PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش: گزارشگیری بر اساس تاریخ(در خواست کمک)

pey200
2020/09/30, 10:58
ضمن سلام و عرض ادب
یه سئوال داشتم که امیدوارم فرصت کنید بهم جواب بدید.من با اکسس برنامه ای نوشتم که مشخصات و عکس تجهیزات یک آزمایشگاه رو درون بانکش داره.اکثر قسمت هاش جواب دادن .اما من نیاز دارم که در جایی که مربوط به نگهداری های روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه هست چند روز قبل از موعد اون، به من آلارم بده و اسامی تجهیزات رو با کارهای لازم برای نگهداریش اعلام کنه.
مثلا برای قسمت کالیبراسیون تجهیزات نیاز دارم که بیست روز مانده به تاریخ اتمام کالیبراسیون لیست تجهیزات اون ماه رو به من اعلام کنه.حالا این اعلام میتونه از طریق یک ایمیل باشه یا هر جور دیگه.
امیدوارم که تونسته باشم منظورم رو برسونم.ممنون میشم راهنماییم کنید.
با احترام و آرزوی موفقیت شما

pey200
2020/09/30, 23:18
دوستان و اساتید گرامی
ممنون میشم جواب منو لطف کنید

pey200
2020/10/05, 09:03
ضمن سلام و عرض ادب
یه سئوال داشتم که امیدوارم فرصت کنید بهم جواب بدید.من با اکسس برنامه ای نوشتم که مشخصات و عکس تجهیزات یک آزمایشگاه رو درون بانکش داره.اکثر قسمت هاش جواب دادن .اما من نیاز دارم که در جایی که مربوط به نگهداری های روزانه و هفتگی و ماهیانه و سالیانه هست چند روز قبل از موعد اون، به من آلارم بده و اسامی تجهیزات رو با کارهای لازم برای نگهداریش اعلام کنه.
مثلا برای قسمت کالیبراسیون تجهیزات نیاز دارم که بیست روز مانده به تاریخ اتمام کالیبراسیون لیست تجهیزات اون ماه رو به من اعلام کنه.حالا این اعلام میتونه از طریق یک ایمیل باشه یا هر جور دیگه.
امیدوارم که تونسته باشم منظورم رو برسونم.ممنون میشم راهنماییم کنید.
با احترام و آرزوی موفقیت شما

کسی جواب منو نمیده؟

saed.rasa
2020/10/05, 19:50
سلام

بهتر است از پایین سمت چپ - تنظیمات اضافی - فایل پیوست - یک فایل اکسس نمونه کوتاه به همراه نتیجه مورد انتظار قرار دهید تا پاسخ دهندگان محترم شما را در اولین فرصت راهنمایی فرمایند.

با تشکر

pey200
2020/10/05, 22:54
سلام

بهتر است از پایین سمت چپ - تنظیمات اضافی - فایل پیوست - یک فایل اکسس نمونه کوتاه به همراه نتیجه مورد انتظار قرار دهید تا پاسخ دهندگان محترم شما را در اولین فرصت راهنمایی فرمایند.

با تشکر

ممنون از اینکه پاسخ دادید.من فایل آماده ای ندارم اما سعی میکنم منظورم رو واضح تر بیان کنم.ببینید من چند تیبل دارم از اسامی یک سری تجهیزات به همراه مشخصاتشون و تاریخ هایی مربوط به سرویس و نگهداری های ماهیانه سه ماهه شش ماهه و یک ساله و تاریخ هایی برای انجام کالیبراسیون سالیانه اونها.
من میخوام در صورت امکان لیست تجهیزاتی که مثلا برای چهار روز دیگه نوبت سرویس و نگهداریشون فرا میرسه یک یادآوری به همراه تعداد و اسامی تجهیزات و کارهای لازم برای هرکدوم اونها رو بتونم داشته باشم.یعنی طبق تنظیم من مثلا کلیه تجهیزاتی که برای دوروز دیگه باید برای کالیبراسیون فرستاده بشن به صورت گزارش برام مشخص بشه.امید وارم تونسته باشم منظورم رو انتقال بدم

pey200
2020/10/11, 14:39
انگار من اشتباه اومدم.یا شاید دوستان خیلی مشغول هستند.به هر حال ما رفتیم