PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش: خطا در اجرای فرم لاگین

mona71
2021/02/18, 12:55
سلام وققتون بخیر
من یه فایل دارم و میخام اون و یه فرم لاگین براش ایجاد کنم که فقط کسایی که نام کاربری و رمز ورودشون و از قبل در فایل ذخیره کردیم بتونن وارد بشن. این و کدهاش و نوشتم فقط چند ایراد داره
1- برای مثال تو شیت لاگین یه کاربر با نام کاربری 123 و رمز ورود 321 تعریف شده ولی وقتی اینارو میزنیم اکسل ارور میده
2- وقتی رمز ورود و میزنم اعداد رو نشون میده در حالی که من میخام پسورد و ستاره نشون بده
فایل پیوست شده ممنون میشم راهنمایی کنید

generalsamad
2021/02/18, 14:36
با سلام
فایل شما یک پروژه هست
من چندین راهنمائی میکنم بابت فایل نمونه
اول از همه باید نام اشیائی که در یوزر فرم ها استفاده میکنید با نامی که در کدها استفاده میکنید برابر باشد
مثلا الان برای تکست باکس نام کاربری با کدی که نوشید نامهایشان یکی باشد یا هردو username باشند یا هردو textbox1
بعد شرطهائی که میگذارید برای اعتبار سنجی هم نام کاربر را در نظر بگیرد هم رمز عبور

برای اجرای بعضی از توابع در قسمت vba باید از قبیل این کدها استفاده کرد

countuser = Application.WorksheetFunction.CountIf(Range("A:A"), username.Text)

برای قسمتی از سوالتان که فرمودید میخواهید هنگام وارد شدن پسورد کارکترها مشخص نباشند باید روی تکست باکس مورد نظر کلیک کرده و قسمت تنظیمات در PasswordChar کارکتر * را وارد کنید

میتونید مرحله به مرحله برنامه تون رو جلو ببرید و هر جا مشکلی پیش آمد بفرمائید تا از طرف من یا دوستان راهنمائی شوید

mona71
2021/02/22, 11:22
با سلام
فایل شما یک پروژه هست
من چندین راهنمائی میکنم بابت فایل نمونه
اول از همه باید نام اشیائی که در یوزر فرم ها استفاده میکنید با نامی که در کدها استفاده میکنید برابر باشد
مثلا الان برای تکست باکس نام کاربری با کدی که نوشید نامهایشان یکی باشد یا هردو username باشند یا هردو textbox1
بعد شرطهائی که میگذارید برای اعتبار سنجی هم نام کاربر را در نظر بگیرد هم رمز عبور

برای اجرای بعضی از توابع در قسمت vba باید از قبیل این کدها استفاده کرد

countuser = Application.WorksheetFunction.CountIf(Range("A:A"), username.Text)

برای قسمتی از سوالتان که فرمودید میخواهید هنگام وارد شدن پسورد کارکترها مشخص نباشند باید روی تکست باکس مورد نظر کلیک کرده و قسمت تنظیمات در PasswordChar کارکتر * را وارد کنید

میتونید مرحله به مرحله برنامه تون رو جلو ببرید و هر جا مشکلی پیش آمد بفرمائید تا از طرف من یا دوستان راهنمائی شوید

سلام مرسی از راهنماییتون بله دو شکلی ک داشتم حل شد ولی الان یه موردی دیگه که پیش اومده اینه که من اگر در لاگین فرم در قسمت یوزر و پسورد هیچی وارد نکردم بازم فایل باز میشه، اگر در این مورد هم راهنمایی بفرمایید ممنونتون میشم

iranweld
2021/02/22, 12:17
با سلام

فایل پیوست را بررسی نمایید

iranweld
2021/02/23, 12:37
فایل اصلاح شده