PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حسابداري اكسل

excel
2010/02/11, 20:06
طبق آماري كه از جامعه شركت كنندگان در جلسات سمينارها گرفته شده 40% كاربران اكسل در ايران در فرآيندهاي مالي از اكسل استفاده مينمايند.

a.miri
2010/02/25, 12:11
به نظر من تمام كاربران مالي بايد كار با اكسل را بلد باشند

jalil_jafarzadeh
2010/03/24, 19:04
طبق آماري كه از جامعه شركت كنندگان در جلسات سمينارها گرفته شده 40% كاربران اكسل در ايران در فرآيندهاي مالي از اكسل استفاده مينمايند.

اميدوارم هر چه زودتر نحوه استفاده حسابداري در اكسل فعال شود.
من يك نمونه كاري از دفتر معين بكمك اكسل را ميتوانم ارائه دهم.
:shy:

shamsololama
2010/11/07, 07:55
با درود فروان

نمونه کارلیستی که داری و برنامه ای که میخواهی را در قالب یک فایل بفرست تا من یا دوستان این کار را برای شما انجام دهیم
(ریز کارهای که نیاز داری را بنویس)

htsadra
2010/11/08, 07:57
باسلام

من جهت پرداخت حقوق همکاران برمبنای مدیریت خدمات کشوری ومحاسبه بیمه ومالیات معوق و حقوق ودستمزد را از اکسل استفاده کرده ام و واقعا بسیار مفید وسریع می باشد و همانطورکه همه می داند از اطلاعات پرسنلی آمارهای می توان تهیه کرد که کمتر نرم افزار پرسنلی است بتواند انجام دهد

M.K
2010/11/08, 20:19
دوستان سعی کنید بیشتر به هم آموزش بدیم تا اینکه از هم تعریف کنیم ممنونم:)

shamsololama
2010/11/09, 08:43
دوستان سعی کنید بیشتر به هم آموزش بدیم تا اینکه از هم تعریف کنیم ممنونم:)

با درود فراوان به دوست عزیزم
از اینکه در این تالار با ما همراه هستید سپاسگزارم و من هم با نظر شما موافقم ولی
می خواستم بدانم کدام مورد مد نظر شماست چون بیشتر به سئوالات جواب داده میشود تا اینکه از کسی تعریف بشود

fadaeian
2010/11/10, 13:25
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من یک فایل اکسل طراحی کردم که با اون دریافت و پرداخت انجام میدهم .
فرمول نویسی طوری هست که وقتی عملیات انجام میشود تا آخر جایی که فرمول نوشتم الباقی وارد میشه .
البته دوستان اگر فایل ضمیمه رو دانلود کنن و دریافت و پرداختی انجام بدن خودشون متوجه منظور میشوند.
من میخوام تا جایی که اطلاعات وارد میکنم الباقی مشخص بشه
از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنند .
دانلود فایل اکسل طراحی شده توسط من (http://photo.fadaeian.ir/wp-content/uploads/2010/11/saeid.zip)

shamsololama
2010/11/10, 15:06
با درود فراوان

دو تا فایل رو که آماده کردم یکی با طراحی فرم ورود اطلاعات انجام می گیرد و فایل دوم با اضاف کردن تابه if وAnd باقیمانده ها را تاجایی که اطلاعات پر کرده ای نشان می دهد.

فایل اول:
[attachment=101]

فایل دوم:
[attachment=102]

mrexcel
2010/11/11, 08:13
من هم از شما متشكرم دوست عزيز كه وقت گذاشتيد ايراد ما را گفتيد در تالارهاي گفتگو مطالب به صورت زير ارائه ميگردد
يا سئوال پرسيده ميشود و جواب داده ميشود
يا يك نكته اي را كه بلديد به اشتراك ميگذاريد
يا مطالب و اخباري جهت آگاهي افراد از اين موضوعات گفته ميشود كه اين قسمت تالار مربوط به موضوع سوم است

هادي
2010/11/12, 07:56
سلام
اين ماكرو كه شما فعال كرده اي دريافتي و برىاختي رو جمع ميزنه؟
ضمنا ماكرو ديكه كوكيز نداره ؟ كه اكر كمي از جمله اي نوشتي بقيه اش خودكار اكسل بهت بيشنهاد بده؟
با تشكر
بنده از اين استفاده ميكنم جك كنين نتونستم ابلود كنم شرمنده[/quote]

shamsololama
2010/11/12, 08:24
با درود فراوان

ماکرو در سطر اوال پرداختی و دریافتی را جمع می زنه و از سطر دوم آن را با هم کم می کنه که را ب این دلیل نوشتم چون دوستمون با این فورمول خواسته بود که می توان آن را برابر با نیاز خود تغییر داد
و برای اینکه کلمه های رو که می خواهیم بنویسیم اکسل به ما پیشنهاد بده را در زمانی می توان استفاده کرد که ورود اطلاعات با فرم صورت بگیره و در آن زمان اگر از کمبوباکس استفاده کنیم و همچنین سورس کمبوباکس را به لیست و یا ستونی که در آن دیتا وارد می کنید لینک کنیم کلماتی که در لیست وجود دارد را به ما پیشنهاد میدهد

