مغایرت گیری نبود من میخوام یه گزارش از چک های صادرم که ماهیتا بستانکار هستش داشته باشم که این مشکلی ندارم ولی نمیتونم ریز بدهکارشو بفهمم یا سرجمعی از بدهکارشو بیارم که بدونم چقد چک برای چه کدهایی کشیدم
بعنوان نمونه این عکس رو ببینید
http://uupload.ir/files/56vr_test25.jpg

http://uupload.ir/files/56vr_test25.jpg

در جدول دوتا رابطه هستش که میشه ازش کلید گرفت
اولی شماره سند دومی تاریخ
اگر من چکی در امروز کشیدم دقیقا بدهکارشم در همون روز کشیدم و دومی شماره سند هستش که اگر چکی رو در سند مثلا شماره 10 ثبت کردم مبلغ بدهکارشم در همون شماره سند 10 هستش با همون تاریخ چک

اگر نیاز هستش بیشتر توضیح بدم لطفا شماره تماس بزارید زنگ بزنم خدمتتون.
من انی دسک هم دارم
بازم ازشما بخاطر وقتتون تشکر میکنم

iranweld
2019/09/15, 08:36
این نمونه برای شماره سند 34 و 35 را بررسی کنید کدهای تفضیلی و مبالغ هر کدام نیز درج شده است

19821

iranweld
2019/09/15, 08:44
این همه یک نمونه دیگر از یک کد تفضیلی

19823

faslebahari
2019/09/15, 09:09
سلام مهندس جان میشه با anydesk بیاید رو سیستم من تا بیشتر خدمتتون توضیح بدم
یا شماره بدید من زنگ بزنم توضیح بدم

ببینید من 9تا کد در شیت توضیحات آوردم
هرکدوم از اونا یه دسته چک یه بانک هستش
ممکنه من در طول یک روز در یک سند از سه تا دسته چکم استفاده کرده باشم
و یا در یک روز و یک سند و یا چند سند چندبار چک بکشم از یه دسته چک
چون داده متفاوت هستش
ما هم بریم یه سرجمع بگیرم بگیم مثلا در فروردین اینقد چک از از اون 9 تا کد بتفکیک کشیده شده که اینقدش مثل اون عکس که براتون گذاشتم رفته که ما در نهایت بفهمیم چک برای کجا و چه کسی و چه اشخاصی کشیدیم

- - - Updated - - -

اینم شماره من هستش اگر مقدور هستش یه پیامک بدید زنگ بزنم خدمتتون
09106505003 قبادی

با تشکر از شما

iranweld
2019/09/15, 09:23
لطفا راجع به تصویر پیوست هم نظرتون را بفرمایید

شماره any desk رو ارسال بفرمایید

در ماه فروردین کد تفضیلی B81571

19824

faslebahari
2019/09/15, 09:35
متاسفانه نه اینجوری نه یه گزارش سرجمع مثل توضیحاتی که دادم خدمتتون

این همه یک نمونه دیگر از یک کد تفضیلی

19823

- - - Updated - - -

بنظرم دارید به نتیجه ای میرسید ولی هنوز اون کاملی نشده
یادتون باشه
ما میخوایم یه گزارش ماهانه بتفکیک اون 9تا کد دربیاریم که بفهمیم این بستانکار به چه کدهای بدهکاری رفته

لطفا راجع به تصویر پیوست هم نظرتون را بفرمایید

شماره any desk رو ارسال بفرمایید

در ماه فروردین کد تفضیلی B81571

19824

- - - Updated - - -

795745591

- - - Updated - - -

اینم شماره انی دسک

795745591

misammisam
2019/09/15, 19:02
سلام
منظورتونو بالاخره متوجه شدم ، و با Vb هم سعی کردم مشکلتونو حل کنم ولی متاسفانه اطلاعات ثبتی شما بصورتی رقم خورده که نمیشه هیچ حلقه صحیحی توش ساخت ، چون ثبتاتون متاسفانه بالا و پایین خورده و رنج مناسبی نداره .
اصولا شما اگر احتیاج به چنین گزارشی داشتید باید از اول فکرشو میکردیدو و مثلا در شرح سند که دست خودتونه شماره مقصد چک رو مشخص میکردید .
تنها چیزی که بفکرم میرسه و شاید یکم کمکتون کنه و زمان دستی دراوردن این اطلاعات رو کمتر کنه اینه که در یک ستون کمکی شماره تفضیلی قستمتهای بدهکار که مربوط هستن رو دونه دونه جلوش بنویسید و بعد میتونید راحت با فیلتر به درخواستتون برسید ولی همین کارم یکروز وقتتونو میگیره .

راستی سیستمهای حسابداری معمولا نوعهای مختلفی از یک گزارش رو خروجی اکسل میدن اگر فرم و حالت دیگری از این گزارش دارید بزارید شاید رو اون شد کاری کرد .

faslebahari
2019/09/16, 10:24
با سلام اصلاحیه جدید فایل رو لینک کردم
یه سری اطلاعات تو فایل خام بود که من فکر نمیکردم بدرد بخوره ولی بااین اطلاعات بنظرم پیوستگی اطلاعات رو بالا میبره
http://uupload.ir/view/9gjk_گزارش_چک_5_ماهه.xlsx/

http://uupload.ir/view/9gjk_گزارش_چک_5_ماهه.xlsx/

M_ExceL
2019/09/16, 11:47
سلام،
فایل پیوست رو هم بررسی کنید داخل شیت 1 اون 9 تا تفضیلی که گفتید جدا شده و ریز بدهکار و بستانکار با رنگ یکسان کنار هم مشخص شده است (جمع مقادیر دو طرف با هم برابر است)
ببینید می تونه کمکتون کنه؟
البته این فایل از روی فایل قبلی که قرار دادید ایجاد شده است.

faslebahari
2019/09/16, 16:14
سلام نه متاسفانه همخوانی نداره
بعنوان مثل سند شماره 13 رو چک کنید فقط میزان چک هارو نمایش میده فقط مقدار بستانکارشو ولی خبری از میزان بدهکار سند شماره 13 نیست

M_ExceL
2019/09/17, 23:46
سلام نه متاسفانه همخوانی نداره
بعنوان مثل سند شماره 13 رو چک کنید فقط میزان چک هارو نمایش میده فقط مقدار بستانکارشو ولی خبری از میزان بدهکار سند شماره 13 نیست
بله، ظاهرا بنده منظورتون رو به درستی متوجه نشدم.
اگر بشه فایلتون رو مجدد بررسی خواهم کرد.