PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت دفترچه تلفن

baranbaran
2012/11/19, 11:02
سلام
من میخواستم یک دفترچه تلفن با کمک اکسل بسازم
آیا امکانپذیر هست ؟
لطفا کمک کنید .

Amirsayyafi
2012/11/19, 11:39
من یه دفتر تلفن درست کردم. خوبه هر حرفی یا حروفی رو که وارد میکنیم تمام نام افرادی که اون حروف شاملشون میشه رو براتون میاره.

تنها عیبش در حروف ی ، پ ، و شاید ک باشه. که البته در مجموع کار رو مختل نمیکنه. چون در یک نام خانوادگی بیش از یک حرف وجود داره.

باید اطلاعاتش رو پاک و اسامی دیگه ای جایگزین کنم بعد فایل رو براتون بگذارم.

komeilex
2012/11/21, 18:20
با اجازه دوست خوبم خانم امیر سیافی، من یه نمونه خیلی ساده آماده کردم و براتون قرار میدم تا بتونه ایده ای باشه برای یه کار کاملتر و حرفه ای تر:
[attachment=1021]

Amirsayyafi
2012/11/22, 13:11
دستتون درد نکنه. برای کامل شدن موضوع این فایل رو هم نگاهی بندازید.

http://persiandrive.com/530563

شیت بدون رمز قفل شده است.

mojdeh6583
2013/02/16, 10:48
سلام
من زیاد اکسل بلد نیستم اگه می شه کمکم کنید
من قراره یه فایلی مشابه همین دفترچه تلفن بنویسم که نام و نام خانوادگی و یه سری اطلاعاتی توی سلولاش هست که مثل اینجا اگر چند حرف از نام خانوادگی رو آورد سطرش رو نشون بده
این فرمول خاصی داره؟

milad.moafi
2013/02/16, 12:06
سلام و خسته نباشید
ایرادی که اون فایل phone داره اینه که با اسم جستجو میکنه نه با کد مشخصه هر فرد.
که از نظر پایگاه داده کاملا اشتباهه. حالا درسته داریم تو اکسل اینکارو میکنیم ولی دلیل نمیشه رعایت نکنیم اصول رو.
در مورد جستجو اسامی، بهتره که اونایی رو پیدا کنه که اول اسمشون یا فامیلیشون "م" هست نه اینکه اونایی رو پیدا کنه که "م" رو شامل میشن.
موفق باشید

NADERBAHRI
2016/12/06, 09:15
سلام و خسته نباشید
ایرادی که اون فایل phone داره اینه که با اسم جستجو میکنه نه با کد مشخصه هر فرد.
که از نظر پایگاه داده کاملا اشتباهه. حالا درسته داریم تو اکسل اینکارو میکنیم ولی دلیل نمیشه رعایت نکنیم اصول رو.
در مورد جستجو اسامی، بهتره که اونایی رو پیدا کنه که اول اسمشون یا فامیلیشون "م" هست نه اینکه اونایی رو پیدا کنه که "م" رو شامل میشن.
موفق باشید

سلام دوستان توی لینک زیر میتونید یه نمونه دفترچه تلفن کامل تحت اکسل رو به همراه ویدیو آموزشی دریافت کنید.

دفترچه تلفن زندگی دیجیتال تحت اکسل (http://digiday.ir/component/guru/guruPrograms/1-%D9%85%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%A7%D9%81%D 8%AA-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%B3/21-phonebook-in-excel.html)

Abas7
2018/08/02, 10:06
چطور دانلود کنیم