هادي
2010/11/12, 09:21
http://office.microsoft.com/en-us/templates/CT010117276.aspx#pg:2|ai:TC006078400|

sa;lam

جناب شمس العلماء عزيز
بنده از اين تمبليت استفاده ميكنم براي امر حسابداريم

آيا ماكرو براي اين استدمنت ميتوان تعريف كرد؟

حالت همان بدهكار و بستانكاري دارد؟

meysam
2011/01/23, 12:49
سلام
من در حسابداری نیاز به استفاده از ماکرو دارم . آموزش ماکرو را از کجا می توانم دانلود کنم ؟

mehrabon
2011/02/12, 11:38
با درود فراوان

دو تا فایل رو که آماده کردم یکی با طراحی فرم ورود اطلاعات انجام می گیرد و فایل دوم با اضاف کردن تابه if وAnd باقیمانده ها را تاجایی که اطلاعات پر کرده ای نشان می دهد.

فایل اول:

فایل دوم:

با سپاس فراوان از شما
من به دنبال فراگیری فرمولی هستم که با دادن کد به انواع سند ها در دفتر روزنامه به طور خودکار سند مورد نظر در حساب معین و کل ثبت شود. لطفا راهنمایی بفرمایید .

intro
2011/03/01, 18:34
باسلام؛يك شيت براي حساب معين و يكي براي كل درنظر ميگيريد واز توابع search يا find در ستونهاي بدهكار وبستانكار آنها قرار ميدهيد اين فرمولها از شيت دفتر روزنامه معين را جستجو ودرصورت پيدا كردن آن معين مبلغ مورد نظر در سند را به شيت معين منتقل ميكند .

filtrmiltr
2012/04/01, 20:07
با درود فراوان

فایل اول:

فایل دوم:

دوست عزیز از دو فایلی که گزاشتید بسیار سپاس گزارم
من یک کار بر تازه کارم که نیاز به فایلی با فرم اولین فایل شما هستم ولی با اندکی تغییرات
1 من صورت دریافت وپرداخت به صورت روزانه هست پس اگر ستون تاریخ حذف شود به جاش بالای هر صفحه امکان درج خودکار ویا دستی تاریخ به صورت شمسی باشد
2 در صورت امکان ستون دریافت وپرداخت مثل دفتر معین ستون بندی باشد
3 از حروف انگلیسی تی استفاده نشود
4ستون های اضافه حذف گردد
دوست عزی در صورت امکان همچین فایلی را برام طراحی کنید
با سپاس

Javid Mokhtari
2012/04/01, 20:54
[/quote]
دوست عزیز از دو فایلی که گزاشتید بسیار سپاس گزارم
من یک کار بر تازه کارم که نیاز به فایلی با فرم اولین فایل شما هستم ولی با اندکی تغییرات
1 من صورت دریافت وپرداخت به صورت روزانه هست پس اگر ستون تاریخ حذف شود به جاش بالای هر صفحه امکان درج خودکار ویا دستی تاریخ به صورت شمسی باشد
2 در صورت امکان ستون دریافت وپرداخت مثل دفتر معین ستون بندی باشد
3 از حروف انگلیسی تی استفاده نشود
4ستون های اضافه حذف گردد
دوست عزی در صورت امکان همچین فایلی را برام طراحی کنید
با سپاس
[/quote]

یا سلام.
دوست عزیز،حالا چه اصرای هست که ستون دریافت و پرداخت مثل دفتر معین باشه.اینجوری که دنگ و فنگ زیاد داره...

