PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش: به روز رسانی خودکار و هوشمند از پایگاه داده csv

Soubasa
2022/07/27, 10:07
سلام
فایلی دارم به نام "1.xlsx" این فایل از طریق این قانون به صورت خودکار به روز می شود: 2 ردیف آخر تا زمان فعلی به روز می شود "البته این فایل CSV هست اما سایت اخطار خراب بودن فایل داد و نتونستم آپلود کنم برای همین پسوند را تغییر دادم"
در فایل "2.xlsx" نیاز دارم دیتای سفارشی از فایل "1.xlsx" با این قانون import کنم : 2 ردیف آخر تا زمان جاری به روز شود "اگر این import به صورت ساده باشه بهتره، منظورم این هست که import کردن به صورت table اذیت کننده هست چون نیاز دارم مقادیر را جابجا کنم یا ردیف اضافه کنم"
در حقیقت در فایل "2.xlsx" نیاز دارم مقادیری را تغییر بدهم که در آپدیت نباید مقادیر گذشته به روز رسانی بشه : ممکن هست در دیتای گذشته مقادیری جابجا بشن یا ردیف اضافه کنم
این کار با Power Query انجام میشه اما برای اینکه آپدیت برای 2 ردیف آخر "که مقدار متغیر هست و تغییر میکنه" و همچنین تا زمان جاری انجام بشه به نظرم نیاز به کدنویسی VBA داره
ممنون میشم در این زمینه راهنمایی بفرمایید