PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد فرم لاگین در اکسس با سطوح دسترسی مختلف

taherimohsen
2020/06/09, 20:01
با سلام و خسته نباشیدمن میخوام یه شرط رو دو سه بار چک کنم و هر سری نسبت به اتفاقاتی که افتاده یه پیام خاصی نمایش بدمواسه فروم ورود و لاگین. مدیریت کاربران وقتی کاربری که سطح یا همون لول کاربریش 1 قرار میدیم توی کد و میره کد 1 رو چک میکنه همونم میتونه توی مدیریت کاربران مدیریت کنه در صورتی که نباید اونو نشون بده چون من این کار رو کردم و سطح مدیریتش رو گذاشتم روی کاربر و سیو شد و نتونستم دیگه وارد بشم تا به صورت دستی رفتم و سطح رو توی جدول مربوطه مدیریت کردمبخاطر همین یه جدول دیگه ساختم برای فقط ادمین که از اون بگیره اطلاعات مدیریتی رو و فرم مدیریت کاربران رو با کاربرایی که توی جدول کاربران هست باز کنهکد که نوشتم فرم رو در صورتی که admin با پسورد مشخص خودش مدیریت کاربران رو بزنه باز میشه فرمدر صورتی که پسورد اشتباه بزنه تیکه دومش کار نمیکنه و هیچ چیزی بهش مبنی بر اینکه پسورد اشتباه هست نمیدهدر صورتی که کاربر نام کاربری و رمز عبور خودش رو وارد کنه و صحیح باشه چون توی جدول مربوط به ادمین نیست میگه اجازه دسترسی نداری و باز هم اگه اشتباه وارد کنه چیزی رو کد مربوط به اون قسمت اجرا نمیشه.در صورتی هم که اطلاعات هر دو تا اشتباه وارد بشه بازم اتفاقی نمی افته و نمیگه نام کاربری یا رمز عبور اشتباه هست.چیکار باید بکنم کجاش رو اشتباه میزنم؟فایل اصلی رو واستون فرستادم کاملش رو ممنون میشم اگه چک کنید بهم بگین باید چیکار کنم دقیقا

Private Sub btManageUsers_Click()Dim adminPassword As String
Dim userPassword As String
Dim userNameUser As String
On Error Resume Next
userNameUser = DLookup(\”username\”, \”tblusers\”, \”[username]=[txtuser]\”)
userPassword = DLookup(\”userpassword\”, \”tblusers\”, \”[username]=[txtuser]\”)
adminPassword = DLookup(\”adminPassword\”, \”tblAdminUser\”, \”[adminUserName]=[txtuser]\”)
If txtPass = adminPassword Then
If DLookup(\”adminLevel\”, \”tblAdminUser\”, \”[adminUserName]=[txtuser]\”) = 1 And adminUsername = Me.txtuser Then
DoCmd.OpenForm \”frmManageUsers\”
Me.lblErrors.Visible = FalseElse
Me.lblErrors.Visible = True
Me.lblErrors.Caption = \”نام کاربری یا رمز عبور اشتباه است.\”
Me.lblErrors.ForeColor = vbRed
End If
End If
If txtPass = userPassword Then
If DLookup(\”userLevel\”, \”tblusers\”, \”[username]=[txtuser]\”) > 0 And Me.txtuser = userNameUser Then
Me.lblErrors.Caption = \”شما دسترسی لازم برای ورود را ندارید.\”
Else
Me.lblErrors.Caption = \”نام کاربری یا رمز عبور اشتباه است.\”
End If
End If
End Sub

taherimohsen
2020/06/09, 20:06
ببخشید یادم رفت فایل رو بفرستم واستون
فایل توی فرم ها توی قسمت ورود روی کد مدیریت کاربران هست
و اگه اونو حل کنم ورود و تغییر رمز هم با کد های اون که درست بشه اونا هم میشه تغییر داد یا نه جوری دیگه است؟؟/
لطفا چک کنید همه موارد رو بعد بهم بگین خیلی مهمه چند روزه روی این گیر افتادم

http://uupload.ir/css/images/udl6.png (http://uupload.ir/view/4vuf_new_microsoft_access_database.zip/)