PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال دارم

sazegaar
2013/03/09, 11:54
سلام دوستان خوبم. اميدوارم خوب باشيد. چطوري ميشه تو اکسل براي هر صفحه يک نوع heater&footerبه طوري که توي هر صفحه فرق داشته باشه وارد کرد !!! مثلا ميخوام heater , footerکه تو صفحه هفتم وارد کردم با صفحه هشتم فرق داشته باشه و هر دوتاشونم توي يک sheet هست. دقيقا برام اين مشکل از وقتي پيدا شد که توي شيت خواستم از صفحه 12 پرينت بگيرم من براي صفحه هام گزينه pages numberرو فعال کرده بودم تا بصورت خودکار به صفحه هام شماره بده ، خلاصه وقتي خواستم فقط از صفحه 12 يک پرينت تهيه کنم که با امکان گزينه page titles فقط صفحه 12 رو انتخاب کردم ولي وقتي پرينت گرفتم ديدم صفحه 12 به صفحه 1 تبديل شده و اگر اون صفحه رو بازم به 12 تغيير ميدادم تمام صفحاتم به 12 تبديل ميشد که بازم مشکلم حل نميشد. اگه دوستان راهي به غير از گزينه page titles ميدونن ممنون ميشم کمکم کنند و يا هر راهي که بتونه مشکل من رو حل کنه و بتونم به صفحاتم heater & footer دلخواهمو وارد کنم. با سپاس!!!:heart::heart::heart:

sazegaar
2013/03/12, 15:54
لطفا کمکم کنید العان چند روزه این سوال رو مطرح کردم ولی پاسخی نداشتم. یک کاری کنید وقتی از یک صفحه پرینت میگیرم شمارش بهم نخوره آخه این که فقط یک سوال سادست!!!

Alireza
2013/03/13, 07:22
با سلام
شما در پنجره print قسمت setting در گزینه pages میتوانید رنج چاپ را مشخص کنید .
و یا قسمتی را که میخواهید چاپ کنید انتخاب کنید و از گزینه print area استفاده بفرمایید.

sazegaar
2013/03/13, 12:32
با سلام
شما در پنجره print قسمت setting در گزینه pages میتوانید رنج چاپ را مشخص کنید .
و یا قسمتی را که میخواهید چاپ کنید انتخاب کنید و از گزینه print area استفاده بفرمایید.

بلاخره یکی پیدا شد تشکر دوست عزیز . نمیشه heater & footer تو صفحه ها مخطف باشه به غیر از صفحه اول که تو تنظیماتش هست؟:-/

khakzad
2013/03/13, 13:54
لطفا کمکم کنید العان چند روزه این سوال رو مطرح کردم ولی پاسخی نداشتم. یک کاری کنید وقتی از یک صفحه پرینت میگیرم شمارش بهم نخوره آخه این که فقط یک سوال سادست!!!

سلام دوست عزیز
مطمئن باشید سوالی که مطرح میشه اگر دوستان بلد باشن دریغ نمی کنن.درصورتی که جواب داده نشه چند حالت پیش میاد:
یکی اینکه اصلا جوابی نداشته باشه.
دوستان سوال رو ندیده باشن.
دیدن، جواب هم وجد دارهه، اما فرصت جواب دادن ندارن (این هم کمتر اتفاق میفته.عزیزان خیلی لطف دارن و سعی می کنن وقتشون رو بذارن)
جواب وجود داشته باشه و بلد نباشن که این مورد خیلی کمتر پیش میاد.
پس تا الان که جوابی پیدا نکردید احتمالا مورد سوم صادق هس!!

و اما سوال بعدیتون که به نظر شما ساده هست.منظرتون از شماره چی هست؟
ردیف؟
شماره صفحه؟
چرا باید یهم بریزه؟

sazegaar
2013/03/13, 14:45

سلام دوست عزیز
مطمئن باشید سوالی که مطرح میشه اگر دوستان بلد باشن دریغ نمی کنن.درصورتی که جواب داده نشه چند حالت پیش میاد:
یکی اینکه اصلا جوابی نداشته باشه.
دوستان سوال رو ندیده باشن.
دیدن، جواب هم وجد دارهه، اما فرصت جواب دادن ندارن (این هم کمتر اتفاق میفته.عزیزان خیلی لطف دارن و سعی می کنن وقتشون رو بذارن)
جواب وجود داشته باشه و بلد نباشن که این مورد خیلی کمتر پیش میاد.
پس تا الان که جوابی پیدا نکردید احتمالا مورد سوم صادق هس!!

و اما سوال بعدیتون که به نظر شما ساده هست.منظرتون از شماره چی هست؟
ردیف؟
شماره صفحه؟
چرا باید یهم بریزه؟

با سپاس از رهنماییتون باید بگم که منظورم شماره صفحه است دوست عزیز و در قسمت بالا شرح دادم وقتی فقط از یک صفحه از صفحه های وسطی بخوام پرینت بگیرم وقتی چاپ میشه به جای اینکه شماره ی خوده صفحه رو بندازه شماره 1 میوفته . و دقیقا سوالم همینه که شما گفتید: چرا باید بهم بریزه؟

khakzad
2013/03/13, 20:20
اخه بهم نمیخوره!!!
من الان از بین همه ده صفحه ای که دارم صفحه شماره 7 رو پرینت می گیرم و همون 7 رو میزنه!

sazegaar
2013/03/14, 10:29
اخه بهم نمیخوره!!!
من الان از بین همه ده صفحه ای که دارم صفحه شماره 7 رو پرینت می گیرم و همون 7 رو میزنه!

نمیدونم والا از من که بهم میخوره :huh::huh::huh: