PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه: اعلام نتایج نهایی یازدهمین دوره مسابقات مهارت اکسل و اولین دوره مسابقات آزاد مهارت اکسل

~M*E*H*D*I~
2021/02/17, 19:00
با درود خدمت اعضا و تمامی همراهان جامعه اکسل ایرانیان

یازدهمین دوره مسابقات مهارت اکسل و اولین دوره مسابقات کشوری آزاد مهارت اکسل از 12 بهمن شروع و در 22 بهمن سال 1399 به پایان رسید.
21 نفر شرکت کننده در این مسابقات به 5 سوال و 5 نفر به 4 سوال پاسخ دادند که در لیست بررسی پاسخ‌ها قرار گرفتند. به عنوان طراح سوال جز سوال اول مابقی سوالات بخشی از پروژه های واقعی بودند که با برخی تغییرات به عنوان سوال طرح شدند با توجه به نکاتی که رعایت آنها در پروژه‌های واقعی اهمیت به سزایی داشت سوال بخش بندی و به هر بخش امتیاز تعلق گرفت و یک بخش هم به عنوان امتیاز آزاد برای داوران مسابقه به منظور اعطای امتیاز بر اساس کیفیت فرمولهای بکار رفته در نظر گرفته شد.
تمام سعی بنده بر این بوده در بررسی سوالات بهترین پاسخ بالاترین امتیاز رو کسب کنه همانطور که قبلا عرض کردم (https://forum.exceliran.com/showthread.php/18306-%D9%86%DA%A9%D8%AA%D9%87-%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%84?p=79551#post79551) تفاوت یک پاسخ حرفه ای با یک پاسخ غیر حرفه ای در رعایت نکات به ظاهر بی اهمیتی است که در نهایت نقش بسیار مهمی در کیفیت پاسخ ها ایفا می کنند. به جز سایر داوران شخصا سه بار تمام پاسخ هارو بازبینی کردم و پاسخ های نفرات برتر رو چندین و چندبار بررسی کردم تا موردی از قلم نیفتاده باشه باز هم خودم رو عاری از خطا نمی بینم و ممکن هست علی رغم تمام تلاشم در دقت در بررسی پاسخ ها اشتباهاتی داشته باشم که امیدوارم دوستان این موارد رو به پای خطای سهوی بنده بگذارند. نمونه فرم بررسی پاسخ ها در تصویر مشخص هست

http://exceliran.com/up/up/82ea3b6423b4710135a70b2925066803.PNG (http://www.exceliran.com)

پاسخ های ارسالی و روش های استفاده شده بسیار خوب بود به نحوی که اگر بنده شرکت کننده بودم حتی در بین 5 نفر اول هم قرار نمی گرفتم. بسیار از دوستان آموختم که جا داره از همگی شرکت کنندگان تشکر کنم.
با این مقدمه نفرات اول تا سوم مسابقات به شرح زیر هستند.

نفر اول: سرکار خانم محدثه جعفری نسب از مشهد - جایزه نقدی 2میلیون تومان- بسته هدیه شرکت مولتی کافه
نفر دوم: رسول سلیمانی از کرمانشاه -جایزه نقدی 1 میلیون تومان - بسته هدیه شرکت مولتی کافه
نفر سوم: یعقوب نصیرزاده از تبریز – جایزه نقدی 500 هزار تومان - بسته هدیه شرکت مولتی کافه

جا داره تشکر کنم از مدیریت محترم شرکت مولتی کافه جناب آقای حسینی که با حمایت بی نظیر به ما کمک کردند، مدیر کل محترم فنی و حرفه‌ای استان خراسان رضوی جناب آقای رحیمی گلخندان و همکار محترمشون جناب آقای نخودچی و ریاست محترم مرکز آموزش فنی حرفه ای شماره 6 مشهد، مدیر محترم انجمن اکسل ایرانیان مهندس علی محمدی و از دوستان عزیزم امیر قاسمیان، بهنام دارابی و حسام بحرانی صمیمانه تشکر می کنم
بدین وسیله مراتب تبریک و قدردانی خودم رو از این سه عزیز اعلام می‌کنم. جوابهای هر سه عزیز بسیار سطح بالا بود و اختلاف صرفا بر اساس برخی نکات و ریزه کاریها بود. لیست کامل رتبه بندی شرکت کنندگان به شرح زیر است. برای همه دوستان سلامتی و ثبات قدم در مسیر موفقیت دارم.
مهدی وطن پرست

