PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش: حذف و اضافه کردن شیت بدون تغییر فرمول

hosseinarezoomandan
2020/11/13, 23:53
با سلام
من یک فایل اکسل دارم که داخلش چندین شیت مربوط به زیر مجموعه ها م هست که برخی از سلول ها شو خودم پر کردم اونم با استفاده از فرمول حالا میخوام هر شیت رو بصورت جدا برای کاربران اون مجموعه ها بفرستم تا اطلاعات برخی سلول رو پر کنن وبرام بفرستن تا مجدد در فایل اصلی جایگذاری کنم در حالت معمولی ممکنه اعداد و فرمول هام بهم بریزه چون این شیت داره خارج میشه به یک سیتستم دیگه منتقل میشه و دوباره برمیگرده قطعا بهم میریزه فرمول ها ش حالا راهنمایی کنید چطور این کار رو بدون بهم ریختگی فایل ها انجام بدم

saed.rasa
2020/11/14, 16:50
سلام

بهتر است همیشه فایل اکسل نمونه قرار داده شود تا پاسخ دهندگان محترم بهترین پاسخ را ارسال کنند خدمت شما عزیز مهربون

قطعا بهم میریزه فرمول ها ش حالا راهنمایی کنید ...
چرا قطعا بهم میریزه؟؟؟؟

فکر میکنم فرمول در سیستم دیگر بهم نخواهد ریخت مگر اینکه کاربر آن را تغییر دهید

پیشنهادات :
Review>>Changes>>Share Workbook
منظورم شیر کردن است میتوانید در اینجا محدودیت برای کاربران ایجاد کنید اینجوری فرمول های بهم نمی ریزد

hosseinarezoomandan
2020/11/14, 23:04
با سلام
ممنون دوست عزیز درست میفرمایید ولی خب بعضی وقتها فایل ها اداری هست و نمیشه گذاشت حرف تون کاملا متین هست دلیل اینکه میگم بهم میریزه چون با فرمول ارتباطات سلول های شیت های فایل به هم مرتبط شده حالا اگر بخوام یک شیت رو از فایل خارج کنم و برای زیر مجموعه بفرستم تا اطلاعات درخواستی منو پر کنه ممکنه اطلاعاتی که خودم وارد کردم و قفل کردم بهم بریزه
واضح تر توضیح بدم من چند شیت رو در یک فایل دارم که در بعضی سلول ها اطلاعاتی رو خودم وارد کنم که از طریق فرمول نویسی تکمیل شده و بعضی از سلول های این شیت ها رو باید زیر مجموعه من پر کنن حالا اگر من این شیت ها رو برای اونها بفرستم و از فایل خودم خارج کنم احتمالا فرمول نویسی سلول هایی که خودم تکمیل کردم بهم میزیزه امیدوارم واضح توضیح داده باشم