PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد منو با قابلیت انتخاب

Ahmadreza_b
2012/09/15, 23:58
با سلام

من با یک فایل اکسل برخورد کردم که نحوه دسته بندی اطلاعات در اون برام جالب بود، حالا از دوستان راهنمایی می خوام برای اینکه بتونم این کار را انجام بدم

به این صورت بود که در بالای هر ستون منویی قرار گرفته بود و قابلیت انتخاب تکی و گروهی داشت که با استفاده از اون می شد مشخص کرد که گروه خاصی نشان داده بشود. مثلاً نوع، رنگ، سایز از لیست قابل انتخاب بود وقتی رنگ آبی انتخاب میشد فقط کلیه محصولات آبی را نشون می داد

در صورت امکان آموزش این کار را بفرمایید

Amirsayyafi
2012/09/16, 09:17
با سلام

من با یک فایل اکسل برخورد کردم که نحوه دسته بندی اطلاعات در اون برام جالب بود، حالا از دوستان راهنمایی می خوام برای اینکه بتونم این کار را انجام بدم

به این صورت بود که در بالای هر ستون منویی قرار گرفته بود و قابلیت انتخاب تکی و گروهی داشت که با استفاده از اون می شد مشخص کرد که گروه خاصی نشان داده بشود. مثلاً نوع، رنگ، سایز از لیست قابل انتخاب بود وقتی رنگ آبی انتخاب میشد فقط کلیه محصولات آبی را نشون می داد

تصور کنم منظور شما آیکون فیلتر هست. اگر این آیکون همان فیلتر نیست فایلتان را بگذارید تا دوستان ببینند و نظر بدهند.

~M*E*H*D*I~
2012/09/16, 09:24
با سلام

تصور کنم منظور شما آیکون فیلتر هست. اگر این آیکون همان فیلتر نیست فایلتان را بگذارید تا دوستان ببینند و نظر بدهند.

منظورشون لیست های تو در تو که با datavalidation ساخته میشه هس چندین نمونه تو تالار هس

Ahmadreza_b
2012/09/16, 17:53
با تشکر از پاسخگویی دوستان

این یک فایل به عنوان نمونه

من نتونستم این کار را انجام بدم هنوز

khakzad
2012/09/16, 20:08
دوست عزیز
این همون فیلتر هست.
کافیه از تب data گزینه فیلتر رو انتخاب کنید.این فلش ها ظاهر میشه!