چهارشنبه 29 بهمن 1399

http://exceliran.com/up/up/f29dd9c41da930df5ce489062c5d2139.png (http://www.exceliran.com)

rasools13
2021/02/17, 20:06
با سلام و تشکر از تمامی کسانی که در برگزاری این مسابقه زحمت فراوانی کشیدند
تبریک میگم به تمامی دوستانی که امتیاز بالایی کسب کردند
به شخصه مطالب زیادی رو از این مسابقات یاد گرفتم..اولین استفاده ام از پیوت تیبل در این مسابقه بود :d
امیدوارم مسابقات همچنان تداوم داشته باشه

iranlover
2021/02/17, 20:13
سلام. وقت همگی به خیر. به سهم خودم به برندگان مسابقه تبریک میگم و مشتاقانه منتظر هستم تا فایل پاسخ ها بیاد و کیفیت کار دوستان رو ببینیم و یاد بگیریم. باز هم از برگزارکنندگان مسابقه هم تشکر میکنم و امیدوارم که به زودی شاهد مسابقه ی بعدی در همین سطح و بالاتر باشیم، حتی اگه دوستانی مثل خود من به سوالاتی حتی نتونن پاسخ بدن.

نکته دیگه ای که جا داره بهش اشاره کنم، حضور پررنگ خانم ها در مسابقه و حضور 50 درصدی در 6 رتبه اول بود و برنده نهایی مسابقه. بابت این موضوع هم خوشحالم و به این دوستان هم تبریک میگم.

~M*E*H*D*I~
2021/02/17, 20:31
با سلام و تشکر از تمامی کسانی که در برگزاری این مسابقه زحمت فراوانی کشیدند
تبریک میگم به تمامی دوستانی که امتیاز بالایی کسب کردند
به شخصه مطالب زیادی رو از این مسابقات یاد گرفتم..اولین استفاده ام از پیوت تیبل در این مسابقه بود :d
امیدوارم مسابقات همچنان تداوم داشته باشه

سلام
تبریک میگم آقا رسول گل
متأسفانه یک اشتباه سهوی باعث شد در سوال 4 امتیاز از دست بدی و الا کیفیت پاسخ هات بسیار بالا بود
مبارکت باشه

~M*E*H*D*I~
2021/02/17, 20:33
سلام. وقت همگی به خیر. به سهم خودم به برندگان مسابقه تبریک میگم و مشتاقانه منتظر هستم تا فایل پاسخ ها بیاد و کیفیت کار دوستان رو ببینیم و یاد بگیریم. باز هم از برگزارکنندگان مسابقه هم تشکر میکنم و امیدوارم که به زودی شاهد مسابقه ی بعدی در همین سطح و بالاتر باشیم، حتی اگه دوستانی مثل خود من به سوالاتی حتی نتونن پاسخ بدن.

نکته دیگه ای که جا داره بهش اشاره کنم، حضور پررنگ خانم ها در مسابقه و حضور 50 درصدی در 6 رتبه اول بود و برنده نهایی مسابقه. بابت این موضوع هم خوشحالم و به این دوستان هم تبریک میگم.

