ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [حل شده] جستجو در اکسل

mohsenrasti
2020/04/04, 21:05
با عرض سلام خدمت اساتید محترم :
ممنون میشم در رابطه با جستجو کمک کنید
میخوام با زدن کیلد جستجو در ستون d مورد جستجو در سلول a2 بصورت اتوماتیک بیاد روی گزینه مورد نظر مثلا tr که نوشته شده بازدن کلید جستجو بیاد اولین مورد که سطر 128 با tr شروع میشود و همینطور با زدن کلید دوباره جستجو مورد بعدی رو نمایش بده کلا هر چیزی داخل سلول a2 نوشته شده بود سرچ کنه و بیاد روی همون سطر قرار بگیره اگر امکانش باشه که نام کیت وباتن جستجو ثابت باشه یعنی اگر سطر 128 مورد جستجو بود وقتی اومد روی سطر دیگه لازم نباشه با اسکرول موس به بالای صفحه بریم .
قبلا از همکاری شما سروران کمال تشکرو قدردانی را دارم .
فایل رو پیوست کردم ممنون
این کد رو نوشتم برای رویداد کلیک باتن

With Sheet1.Range("D1:D165")

Set c = .Find(Range("A2"), LookIn:=xlValues)
If Not c Is Nothing Then
firstAddress = c.Address
Do
c.Select
Set c = .FindNext(c)
Loop While Not c Is Nothing And c.Address <> firstAddress
End If
End With

میثم مقدم نیا
2020/04/07, 07:35
با عرض سلام خدمت اساتید محترم :
ممنون میشم در رابطه با جستجو کمک کنید
میخوام با زدن کیلد جستجو در ستون d مورد جستجو در سلول a2 بصورت اتوماتیک بیاد روی گزینه مورد نظر مثلا tr که نوشته شده بازدن کلید جستجو بیاد اولین مورد که سطر 128 با tr شروع میشود و همینطور با زدن کلید دوباره جستجو مورد بعدی رو نمایش بده کلا هر چیزی داخل سلول a2 نوشته شده بود سرچ کنه و بیاد روی همون سطر قرار بگیره اگر امکانش باشه که نام کیت وباتن جستجو ثابت باشه یعنی اگر سطر 128 مورد جستجو بود وقتی اومد روی سطر دیگه لازم نباشه با اسکرول موس به بالای صفحه بریم .
قبلا از همکاری شما سروران کمال تشکرو قدردانی را دارم .
فایل رو پیوست کردم ممنون
این کد رو نوشتم برای رویداد کلیک باتن

With Sheet1.Range("D1:D165")

Set c = .Find(Range("A2"), LookIn:=xlValues)
If Not c Is Nothing Then
firstAddress = c.Address
Do
c.Select
Set c = .FindNext(c)
Loop While Not c Is Nothing And c.Address <> firstAddress
End If
End With

سلام
دوست عزیز فایل پیوست را ببیند به کارتون میاد