PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش: مخفی و آشکار سازی ردیف های خالی یا صفر به صورت اتوماتیک

rb_reza
2020/08/08, 22:03
سلام من یک گزارش مرور حساب دارم که بر حسب سطح چهارم امکان داره برخی حسابها صفر و برخی دیگر دارای مبلغ باشند حالا میخوام کاری کنم وقتی مثلا سطح چهارم گزارشم رو فیلتر کردم "علی" صرفا حسابهایی که دارای گردش هستند نشان داده بشوند و حسابهایی فاقد گردش اتوماتیک مخفی بشوند و مجدد که سطح چهارم رو تغییر دادم اگر لازم شد ردیف های مخفی که دارای مقدار هستند آشکار بشوند و مجدداً ردیف های خالی مخفی بشوند.

alfa
2020/08/09, 00:16
سلام
میشه یک نمونه فایل بگذارید؟

rb_reza
2020/08/09, 17:51
سلام لطفاً فایل پیوست را مشاهده کنید

saed.rasa
2020/08/09, 18:47
سلام

با اجازه دوستان

می توانید از فیلتر ساده استفاده کنید یا از پیوت تیبل
سعی کردم طبق دستور شما انجام بشه

امتحان کنید لطفا!

rb_reza
2020/08/10, 13:19
با تشکر از شما دوست عزیز--- امکان استفاده از پیوت تیبل رو بنابر دلایلی ندارم و گرنه کار رو ساده تر می کند؛ بیشتر دنبال کد نویسی برای این کار بودم و روش شما رو بلد نبودم و همین زحمت شما هم نتیجه بخش هست .مرسی

alfa
2020/08/10, 20:13
سلام:Smilebb (31):
با اجازه آقا saed

اگر نتیجه درست بود میتواند کلید ها را حذف و آن را اتوماتیک کنید

rb_reza
2020/08/12, 13:10
با تشکر ولی یک مشکل و یک سوال: مشکل اینکه کد درست کار نمیکنه و با تغییر سطح چهارم ردیف های فاقد گردش(صفر) را مخفی نمیکند و صرفاً ردیف 7 را در صورت فاقد گردش بودن مخفی میکند؛؛ سوال هم اینکه چطور میشه دکمه ها رو حذف کرد تا عملکرد کد اتوماتیک بشود؟