PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیان زمان به ساعت و دقیقه بین دو تاریخ

zang
2013/03/20, 01:43
چگونه می توان زمان بین دو تاریخ را به ساعت و دقیقه نمایش داد؟
فایل ضمیمه گویای سوالم می باشد.

khakzad
2013/03/20, 12:55
سلام
j2 چی هس الان؟
بین زمان درخواست و زمان انجام؟
هر روز کاری چند ساعته؟
این 53:50 رو لطفا بگید از کجاس؟[hr]
فک کنم منظورتون h2 بوده
اما خب باز هم توضیح بیشتر لازم هست

zang
2013/03/20, 14:40
ببخشید منظورم h2 بوده می خوام بطور اتوماتیک زمانها بین دو تاریخ به ساعت و دقیقه ثبت بشن
یعنی به محض وارد کردن تاریخ ها و زمان های بین دو تاریخ ، در h2 مدت زمان به ساعت و دقیقه ثبت بشه
khakzad
2013/03/20, 16:52
ستون های زرد فرمول دارند
فایل رو چک کنید
دقت کنید که برای هر ردیف اون چند ستون باید تکرار بشن که table این کار رو می کنه
من توی چند ستون نوشتم که مراجل کار رو ببینید و متوجه بشید و الا میه ترکیبون کرد و تعداد ستون های کمکی رو کاهش داد.
درضمن تفاوت ماه های 30 و 31 روز هم در نظر گرفته شده.مثلا از 28 شهریور تا 2 مهر....
سوالی بود در خدمتم

anahita
2013/03/20, 17:30
سلام

[@Column1]-[@[زمان درخواست]
شما در این فایل از عبارات فارسی داخل کروشه استفاده کردیدو علامت @ قبل از اون
آیا شما در این فایل از insert table خود اکسل استفاده کردید؟
میشه توضیحی ددر مورد روش انجام کار بدید ؟

khakzad
2013/03/20, 18:24
سلام
اونها لیبل های تیبل هستن
بله
ببینید اول میایم عدد مربوط به روز و ماه هر دو تاریخ در هر ردیف رو جدا می کنیم.
بعد 1 شرط if می نویسیم که اگر هر دو تاریخ از یک ماه بود، فاصله دو تاریخ منهای 1 می کنیم.(چون روز اول و اخر ساعات خاصی رو به خودشون اختصاص دادن و 24 ساعته نیستن)
این عدد باید در 24 ضرب بشه.اما با توجه به فرمت سل و مسائل مربوط به زمان، بجای 24 عدد 1 میذاریم.
(در فرمت زمان ساعت 24 مقدار 1 دارد)
از طرفی هر دو ساعت مربوط به روز اول و اخر رو هم به این عدد اضافه می کنیم.(عدد اول باید از 24 ساعت کم بشه)

از طرفی این شرط رو باید چک کنیم که اگر از دو ماه مختلف بود.مخصوصا یکی از یک ماه 30 روزه و ذیگری 31 روزه.
باید عدد اولی منهای 30 یا 31 بشه و عدد بعدی با همون روال قبل با این اعداد حمع بشن

امیدوارم مفید تووضیح داده باشم!(می دونم که توضیحاتم و البته مسئله گیج کننده است ی مقدار):blush:

sami56
2015/07/28, 11:03
فایلی که آقای khakzad گذاشتند گویا خرابه و باز نمیشه.
درست میگم یا برای من اینطور شده؟!

sami56
2015/07/28, 11:06
پسوند فایل رو از xlsm به xls تغییر دادم باز شد اما این فایل (hh)در مورد بیمارستانو اینطور چیزهاست!!!! قضیه چیه؟!!