سلام سپاسگزارم
به زودی پاسخ ها رو میذاریم چون حاوی اطلاعات شخصی هست باید حذف بشه
فکر میکنم خانم ها دقت بالاتری نسبت به آقایون دارن
آقایان سلیمانی و نصیرزاده صرفا به دلیل یک اشتباه سهوی امتیاز از دست دادن

saed.rasa
2021/02/17, 23:12
سلام

من یعقوب نصیرزاده هستم از میانه

تشکر و تبریک می گویم به همه زحمت کشان، طراح سوالات،مدیران سایت و فنی، اجراکنندگان ،ارزیاب کنندگان و شرکت کنندگان محترم

سوالات بسیار حرفه ای و جالب بودند

هدف من هرگز برنده شدن و کسب امتیاز نیست فقط دنبال یادگیری هستم

فکر می کردم شاید نفر 20 ام بشوم چون بخوبی نقاط ضعف خود را می دانم

اما بازم تابع قدرتمند Aggregate در همه سوالات کمکم کرد که از آقای GeneralSamad یاد گرفتم و حمایت بی دریغ آقای حسام بحرانی دوست داشتنی ، که همیشه هم برای من و هم برای سایر اعضای این سایت بزرگ بود که موفق شدم

شاداب باشید

generalsamad
2021/02/17, 23:47
با سلام
اختیار دارید شما استادید و به شما و همه شرکت کنندگان تبریک عرض میکنم
واقعا عالی بودید
خوشحالم که مطلبی تو سایت قرار دادم که به کار کاربران قرار گرفته
به امید خدا در آینده مطالب جالب و مفیدی در سایت قرار خواهم داد که هم مروری برای خودم باشه هم دیگران استفاده کنند

rasools13
2021/02/18, 00:09
سلام
تبریک میگم آقا رسول گل
متأسفانه یک اشتباه سهوی باعث شد در سوال 4 امتیاز از دست بدی و الا کیفیت پاسخ هات بسیار بالا بود
مبارکت باشه
ممنون آقا مهدی عزیز
خوبی این مسابقات همینه که میفهمی به چه فسمت هایی کمتر توجه میکنی
در واقع متخصص به کسی میگن که جزییات رو میدونه

aminp-9
2021/02/18, 21:09
با عرض سلام و خسته نباشید به همه دست اندرکاران این مسابقه
سوالی داشتم از مدیران سایت و اون هم اینکه چرا اسم بنده به عنوان نفر 13 ام در فروم ثبت شده ولی در صفحه اصلی مسابقات اسم بنده حذف شده است؟
با تشکر
سید امین پناهی

amir_mahmoodi
2021/02/23, 11:40
سلام ممنون از همه دست اندرکاران مسابقه ،
امکان هست پاسخ های دوستان برتر رو داشته باشیم.
با تشکر

Amir Ghasemiyan
2021/02/23, 12:33
با عرض سلام و خسته نباشید به همه دست اندرکاران این مسابقه
سوالی داشتم از مدیران سایت و اون هم اینکه چرا اسم بنده به عنوان نفر 13 ام در فروم ثبت شده ولی در صفحه اصلی مسابقات اسم بنده حذف شده است؟
با تشکر
سید امین پناهی

سلام و عرض ادب خدمت جناب پناهی عزیز
عذرخواهم بابت اشتباهی که صورت گرفته و سپاس بابت یادآوری و اطلاع رسانی جنابعالی
صفحه اصلی مسابقه اصلاح شد
موفق باشید

Amir Ghasemiyan
2021/02/23, 12:34
سلام ممنون از همه دست اندرکاران مسابقه ،
امکان هست پاسخ های دوستان برتر رو داشته باشیم.
با تشکر

سلام دوست عزیز
پاسخ دوستان در صفحه اصلی مسابقات مهارت به آدرس زیر قرار گرفته است.

مسابقات مهارت اکسل (https://exceliran.com/skill-competition-in-excel/)

iranlover
2021/02/23, 16:12
سلام دوست عزیز
پاسخ دوستان در صفحه اصلی مسابقات مهارت به آدرس زیر قرار گرفته است.

مسابقات مهارت اکسل (https://exceliran.com/skill-competition-in-excel/)

ممنون بابت پاسخ سوالات. مخصوصا دوره های قبلی. پاسخ های سری دهم مسابقات درج نشده.