PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساعت و تاریخ سایت

دکتر علیزاده
2021/12/05, 16:40
سلام خدمت دوستان و همکاران گرامی و مدیران محترم سایت
یک پیشنهاد دارم اگه به دوستان و اساتید محترم بر نخوره این ساعت و تاریخ را در بالای صفحه یک جائی نشان بده ما ببینیم که ساعت و تاریخ سایت درست نشان داده میشود یا نه
من الان میبینم تاریخ سایت را به میلادی (به افق لندن) و ساعت را به افق شرعی گرینویچ عزیز نشون میده. جسارتا اساتید و مدیران محترم و زحمت کش به دل نگیرند. تشکر

Amir Ghasemiyan
2021/12/06, 08:26
سلام دوست عزیز
اگر به ساعت پایین سایت دقت کرده باشید نوشته به وقت گرینویچ + ۳ . پس به وقت تهرانه
ساعتی که نشون میده با ساعت سیستم من که هماهنگه

اما در مورد تاریخ
تاریخ ها بصورت پیشفرض بصورت میلادی در دیتابیس ها ذخیره میشن و با اسکریپت های مختلف ترجمه میشن و شمسی نمایش داده میشن. اسکریپتی که ما استفاده میکردیم بعد از به روز رسانی سایت از کار افتاد متاسفانه. در حال جستجو برای اسکریپت مناسب هستیم.

ممنون بابت توجه شما

دکتر علیزاده
2021/12/06, 08:49
سلام دوست عزیز
اگر به ساعت پایین سایت دقت کرده باشید نوشته به وقت گرینویچ + ۳ . پس به وقت تهرانه
ساعتی که نشون میده با ساعت سیستم من که هماهنگه

اما در مورد تاریخ
تاریخ ها بصورت پیشفرض بصورت میلادی در دیتابیس ها ذخیره میشن و با اسکریپت های مختلف ترجمه میشن و شمسی نمایش داده میشن. اسکریپتی که ما استفاده میکردیم بعد از به روز رسانی سایت از کار افتاد متاسفانه. در حال جستجو برای اسکریپت مناسب هستیم.

ممنون بابت توجه شما

سلام استاد وقت عالی بخیر
خیلی ممنون از پاسحگوئی تان.