PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خونه های خالی

ghafeleh
2013/06/06, 15:05
نمی دونم شایدسوالم تکراری باشه کسی می دونه چطور می تونم یه ستون از یه جدول رو که حاوی اطلاعات هست و بعضی از خونه ها خالیه چطور می تونیم اینا رو سورت کنم حالا ممکنه کلا اون ستون عدد باشه یا متن یا هر دو ....؟؟؟

~M*E*H*D*I~
2013/06/07, 08:05
سوال واضح نیست وجود سل های خالی چه مشکلی برات به وجود میاره که نتونی سورت کنی؟

ghafeleh
2013/06/07, 17:29
سوال واضح نیست وجود سل های خالی چه مشکلی برات به وجود میاره که نتونی سورت کنی؟

این سلولها یه سری هاشون حاوی عدد و متنه بعضی هاشون خالی می خوام بدونم با چه دستوری میشه خونه های خالی رو پشت سر هم قرار داد طوریکه خونه های پر بالا و خونه های خالی در پایین اون سلول قرار بگیره

~M*E*H*D*I~
2013/06/07, 17:32
میشه با استفاده از go to special خونه های خالی رو انتخاب و حذف کرد و یا سورت کرد روش های دیگه ای هم مثا فیلتر و حذف خانه های خالی یا انتخاب و رنگ کردن خانه های خالی و بعد سورت بر اساس رنگ وجود داره

ghafeleh
2013/06/07, 20:57
میشه با استفاده از go to special خونه های خالی رو انتخاب و حذف کرد و یا سورت کرد روش های دیگه ای هم مثا فیلتر و حذف خانه های خالی یا انتخاب و رنگ کردن خانه های خالی و بعد سورت بر اساس رنگ وجود داره

دوست عزیز ممنون که جواب میدین
من از طزیق فرمول subtotal تونستم تا یه جایی پیش برم به این صورات که مثلا خونه های خالی رو اولا از طریق رنگ فیلتر کنم بعد میشه این فرمول رو بهش نسبت داد منتها مراتب (شاید من اشتباه اجرا کرده باشم) تو این فرمول باید تو خونه چیزی نوشته بشه که این فرمول بتونه اون سلول رو شمارش بده چرا شمارش چون می خوام بدونم تو ستون a چند تا خونه خالی دارم اما جمع زدن با این فرمول با خونه های خالی فکر کنم امکانپذیر نباشه
ممنون میشم راهنمای کنید