PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش: راهنمایی برای ایجاد بانک اطلاعاتی

Maryam3077
2020/01/05, 18:36
سلام دوستان من میخوام یه پروژه بسازم که نیاز به بانک اطلاعتی دارم،توضیحاتش رو توی فایل ضمیمه کامل نوشتم،لطف کنید کمکم کنید که خیلی کارم گیره
ممنون میشم ازتون

Maryam3077
2020/01/06, 00:44
دوستان کسی نیستش راهنماییم کنه؟
ببینید من به یه دفتر میخوام برای نوشتن حساب کتاب یک ماه،
ین فایل میخوام یه فهرست داشته باشه که تاریخ سی روز نوشته شده باشه ینی از یکم تا سی ام،وقتی روی هر تاریخ کلیک کردم صفحه مربوط به اون تاریخ باز بشه،لطفا راهنماییم کنید که چیکار باید بکنم،در ضمن من توی اکسل مبتدی هستم

حسام بحرانی
2020/01/06, 21:51
سلام دوست عزیز
بحث بانک اطلاعاتی یک بحث جداست و لازمه داده هاتون رو بر اساس قواعدی خاص پیاده سازی کنید.

درخصوص سؤالتون که با کلیک بر روی یک عدد ( بهتره بگیم یک سلول ) به شیتی خاص لینک بشید، با استفاده از ابزار هایپرلینک انجام پذیره.

فایل ویدیویی زیر را نگاه کنید و اگر مشکلی داشتید عنوان کنید.

توضیح بیشتر اینکه، اگر شیت ها رو از اول داشته باشید و بخواهید به اون شیت ها بروید، این روش خوبی است اما،

اگر قصد دارید با کلیک بر روی یک سلول، شیتی جدید با نامی که شما در نظر دارید ایجاد بشه، قطعاً می بایست از vba کمک بگیرید

که در این زمینه دوستان من، بهتر می تونند کمکتون کنند.
موفق باشید.

Maryam3077
2020/01/07, 00:54
تشکر از راهنماییتون آقای بحرانی
همینم تقریبا کار منو را میندازه،فقط من میخوام شیتا هیدن باشه و فقط یه شیت که صفحه اصلی هستش نمایش داده بشه،من وقتی شیتا رو هیدن میکنم لینکاش کار نمیکنه،میشه در این مورد هم کمکم کنید چطور این مشکل رو میشه حل کرد؟چون نمیخوام سی تا شیت داشته باشم و صفحه شلوغ باشه.