Javid Mokhtari
2012/04/02, 01:57
فایل زیر رو ملاحظه کنید..
دفتر معین (http://persiandrive.com/829872)

htsadra
2012/04/02, 19:10
باسلام تبریک سال نو به کلیه دوستان لطف کنید نحوه ایجاد قسمت ورود اطلاعات را که در فایل دفتر معین استفاده میشه آموزش بدید باتشکر

Javid Mokhtari
2012/04/02, 19:19
باسلام تبریک سال نو به کلیه دوستان لطف کنید نحوه ایجاد قسمت ورود اطلاعات را که در فایل دفتر معین استفاده میشه آموزش بدید باتشکر

با سلام.
منظورتون نحوه ی ساخت و کد نویسی فرم هستش یا نحوه ی ورود اطلاعات در فرم...؟

htsadra
2012/04/02, 19:46
باسلام مجدد منظورم نحوه ی ساخت و کد نویسی فرم هستش باتشکر

Javid Mokhtari
2012/04/02, 19:55
باسلام مجدد منظورم نحوه ی ساخت و کد نویسی فرم هستش باتشکر

از برنامه نویسی VB تا چه اندازه میدونید...؟
اگه تازه شروع کردید بهتره این تایپیک (http://forum.exceliran.com/thread-1248.html) رو دنبال کنید.چون توضیح دادن همه ی کد ها خیلی وقت گیر هستش.اما اگه قسمت خاصی از کد ها مورد نظر شماست ،بگین تا من یا سایر دوستان(که واقعاً بیشتر از من می دانند)توضیح بدیم.

htsadra
2012/04/02, 20:33
باسلام چیزی نمی دانم ولی تاپیک مذکور را شروع می کنم اگر مشکل داشتم مزاحم میشم با تشکر مجدد

filtrmiltr
2012/04/14, 19:41
درود
آیا امکانش هست ما اطلاعات را در یک شت کلی وارد کنیم و خود اکسل ردیف های خاصی را شناسایی کرده و آن را در شت خاصی ثبت کند
به عنوان مثال من هر روز به افراد خاصی مبالغ متفاوتی پول می دم ویا دریافت می کنم حالا می خوام کل اطلاعات در شت اصلی وارد کنم و خود اکسل دریافتی و پرداختی هر فرد را در شت در نظرگرفته شده ثبت کنه و با بروز کردن اطلاعات صفحه اصلی اطلاعات شت های دیگر هم تغییر کنه

~M*E*H*D*I~
2012/04/14, 19:50
سلام
دوست عزیز اگه می خوای اطلاعاتت بروز بشه و نیازی به نگهداشتن اطلاعات قبلی نداری از طریق توابع جستجو امکان پذیر هست

khakzad
بله.حتما میشه.از ویژگی های اکسل همین گزارشگیری ها هست.
فایلتون رو اینجا بذارید، تا متناسبش تصمیم بگیریم چه راهی مناسب هست
موفق باشید

khakzad
بله.حتما میشه.از ویژگی های اکسل همین گزارشگیری ها هست.
فایلتون رو اینجا بذارید، تا متناسبش تصمیم بگیریم چه راهی مناسب هست
موفق باشید

filtrmiltr
2012/04/14, 20:09
دوستان من می خوام اطلاعاتم چه جدید و چه قدیم حتما ذخیره بشه
به عنوان مثال فایلی که در زیر اومده می خوام صورت وضعیت رضا حسن و وحید کلا هر کدوم در شت جدا خودکار نوشته بشه
http://up98.org/upload/server1/02/i/kiyl9x7hvs3vv40vqx54.xlsx

khakzad
2012/04/14, 20:33
من فایل و دیدم
ببینید اینطوری درسته؟
اگر هم اصرار به جدا بودن شیت ها داشته باشید، شدنی هست.

filtrmiltr
2012/04/15, 13:04
من فایل و دیدم
ببینید اینطوری درسته؟
اگر هم اصرار به جدا بودن شیت ها داشته باشید، شدنی هست.

دوست عزیز تشکر
فقط چند مورد هست اول اینکه برای هر فرد نیاز به شت جدا دارم
دوم اینکه اگر در شت اصلی فرضا فرد خاصی 5 ردیف اطلاعات داره در شت مخصوص این فرد هم همان 5 ردیف باشه
در اخر اینکه هر وقت اطلاعات شت اصلی تغییر کرد اطلاعات شت های دیگر هم خودکار بروز شود

khakzad
2012/04/15, 22:49
سلام
این فایل و چک کنید
ببینید هدف همینه؟
اگر اره که بریم مرحله لعد واسه جدا کردن اسم ها در شیت های مختلف
.تعداد اسامی محدوده؟

Javid Mokhtari
2012/04/16, 02:30
با سلام.
در فابل زیر سه دکمه ی اساسی وجود داره:

1_ایجاد مشتری جدید:
برای ثبت مشتریانی که هنوز نامشان در شیت «لیست مشتریان» وجود ندارد.با زدن این دکمه یک فرم باز می شود در باکس «نام مشتری»هر متنی که بنویسید یک شیت با آن نام ایجاد می شود.انجام این کار الزامی است در غیر اینصورت با مشکل مواجه خواهید شد.

2_جدید:
برای ثبت دریافت و پرداخت روزانه از مشتریانی که نامشان ثبت شده است.

