PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش: ایجاد قابلیت اسکن مدارک برای هر ردیف سلول

mohanad-arch
2019/10/23, 08:45
با درود به همه دوستان گرامی

من یک فایلی دارم که برای نمونه ارسال میکنم: میخوام براش قابلیتی بگذارم که بعد از وارد کردن هر ردیف اطلاعات سرآخر یک دکمه برای باز شدن یک نرم افزار اسکنر مثل WinScan2PDF داشته باشم تا یک اسکن از سند مربوطه به ردیف رو داشته باشم. و میخوام هر اسکن با نام شماره ردیف در جایی که تعریف میکنم ذخیره بشه.
اینجوری هر بار بخوام تصویر یک سند رو ببینم با فشردن کلمه (برای مشاهده کلیک کنید) ستون G سند مربوطه باز میشه.

یا یک پنجره ای مثل تصویری که ارسال میکنم داشته باشیم و بشه از قیمت اسکن اون کاری که من میخوام رو انجام بدم.

ممنونم از همه

19971

https://soft98.ir/software/pdf/1358-WinScan2PDF.html

19970

iranweld
2019/10/24, 10:02
با سلام

اسناد خود را به ترتیب یک شماره گذاری خاص ، اسکن نموده و سپس با یک ماکرو ساده هایپر لینک نمایید

در این مثال فایل ها در پوشه Pictures ذخیره شده و هر سند با یک پسوند img و یک شماره مشخص شده اند مثلا img1.jpg

Sub Macro2()

For i = 4 To 100

Range("G" & i).Select
ActiveSheet.Hyperlinks.Add Anchor:=Selection, Address:= _
"Pictures\img" & i & ".jpg", TextToDisplay:="مشاهده سند"

Next
End Sub

mohanad-arch
2019/10/24, 23:32
خیلی عالی بود ممنونم
با سلام

اسناد خود را به ترتیب یک شماره گذاری خاص ، اسکن نموده و سپس با یک ماکرو ساده هایپر لینک نمایید

در این مثال فایل ها در پوشه Pictures ذخیره شده و هر سند با یک پسوند img و یک شماره مشخص شده اند مثلا img1.jpg

Sub Macro2()

For i = 4 To 100

Range("G" & i).Select
ActiveSheet.Hyperlinks.Add Anchor:=Selection, Address:= _
"Pictures\img" & i & ".jpg", TextToDisplay:="مشاهده سند"

Next
End Sub