PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش: پایگاه داده اکسل

a-ka-a
2020/06/26, 16:50
درود دوستان یک راهنمایی لازم دارم در مورد اینکه
نمرات 5 دانش اموز در 5 درس در دسترس است میخوایم معدل و نمودار ستونی و رتبه وقبولی یا مردودی دانش اموزان مشخص بشه که اینکار انجام دادم
حالا سوال ازم میخواد ولی شماره دانش اموزی یک دانش اموز رو وارد کردی همه اینکارا اتفاق بیفته و نمودار نمراتش(یک دانش اموز ) رسم بشه قبولی یا مردودی و معدل نشون داده بشه کسی میتونه کمکی بکنه؟

saed.rasa
2020/06/26, 17:54
سلام
به انجمن محبوب اکسل ایران، خوش آمدید!
از قسمت پایین صفحه - سمت چپ - تنظیمات اضافی - فایل پیوست - یک اکسل نمونه قرار دهید لطفا
مرسی
من ی نمونه قرار دادم

a-ka-a
2020/06/26, 22:13
ممنون دوست عزیز من تا اینجا پیش رفتم بزار خود سوال رو بفرستم
(یک سیستم کارنامه طراحی کنید نام و مشخصات 20 دانش اموز را در جدول یک و نمرات دانش اموزان را در 5 درس در جدول 2 وارد کنید
کارنامه را طوری طراحی کنید ک با وارد کردن شماره دانش اموز نمرات وی به صورت خودکار درج شود معدل محاسبه شود و قبولی یا مردوی وی مشخص شود و رتبه در کلاس مشخص شود و نمرات دانش اموز به صورت ستونی ترسیم شود)
من تو فایل پیوست تقریبا کامل کردم ولی اونجایی ک میگه با وارد کردن شماره دانش اموز را وارد کنید و به صورت خودکار درج شود گیر کردم یه جور پایگاه داده میخواد که نمرات رو یه جایی ذخیره کنی و فراخوانی کنید با شماره ک برای دانش اموزان میدی ...
کسی راه حل مناسبی داره ممنون میشم

saed.rasa
2020/06/26, 22:42
فایل نمونه قرار دهید معنی اش این است که گفته هایت را تبدیل کنی به فایل اکسل excel

یک سیستم کارنامه طراحی کنید نام و مشخصات 20 دانش اموز را در جدول...

نه خیر طراحی نمی کنم شما بایستی زحمت بکشی طراحی کنی و بفرستی

a-ka-a
2020/06/26, 23:41
حاجی دمت گرم عالی بود جوابت شایدم بلد نبودی این حرفو زدی اگه کسی به این مشکل برخورد میتونه از تابع dget استفاده کنه البته خودم طراحی کردم میزارم استفاده کنید

- - - Updated - - -

21202