PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش: نمیدونم شاید سوالم مربوط به پیوت تیبل باشه(فوری)

faslebahari
2020/06/07, 15:19
سلام من میخوام از شیت خام یه همچین گزارشی دربیارم درواقع من میخوام نوسات قیمتی این محصولات رو کنار هم بزارم ولی هرکاری کردم با پیوت تیبل هم شایدم من بلد نبودم ممنون میشم یه همچین چیزی رو بگیید چطوری انجام بدم و دیتاهای زیادی دارم که باید به این شکل کنار هم بزارم و کنترل کنم.

saed.rasa
2020/06/07, 17:49
تست کنید

faslebahari
2020/06/07, 18:14
با سلام ممنون که وقت گذاشتید
خوب چطوری اینکارو کردید ؟
چون من فرمول شمارو انجام دادم انجام نمیشد میشه یه کلیپ چند ثانیه از کارتون که بگید چطوری انجام دادید نشون بدید ؟

saed.rasa
2020/06/07, 18:50
کلیپ نمیشه نه!
مشکلتان کجاست ؟ مگه الان فرمول ها طبق نمونه شما عمل نمی کنه؟ همه سیب ها را آوردم براتون در ردیف اول

faslebahari
2020/06/08, 08:24
http://uupload.ir/files/ej8i_38-3.jpg

ظاهر درسته ولی برای من اینجوری باز میشه
بعد سیب برای من مثال استفاده کردم فکر کنید من کلی اسم دیگه هستش باید اینجوری کنار هم بزارم دقیقا به همین شکل اینجوری من نوسانات قیمت هارو کنار هم میبینم

من الان نمیدونم به چه شکلی شما این روش رو انجام دادید که بتونم رو فایلی دیگه این روش رو انجام بدم

راستی از طریق پیوت تیبل نمیشه اینکارو کرد ؟

saed.rasa
2020/06/08, 12:08
با pivot table شاید، با Power Pivot و DAX و powe qurry حتما امکان پذیر است من فعلا به سایر ابزار های اکسل دسترسی ندارم
فرمول هم سخت نیست به نظرم شما فقط باید بازه ها را تغییر دهید فرقی نمی کند اگر ما برای یک نمونه 4 تایی موفق به انجام شدیم به 40000 تا داده هم باشد مشکلی نخواهد داشت . پس بجای بهانه، باید خودت بیشتر تلاش کنی لطفا

دوست ندارم تنبل باشم من جای شما بودم می رفتم تحقیق می کردم که تابع Aggregate کاربردش چیست؟همین سایت و گوگل و یوتیوب...

دوست عزیز اینجا فقط من یا دوستان در حد راهنمایی ، به دوستان محترم کمک می کنیم بقیه راه با کاربران محترم می باشد