PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل وارد كردن اعداد پشت هم در چند سل

face_2_faces
2012/12/04, 11:23
سلام به همه عزيزان اول بگم كه نفهميدم اين سوال جاش كجاست كه بپرسم اگه جاش اشتباه است به بزرگي خودتون ببخشيد.
سوالم هم اينه كه من يك سري عدد دارم كه در جدولي نيست (اعداد در اين سايت هستش http://www.chaharmahalmet.ir/stat/archive/iran/esf/ESFAHAN/5.asp)
مي خوام هر كدوم از اين اعداد در يك سل قرار بگيره و در اخر بصورت جدول در بيارمش .اگه دوستان بتونن راهنمايي كنن ممنون مي شم

khakzad
2012/12/04, 14:19
سلام
سایت باز نمیشه!
مثال بزنیید و بگید مشکل کجاست؟

face_2_faces
2012/12/06, 09:06
سلام .اقا من كلي عدد دارم(تو سايت) كه در جدول نيستن و فقط به موازات هم (شبيه جدول) نوشته شدن ميخوام اونارو تو جدول اكسل بيارم ولي مشكلم اينه كه وقتي كپي كردم و ميخوام تو اكسل پيست كنم همه اعداد داخل يك سل كپي مي شن.ميخوام تو چند تا سل باشه.تعداد اعداد فوق العاده زياده و امكان تك تك كپي كردن هم نيست.يكي از دوستام جواب اين كار رو ميخواد و ميگه استادش سر كلاس گفته مي شه كپي كرد تو چند تا سل .اگه مي شه ممنون مي شم راهنمايي كنيد

Amirsayyafi
2012/12/08, 09:47
اگر بین اطلاعات علامتهای ; یا , وجود داره میتونید با تغییر وضعیت اکسل حلش کنید و یا از کلید Text to Columns برای تفکیک کمک بگیرید.
اگر بین اطلاعات که میخواهید در هر سلول بیایید نماد خاصی قرار گرفته و یا فاصله ای وجود داره باز هم میتونید از قسمت دوم روش فوق استفاده کنید.
اگر تعداد حروف یا ارقام یکسان است از فرمولهای Left و Right استفاده کنید.

در نهایت اگر جنس و تعداد کاراکترها رو بگید شاید راه جدیدی براشون پیدا بشه.