PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد این وب سایت

میثم مقدم نیا
2020/01/13, 00:34
سلام
دوستان یه مشکلی برام پیش اومده ازتون راهنمای میخوام
من الان چند روزیه تو این اکانتم وقتی میخوام از ادرس سبز رنگی که در عکس زیر مشخص کردم یک صفحه به عقب برگردم عمل نمیکنه و نمیتونم به موضوعات قبل برگردم ولی با یه اکانت جدید که ساختم راحت میتونم با کلیک روی اون جابجا بشم20340

حسام بحرانی
2020/01/13, 01:46
سلام دوست عزیز
سؤال شما به بخش مشکلات کاربری شما (https://forum.exceliran.com/forumdisplay.php/60-%d9%85%d8%b4%d9%83%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%83%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%d9%8a-%d8%b4%d9%85%d8%a7) منتقل شد و آقای مهندس قاسمیان (https://forum.exceliran.com/member.php/9953-Amir-Ghasemiyan)پاسختون رو خواهند داد.
موفق باشید.

Amir Ghasemiyan
2020/01/13, 08:14
سلام دوست عزيز
اين تصويري كه پيوست كرديد با اكانت جديدتون هست يا با همين اكانت؟ چون متن ها سبز هست و سبز بودنش به اين معني هست كه لينك داره و قاعدتا نبايد مشكلي باشه
روي متن سبز رنگ قرار ميگيريد چه لينكي به شما ميده؟ (براي تست ميتونيد روي لينك راست كليك كنيد و گزينه copy link address رو بزنيد تا آدرس لينك رو بهتون بده)

میثم مقدم نیا
2020/01/13, 11:44
سلام دوست عزيز
اين تصويري كه پيوست كرديد با اكانت جديدتون هست يا با همين اكانت؟ چون متن ها سبز هست و سبز بودنش به اين معني هست كه لينك داره و قاعدتا نبايد مشكلي باشه
روي متن سبز رنگ قرار ميگيريد چه لينكي به شما ميده؟ (براي تست ميتونيد روي لينك راست كليك كنيد و گزينه copy link address رو بزنيد تا آدرس لينك رو بهتون بده)
سلام برای همین اکانت
من با گوشی کانکت میشم

Meysam6335
2020/01/13, 23:49
سلام برای همین اکانت
من با گوشی کانکت میشم

یه چیز جدید متوجه شدم که تو این کانتم با بقیه جور نیست
این گزینه خدمات کنار فروشگاه سرجاش نیست عکس پایین را ببینید
بخاطر این من با مشکل روبرو شدم ولی این مشکل در اکانت دیگم نیست
این دو تصویر را ببینید یکشی برای اکانت اصلی من یکش هم یه اکانت دیگه
20351

20352

Amir Ghasemiyan
2020/01/14, 18:23
من حساب شما رو کامل بررسی کردم هیچ مشکلی وجود نداشت. این دو عکسی هم که گذاشتین یکیش مال اکانت اصلی شما و یکی هم مال کاربر مهمان هست (بدون لاگین)

تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که کش گوگل کروم رو خالی کنید و یا اینکه از قالب دیفالت سایت استفاده کنید

میثم مقدم نیا
2020/01/14, 21:55
من حساب شما رو کامل بررسی کردم هیچ مشکلی وجود نداشت. این دو عکسی هم که گذاشتین یکیش مال اکانت اصلی شما و یکی هم مال کاربر مهمان هست (بدون لاگین)

تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که کش گوگل کروم رو خالی کنید و یا اینکه از قالب دیفالت سایت استفاده کنید

سلام مجدد
استاد من کش اکسپلورر را هم پاک کردم ولی مشکل همچنان باقیه
درضمن گوشی من سامسونگ A7 هستشه و من از اینترنت اکسپلورر سامسونگ و کروم استفاده کردم مشکل همچنان هیت ولی وقتی با اکانت Meysam6335 وارد میشم مشکلی نیست
الان تو تصویر زیر نگاه کنید قسمت فروشگاه هم اومد پایین ولی تو Pc چک کردم مشکلی نبود من بیشتر از گوشی استفاده میکنم بخاطر همین اسرار میکنم
20358

میثم مقدم نیا
2020/01/31, 01:38
سلام مجدد
استاد من کش اکسپلورر را هم پاک کردم ولی مشکل همچنان باقیه
درضمن گوشی من سامسونگ A7 هستشه و من از اینترنت اکسپلورر سامسونگ و کروم استفاده کردم مشکل همچنان هیت ولی وقتی با اکانت Meysam6335 وارد میشم مشکلی نیست
الان تو تصویر زیر نگاه کنید قسمت فروشگاه هم اومد پایین ولی تو Pc چک کردم مشکلی نبود من بیشتر از گوشی استفاده میکنم بخاطر همین اسرار میکنم
20358

سلام
من همچنان این مشکل را دارم با گوشی دیگه ای هم امتحان کردم مشکل همچنان باقیه

Amir Ghasemiyan
2020/02/02, 12:08
سلام
من همچنان این مشکل را دارم با گوشی دیگه ای هم امتحان کردم مشکل همچنان باقیه

سلام دوست عزيز
من مجددا با اكانت شما تست كردم اما هيچ مشكلي وجود نداشت. لطفا از استايل default style استفاده كنيد و نتيجه رو بفرماييد