3_به روز آوری اطلاعات مشتریان:
با زدن این دکمه،اطلاعات مربوط به هر مشتری در شیت خودش قرار گرفته و به روزآوری می شود.

http://persiandrive.com/891725

در صورت وجود مشکل لطفاً اطلاع دهید...

filtrmiltr
2012/04/16, 09:12
دوستان بابت وقتی که گزاشتید و زحمتی که کشیدید بسیار سپاس گزارم
فایلی که آقای جاوید زحمت کشید وفرستاد خیلی کامل بود فقط اگر امکان تغییرات کوچکی داشته باشه خیلی کامل تر میشه
1. امکان اصلاح یا حذف مشتری باشه
2.در کنار درج دستی تاریخ امکان درج خودکار تاریخ هم باشه خیلی خوب میشه یعنی در شت "ریال " وقتی دکمه "جدید"را اجرا می کنی خودش خودکار تاریخ روز رادرج کنه و این تاریخ هم در صورت نیاز قابل تغییر باشد
3 شت هر مشتری اگر ستون باقیمانده هم بهش اضافه بشه بسیار کامل میشه
4 نمی دونم امکانش هست یا نه که ستون دریافت و پرداخت وباقیمانده هم مثل ستونهای دفتر معین در بیاد
5 اگر کد مشتری را هم خودش خودکار بده بهتر میشه

Javid Mokhtari
2012/04/17, 22:18
با سلام.
نمیدونم این فایل تو داده های زیاد چطور کار میکنه ،اما در صورت وجود مشکل در خدمتم.
حتماً خوب تستش کنید چون ممکنه تو بعضی جاها اشتباه عمل کنه.
دفتر معین_3 (http://persiandrive.com/698339)
فقط میمونه قسمت جمع دریافتی و پرداختی برای هر مشتری که انشاء ا... سر فرصت اونم انجام میدم.

filtrmiltr
2012/04/18, 09:38
[quote=jansiz hayat]
با سلام.
نمیدونم این فایل تو داده های زیاد چطور کار میکنه ،اما در صورت وجود مشکل در خدمتم.
حتماً خوب تستش کنید چون ممکنه تو بعضی جاها اشتباه عمل کنه.
دفتر معین_3 (http://persiandrive.com/698339)
فقط میمونه قسمت جمع دریافتی و پرداختی برای هر مشتری که انشاء ا... سر فرصت اونم انجام میدم.
[/quote
سپاس دوست عزیز
فقط دکمه جدید در این فایل که گزاشتید برای من کار نمی کنه

Javid Mokhtari
2012/04/18, 09:39
ماکرو رو Enable کردین...؟

filtrmiltr
2012/04/18, 12:34
آره Enable کردم وقتی دکمه جدید را کلیک می کنی ارور 13 می ده

Javid Mokhtari
2012/04/18, 14:11
آره Enable کردم وقتی دکمه جدید را کلیک می کنی ارور 13 می ده

با سلام.
تو سلول های C2وD2 از تاریخ استفاده شده.خطای NAME رو بر طرف کنید.

Javid Mokhtari
2012/04/20, 20:02
با سلام.
امیدوارم که بتونم بقیه ایرادهاشو کم کم رفع کنم.
با تشکر

Atiye_eft
2012/04/27, 21:03
من دانشجوی حسابداریم
پروژه مالی دارم که باید با اکسل حل بشه
2تا سوال دارم که نمیتونم بهشون جواب بدم هرکی میتونه کمکم کنه و جوابشو بهم بگه....

فردی مبلغ 50.000.000 ریال در حسابی با نرخ بازده سالانه 19.5 درصد با یک قرارداد یکساله سزمایه گذاری نموده بطوریکه سود این سرمایه گذاری ماهانه به حسابی با نرخ بازده سالانه 13.5 درصد واریز می شود.
محاسبه کنید الف: سود ماهانه
ب: اصل و سود در سررسید اگر سودها ماهانه دریافت شود
ج) اصل و سود در سررسید اگر سودها ماهانه دریافت نشود.

