PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [حل شده] به هم ریخته شدن جداول pivote با رفرش کردن اطلاعات

mahdi_vsgh
2020/01/03, 11:47
سلام
فایل پایین رو ببینید یه شیت دارم به اسم form و یک شیت هم دارم به اسم pivottable که پیوت هام رو اونجا ساختم
وقتی کسی یه سری اطلاعات داخل فرم میزنه و دکمه اشافه کرده رو میزنه این اطلاعات تو ردیف اخر شیت اول میشنیه!!!! (تا اینجا مشکلی نیست)

اما وقتی که میخوام پیوت رو رفرش کنم یهووو همه چی بهم میریزه!!! دلیلش چیه؟؟؟

یه کمک هم میخواستم میخوام تو شیت Charts یک دکمه بسازم به اسم Refresh که با زدن اون اطلاعات بروزرسانی بشه!!!
اگه کسی لطف کنه کمک کنه ممنون میشم

misammisam
2020/01/03, 17:46
سلام
تنها چیزی که احتمالشو میدم اینکه شما اول Pivottable رو ساختید و بعدا تو شیت دیتا نام ستونها رو عوض کرده باشید ، بهتره کلا شیت Pivottable و Chart رو پاک کنید و دوباره از اول بسازید یا نام ستونها رو به حالت قبل برگردونید .

mahdi_vsgh
2020/01/04, 09:08
سلام
تنها چیزی که احتمالشو میدم اینکه شما اول pivottable رو ساختید و بعدا تو شیت دیتا نام ستونها رو عوض کرده باشید ، بهتره کلا شیت pivottable و chart رو پاک کنید و دوباره از اول بسازید یا نام ستونها رو به حالت قبل برگردونید .

بله درسته من اول سر ستونهام رو فارس نوشته بودم عنوانش رو بعد انگلیسی کردم چون میخواستم تو vb ازش استفاده کنم...حالا میشه قسمت دوم سوالم رو جواب بدید؟ چطوری اون دکمه رو بسازم که با کلیک روی اون همه اون پیوت هام رفرش بشه؟؟؟

misammisam
2020/01/05, 17:16
یه دکمه بسازید ماکرو زیرو بهش وصل کنید :

Sub Macro1()
ActiveWorkbook.RefreshAll
End Sub