PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [حل شده] کند شدن یک شیت خاص در اکسل

mr.shariat
2021/06/20, 13:53
من یه فایل لکسل دارم که 20 تا شیت داره . یک شیت برای ورود اطلاعات و شیت های دیگر مربوط به گزارشاتی هست از این شیت خوانده میشود . من یک مشکل دارم که وقتی در شیت ورورد اطلاعات یک موضوع رو فیلتر میکنم به شدت فایل کند میشه و برای رفتن از یک سلول به سلول دیگر یک تأخیر 2 ثانیه ای داره میخواستم ببینم مشکل از کجاست ؟ توضیح اینکه در شیت مورد نظر از توابع vlookup و افزونه های تاریخ شمسی و تبدیل عدد به حروف استفاده شده .

مرتضی حسینی
2021/06/24, 13:45
با سلام دلایل کندی محاسبات را جستجو کنید مطالب مفیدی پیدا خواهید کرد دوستان زیادی این مشکل را داشتند اگر فایل نمونه گذاشته شود زودتر و مفیدتر پاسخ میگیرید بطور خلاصه با تجربه بنده اگر در شیتی از توابع اکسل بیش از
100 ردیف استفاده کنید سرعت محاسبات بشدت کم خواهد شد و بایستی از vb استفاده بشه
حسینی 1400/4/3

mr.shariat
2021/09/07, 11:01
با سلام دلایل کندی محاسبات را جستجو کنید مطالب مفیدی پیدا خواهید کرد دوستان زیادی این مشکل را داشتند اگر فایل نمونه گذاشته شود زودتر و مفیدتر پاسخ میگیرید بطور خلاصه با تجربه بنده اگر در شیتی از توابع اکسل بیش از
100 ردیف استفاده کنید سرعت محاسبات بشدت کم خواهد شد و بایستی از vb استفاده بشه
حسینی 1400/4/3
این مشکل رو خودم برطرف کردم . مشکل به خاطر hide کردن ردیف 2000 به بعد بود و که وقتی unhide کردم مشکل حل شد .