2-شخصی می خواهد وامی به مبلغ 60.000.000 ریال با نرخ بهره سالانه 14% با دوره بازپرداخت 5 ساله(ماهانه) دریافت کند. بانک مربوطه از وی می خواهد مبلغ 20.000.000 ریال در آنجا سپرده کند. نرخ بهره ای که فرد در بیرون از بانک می تواند بدست اورد سالانه 20% است.
لطفا محاسبه کنید این فرد سالانه چند درصد بهره میدهد.

arash20031382
2012/04/30, 14:16
سلام
دوستان بزرگوار
تا حالا کسي از دوستان ديسکت حقوق براي ارسال به بانک رو از اکسل گرفته ؟؟
اگه از دوستان کسي بلد هست لطفا کمک کنه

hamed004
2012/05/13, 21:30
فعلا فقط کفتن بوذ وبس ندیدیم کسی کاری کنه ببینیم کی شروع میکنه

sadeghj
2012/05/14, 10:16
با سلام خدمت Atiye_eft
سوال اول یک کم مشکل داره اول اینکه مشخص نیست سود سپرده ها روز شمار هست یا نه دوم اینکه واسه قسمت ب سوال اگر ما سود را بصورت ماهانه دریافت کنیم که به اون حساب بهره ای تعلق نمیگیره و موجوی در آخر صفر هست . با این حال من فایلی رو پیوست میکنم ببیند بدردتون میخوره یا نه.....

R6E5
2012/05/16, 01:38
با سلام.
با تشکر
Contact_3.1 (http://persiandrive.com/323593)

سلام دوست عزیز
فایلهای که آپلود کردی هیچ کدوم موجود نبود
دفتر معینارو جای دیگه آپلودکن

Javid Mokhtari
2012/05/16, 15:03
[quote=jansiz hayat]

سلام دوست عزیز
فایلهای که آپلود کردی هیچ کدوم موجود نبود
دفتر معینارو جای دیگه آپلودکن

با سلام.
مشکل لینک رفع شد.

mohlcd
2012/05/26, 12:41
سلام دوستان شما میتوانید از لینک زیر برنامه حقوق و دستمزد را دریافت کنید .
دانلود کنید (http://mrmohmb.persiangig.com/other/HOGHOGH.xlsx)

soheiloooooo
2012/06/04, 23:51
با سلام.

1_ایجاد مشتری جدید:
برای ثبت مشتریانی که هنوز نامشان در شیت «لیست مشتریان» وجود ندارد.با زدن این دکمه یک فرم باز می شود در باکس «نام مشتری»هر متنی که بنویسید یک شیت با آن نام ایجاد می شود.انجام این کار الزامی است در غیر اینصورت با مشکل مواجه خواهید شد.

2_جدید:

با زدن این دکمه،اطلاعات مربوط به هر مشتری در شیت خودش قرار گرفته و به روزآوری می شود.

فایل مشکل داره.درصورت امکان مجددا آپلود کن دوست عزیز[hr]

با سلام.
با تشکر

مرسی.واقعا چیزه توپیه.کاش میشد مراحل ساخت رو هم پله پله ضمیمه کرد

mostafap4
2012/06/05, 13:13
با سلام و تشكر از دوستان
متأسفانه فايل هاي آقاي جاويد را نميتونم دانلود كنم
ميشه دوباره قرار بديد؟[hr]
با سلام و تشكر از دوستان
ميشه دوباره قرار بديد؟

Javid Mokhtari
2012/06/06, 00:01
با سلام و تشكر از دوستان
ميشه دوباره قرار بديد؟[hr]
با سلام و تشكر از دوستان
ميشه دوباره قرار بديد؟

ارسال 43 رو نگاه کنید (http://forum.exceliran.com/thread-3-page-5.html)

mostafap4
2012/06/06, 09:00
با تشكر
آقاي جاويد فكر كنم يك دكمه براي اصلاح سند هم مورد نياز باشه
چون اگر مثلا اشتباه وارد كنيم يك عددي يا يك ركورد را وقتي بخواهيم اصلاح كنيم بايد از روي ديتابيس اصلي اصلاحش كنيم كه بعد از زدن دكمه بروزرساني اون تغييرات را اعمال نميكنه
ممنون

mostafap4
2012/06/06, 09:00
با تشكر
چون اگر مثلا اشتباه وارد كنيم يك عددي يا يك ركورد را وقتي بخواهيم اصلاح كنيم بايد از روي ديتابيس اصلي اصلاحش كنيم كه بعد از زدن دكمه بروزرساني اون تغييرات را اعمال نميكنه
ممنون

Javid Mokhtari
2012/06/06, 10:09
با تشكر
ممنون

آری.حق با شماست.این فرم خیلی ابتدائی هستش و خیلی ایراد داره که باید رفع بشه.
...با تشکر...

king ag
2012/06/16, 12:22
سلام
بنده یک سوالی داشتم
اگر بتونید سریع جواب بدید خیلی ممنون میشم
این سوال رو چطور میشه حل کرد؟

