PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ورود تصویر در اکسل

abp.co
2012/12/25, 12:09
سلام
با اکسل 2007 کار میکنم و به تازگی هنگامی که عکس را insert میکنم و میخواهم عکس را پشت text یا جلو آن قرار دهم گزینه های Bring to Front و Send To Back فعال نمیشود و نمیتوانم عکس پشت text قرار دهم. اگر کسی میدونه لطفا راهنماییم کنه. ممنون میشم.
ضمنا فایل مربوطه پیوست می باشد
با حترام

vahid950
2012/12/25, 13:04
سلام
فکر کنم منظور شما وقتی میسر میشود که تکست مربوطه را داخل یک text box قرار دهید
آن زمان است که میتوانید تصویر و یا هر کدام از اجزا را نسبت به هم عقب و جلو قرار دهید
یک فایل پیوست شده است
اگر منظورتان این نبود بفرمایید

abp.co
2012/12/25, 14:18
سلام
از توجه و پاسخ شما صمیمانه متشکرم
من حتی این نکته که شما اشاره کردید را هم نمیدانستم ؛ اما در اصل منظور من استفاده از قابلیتی مانند گزینه watermark در word میباشد. برای این منظور من حتی از گزینه background اکسل استفاده کردم ولی مانند watermark در word کار نکرد. کاری را که من میخواهم انجام دهم در فایل word پیوست اریه شده است. میخواهم عین همین کار را در اکسل انجام دهم اما از آنجایی که حجم انبوهی از text ها وجود دارد نمیتوان همه آنها را در یک text box گذاشت .
با احترام

komeilex
2012/12/27, 21:33
salam dooste aziz. dar kol emkani mesle WATER MARK dar WORD too EXCEL nist ba in hal ye sar be linke zir bezanin shayad be dard khord:
http://excelribbon.tips.net/T011986_Inserting_a_Watermark_Behind_Merged_Cells. html?awt_l=Ds2bF&awt_m=Jc2EO1cEoKR74X

حسین1359
2014/04/01, 20:39
سلام فایل ارسالی میخوام به صورت شیک وزیبا دربیاورم چه باید بکنم

Ali Parsaei
2014/04/01, 22:14
سلام فایل ارسالی میخوام به صورت شیک وزیبا دربیاورم چه باید بکنم
شيک بودن کاملا" سليقه اي است ! شما خودتان بايد ببينيد سليقه تان چيست!:)
اگر کار خاصي مي خواهيد انجام دهيد ولي روش آن را نمي دانيد بفرماييد تا کمکتان کنيم.