ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ***** پروژه صورتهاي مالي *****

hamidreza313
2013/02/09, 11:25
با سلام و درود خدمت تمام اساتيد و سروران گرامي
ان شاءالله اگر دوستان ياري كنند قصد دارم كه در اين تاپيك اكسل هاي كاربردي در رشته حسابداري بحث صورتهاي مالي را در دسترس افراد قرار دهم و از ديگر دوستان (خصوصا حسابدارها) خواهش مي كنم كه اگر فايلي در اين زمينه دارند در همين تاپيك قرار دهند .
اين بنده حقير به عنوان اولين فايل اين تاپيك ، داشبورد صورتهاي مالي را قرار مي دهم و از دوستان و خصوصا اساتيد بزرگ و صاحب نظر تالار خواستارم كه ايرادات فايل را بگيرند و در صورت امكان پيشنهادات و انتقادات خودشان را مطرح نمايند تا بتوان از نقطه نظرات عزيزان در اين راستا بهره برد .
اين فايل اولين كار من در زمينه ساخت يك داشبورد بوده و به همين دليل مطمئنا ايرادات فراواني دارد لذا از تمام دوستان تقاضا دارم كه بنده حقير را به خاطر ضعفهاي موجود در فايل عفو نمايند.
نكته مهم در مورد اين فايل : اين فايل را فقط در اكسل 2010 اجرا نمائيد ( البته فكر كنم با 2013 هم مشكلي نداشته باشد ) .
اين فايل را تقديم مي كنم به استاد وطن پرست ، چراكه بنده با الهام از داشبورد ساخته ايشان توانستم اين فايل هرچند ناقص را درست كنم . :D

http://s2.picofile.com/file/7650719351/DASHBOARD_Financial_Statements.xlsm.html

~M*E*H*D*I~
2013/02/11, 18:00
خسته نباشید میگم به دوست عزیزم ، و ممنون از لطف ایشون ، فایل خیلی حرفه ای بود تبریک میگم بخاطر این مهارت بالا

khakzad
2013/02/12, 09:50
خسته نباشید.انصافا خیلی حرفه ای بود
عالییییی.
موفق باشید

ahmadacc
2013/06/21, 09:09
خیلی خوب آورین