درپروژه ای مبلغ 12 میلیون ریال سرمایه گذاری شده است.درصورتی که نرخ سرمایه گذاری 10 درصد باشدسود حاصل از عملکرد این پروژه در دوره اول 2 میلیون ریال ، دوره دوم 3 میلیون ریال، دوره سوم 3 میلیون وپانصد هزارریال، دوره چهارم 4 میلیون ریال، دوره پنجم 4 میلیون وپانصد هزار ریال است.
سود حاصل از این پروژه مجددا" در سرمایه گذاری شرکت داده شده است.اگر نرخ حاصل از سود 12 درصد باشد، نرخ کارکرد داخلی این پروژه چقدر است؟

moslemi
2012/06/16, 21:30
از فرمول fv می توان حل کرد

king ag
2012/06/17, 07:34
میتونید یکم بیشتر توضیح بدید؟
ممنون میشم
موفق باشید

zarrinabbasi
2012/06/17, 08:58
با درود فروان

نمونه کارلیستی که داری و برنامه ای که میخواهی را در قالب یک فایل بفرست تا من یا دوستان این کار را برای شما انجام دهیم
(ریز کارهای که نیاز داری را بنویس)

ميشه برا منم بفرستيد abbasi_z88@yahoo.com

soheiloooooo
2012/06/18, 01:58
فایل زیر رو ملاحظه کنید..
دفتر معین (http://persiandrive.com/829872)

فایل قابل دانلود نیست
[hr]

با سلام.

1_ایجاد مشتری جدید:

2_جدید:

مهندس فایلای که میفرستی ایجور که معلومه خیلی کارشون درسته اما نمیدونم چرا جایی آپلودش کردی که ما نمیتونیم دریافتشون کنیم.یه جای بهتر اپلود کن لطفا

Javid Mokhtari
2012/06/18, 12:51
مهندس فایلای که میفرستی ایجور که معلومه خیلی کارشون درسته اما نمیدونم چرا جایی آپلودش کردی که ما نمیتونیم دریافتشون کنیم.یه جای بهتر اپلود کن لطفا

از پست 43 لینک زیر بردارین:
http://forum.exceliran.com/thread-3-page-5.html

soheiloooooo
2012/06/18, 15:12

از پست 43 لینک زیر بردارین:
http://forum.exceliran.com/thread-3-page-5.html

مهندس فایل رو دانلود کردم.خیلی فایل جامع و خوبی بود.اما چنانچه از من به عنوان یه فرد مبتدی بپذیری یه سری پیشنهاد داشتم برای کاملتر شدن این فایل:
1-در شیت "ریال" از راست به چپ بعد از تاریخ کد مشتری رو قرار بده
2-با وارد کردن کد مشتری کاری کن که نام مشتری هم در ستون جلوی اون ظاهر بشه
3-عنوان ستون های دریافت و پرداخت رو به بدهکار و بستانکار تغییر بده
4-ستون های تشخیص و مانده رو از اینجا حذف کن و شیت شخصی هرفرد انتقالش بده که در اونجا اعلام بشه که هرد فرد چه مقدار بستانکاری و بدهکاری داشته و درنهایت تشخیص بده که بستانکار هست یا بدهکار
5-در قسمت گزارش گیری معلوم نیست که در فلان تاریخ پرداخت ها و دریافت ها مربوط به چه کسی هست.اگه اینها رو هم نشون بده کاملتره
البته بی ادبی بنده از بابت این اظهار نظر رو پذیرا باش

Javid Mokhtari
2012/06/18, 16:27
یل رو دانلود کردم.خیلی فایل جامع و خوبی بود.اما چنانچه از من به عنوان یه فرد مبتدی بپذیری یه سری پیشنهاد داشتم برای کاملتر شدن این فایل:
4-ستون های تشخیص و مانده رو از اینجا حذف کن و شیت شخصی هرفرد انتقالش بده که در اونجا اعلام بشه که هرد فرد چه مقدار بستانکاری و بدهکاری داشته و درنهایت تشخیص بده که بستانکار هست یا بدهکار
5-در قسمت گزارش گیری معلوم نیست که در فلان تاریخ پرداخت ها و دریافت ها مربوط به چه کسی هست.اگه اینها رو هم نشون بده کاملتره

بابت انتقاد و پیشنهادتون بی نهایت سپاس گزارم.همون طور که قبلاً گفتم این فایل خیلی ایراد داره.اما چون خودم از این فایل برای کار های حسابداریم استفاده می کنم،رفته-رفته خیلی ازایرادهاشو برطرف کردم.هر چه قدر بیشتر با این فایل کار میکنم کمبود هاش بیشتر خودشون رو نشون می دن.چون فصل کاریمونه سرمون خیلی شلوغه.واسه همین وقت نمیشه فایل جدید رو اینجا ضمیمه کنم.

soheiloooooo
2012/06/18, 18:14
یل رو دانلود کردم.خیلی فایل جامع و خوبی بود.اما چنانچه از من به عنوان یه فرد مبتدی بپذیری یه سری پیشنهاد داشتم برای کاملتر شدن این فایل:

بابت انتقاد و پیشنهادتون بی نهایت سپاس گزارم.همون طور که قبلاً گفتم این فایل خیلی ایراد داره.اما چون خودم از این فایل برای کار های حسابداریم استفاده می کنم،رفته-رفته خیلی ازایرادهاشو برطرف کردم.هر چه قدر بیشتر با این فایل کار میکنم کمبود هاش بیشتر خودشون رو نشون می دن.چون فصل کاریمونه سرمون خیلی شلوغه.واسه همین وقت نمیشه فایل جدید رو اینجا ضمیمه کنم.

ایشالا هرجا هستی سالم و پیروز باشی و مارو از معلوماتت بی نصیب نذاری

Javid Mokhtari
2012/06/18, 18:23
ایشالا هرجا هستی سالم و پیروز باشی و مارو از معلوماتت بی نصیب نذاری

تشکر.
امیدوارم شما هم موفق باشین.

zarrinabbasi
2012/06/18, 21:53
سلام دوستان شما میتوانید از لینک زیر برنامه حقوق و دستمزد را دریافت کنید .
دانلود کنید (http://mrmohmb.persiangig.com/other/HOGHOGH.xlsx)

سلام دوست عزیز من نحوه کار با فایلتون رو بلد نیستم میشه لطف کنین ویک راهنمایی بفرمایین[hr]

باسلام

من جهت پرداخت حقوق همکاران برمبنای مدیریت خدمات کشوری ومحاسبه بیمه ومالیات معوق و حقوق ودستمزد را از اکسل استفاده کرده ام و واقعا بسیار مفید وسریع می باشد و همانطورکه همه می داند از اطلاعات پرسنلی آمارهای می توان تهیه کرد که کمتر نرم افزار پرسنلی است بتواند انجام دهد

سلام دوست عزیز میشه نمونه ای ازفایلتون روبرام ارسال کنیدabbasi_z88@yahoo.com

soheiloooooo
2012/06/21, 01:32

بابا مهندس صبرمون به انتها رسید دیگه.پس کی میخوای فایل رو آپلود کنی برامون؟

Javid Mokhtari
2012/06/21, 19:15
بابا مهندس صبرمون به انتها رسید دیگه.پس کی میخوای فایل رو آپلود کنی برامون؟

متاسفانه یا خوشبختانه من تو خدمت سربازی هستم.الان هم مرخصی دادن اومدم.

hamed004
2012/06/25, 13:58
دوستان اونچنان دیگه از اکسل جهت کارهای مالی انجام نمیشه
ما داریم رو به مصرف کنندگی می ریم و این باعث شده چشم به برنامه های ساخته شده مثل هلو اسمان و ...غیره شدیم زیاد دیگه نساز چنین برنامه ای نیستیم

filtrmiltr
2012/06/25, 17:06
دوستان یه برنامه ساده ورایگان و خوب برای حسابداری معرفی کنید لطفا

یه خواهش هم از آقا جاوید عزیز که توی لباس مقدس سربازی هستند دارم
لطفا در صورت امکان فایل پست 43 را تکمیل بفرمایید یک چیز ضروری که خیلی در این فایل احساس میشه اینه که
1 امکان تعریف صندوق و بانک جاش خالیه
2 در یافت و پرداخت هایی که به صورت چک هستند وما نیاز داریم گاها صورت چک ها را بررسی کنیم باید چکارش کرد
3 اگر بخواهیم از تارخ خاصی تا تاریخ خاصی و از شت خاصی گزارش بگیریم و یا چاپش کنیم باید چه کرد

یه سووال دیگه هم دارم و اون اینکه من از امسال می خوام حساب هام را به وسیله اکسل و به کمک شما انجام بدم متاسفانه زیاد هم از حسابداری و اکسل نمی دونم از سال 90 یه مقدار پول توی حسابهام هست و یه مقدار چک مشتریان هم دارم اینا رو باید چه جوری توی این فایل اکسل ثبت کنم؟

Javid Mokhtari
2012/07/04, 20:23
دوستان یه برنامه ساده ورایگان و خوب برای حسابداری معرفی کنید لطفا

یه خواهش هم از آقا جاوید عزیز که توی لباس مقدس سربازی هستند دارم
لطفا در صورت امکان فایل پست 43 را تکمیل بفرمایید یک چیز ضروری که خیلی در این فایل احساس میشه اینه که
1 امکان تعریف صندوق و بانک جاش خالیه
2 در یافت و پرداخت هایی که به صورت چک هستند وما نیاز داریم گاها صورت چک ها را بررسی کنیم باید چکارش کرد
3 اگر بخواهیم از تارخ خاصی تا تاریخ خاصی و از شت خاصی گزارش بگیریم و یا چاپش کنیم باید چه کرد

یه سووال دیگه هم دارم و اون اینکه من از امسال می خوام حساب هام را به وسیله اکسل و به کمک شما انجام بدم متاسفانه زیاد هم از حسابداری و اکسل نمی دونم از سال 90 یه مقدار پول توی حسابهام هست و یه مقدار چک مشتریان هم دارم اینا رو باید چه جوری توی این فایل اکسل ثبت کنم؟

با سلام.
چشم دوست عزیز.
اگه بعد از آموزش یه جای خوب افتادم که به اینترنت دسترسی داشتم ، حتماً درستش میکنم.
...با تشکر....

mahsa shayesteh
2012/07/04, 20:26
سلام آقای مختاری
خدا کنه این اتفاق بیفته جاتون واقعا خالیه:huh:

shamsololama
2012/08/25, 15:16
با سلام.
با تشکر

با درود فراوان

من فایل رو دیدم خوب بود و میدانم زحمت بسیاری کشیده اید از آنجای که این فایل مورد استفاده خودتان هست و در راستای کار شماست در نتیجه میتوانید مسائل رو بهتر درک کرده و برابر با نیازهای این موضوع برنامه را تکمیل کنید
چون برنامه خوبی بود برآن شدم که پیشنهادی در مورد برنامه بدم که که اگر مناسب دیدی مورد استفاده قرار بدی

یکی اینکه اگر از تابع های پارسی استفاده میکنید که مثلا عدد را به حروف و تاریخ های خورشیدی را در برنامه نشان دهد کدهای این توابع را در خود فایل قرار بدی که نیازی به فایل اد این آن نباشه و وقتی فایل جابجا میشه مشکلی ایجاد نکنه

و در مورد اینکه برای هر مشتری یک شیت باشه فکر میکنم که همه مشتریها رو تو یک شیت قرار بدی و گزارش گیری رو تو شیت دیگه قرار بدی که لیست هر مشتری که خواستی تو صفحه ای موقت گزارشش رو داشته باشی این نظر منه

و اینکه فایل رو سعی کنی تمام کارهاش توی فرم انجام بدی که کاربر سروکار زیادی به خود صفحه اکسل نداشته باشه که یک نمونه که یکی از دوستان از من خواسته و دارم تکمیل میکنم رو اینجا قرار میدم
در مورد این برنامه هم اگر کمکی از دست من بر بیاد در خدمتون هستم
موفق باشی

فایل نمونه:

[attachment=896]

Javid Mokhtari
2012/12/04, 17:17
با سلام .
وقت نداشتم تا بيشتر روش كار كنم اما فعلاً همينو قرار ميدم.چون عجله اي بود نميدونم درست كار ميكنه يا نه...
دفتر معين 3 (http://uplod.ir/snv4j9qpom8a/__________________3.xlsm.htm)

soheiloooooo
2013/02/10, 08:59
با سلام .
وقت نداشتم تا بيشتر روش كار كنم اما فعلاً همينو قرار ميدم.چون عجله اي بود نميدونم درست كار ميكنه يا نه...

فابل قابلیت دانلود نداره.بررسی کنید لطفا

kabook
2013/12/13, 11:32
این برنامه برای محاسبه ساعت کارکرد کارکنان در محیط اکسل طراحی گردیده است.

ویژگی های این برنامه :
1- محاسبه ساعت کارکرد روزانه و ماهانه
2- محاسبه مرخصی ساعتی روزانه و ماهانه
3- محاسبه ساعت ماموریت روزانه و ماهانه
4- محاسبه ساعت کارکرد جمعه ها
5- محاسبه ساعت کارکرد روزهای تعطیل
6- محاسبه اضافه کاری کارکنان

لینک دانلود : http://www.booki2.blogfa.com/post/123 (http://www.booki2.blogfa.com/post/123)

delpiero
2015/02/24, 10:12
با درود فراوان

فایل اول:
[attachment=101]

فایل دوم:
[attachment=102]
سلام
برای من چیزی باز نمیکنه

mokaram
2015/02/24, 10:28
مشکلی نداره مجدد بررسی شد

mona71
2021/01/04, 12:28
با سلام .
سلام آقای جاوید من واقعا این فایل رو نیاز دارم اصلاح شده اش رو، ولی متاسفانه دانلود نمیشه گویا فایل پاک شده، بررسی می فرمایید؟