PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از جداول اکسل در ورد

SAMI
2010/08/29, 00:36
روشهایی که برای انتقال یک محدوده کاربرگ اکسل به ورد استفاده می شود عبارتند از :
1 - داده های اکسل را در کلیپ برد کپی کنید و سپس از Paste یا Paste special در ورد استفاده نمائید تا جدول را در قالب دلخواه خود در ورد داشته باشید .
2- مسیر زیر را دنبال کنید insert----text------object
3- از مسیر روبرو insert----file ( در ورد 2003)

mrexcel
2010/08/29, 08:33
در حالتي كه ما يك سري سلولهاي اكسل را كپي كنيم ميتوانيم ان را در word كپي كنيم اگر قصد داريم كه اين اطلاعات اكسل با وورد لينك باشد از راهنمائي كه در انتهاي جدول انتقال داده شده در وورد به وجود مي آيد keep source formating and link to excel را انتخاب كنيد . دز اين حالت اطلاعات لينك ميشود و هر تغييري در اكسل جدول وورد هم تغيير ميكنيد

amir217
2018/10/06, 10:06
سلام
من جدول ها رو تو پایان نامه ام کپی پیست میکردم ولی یه مطلب جالبی خوندم گفته که میشه embed کرد که تا جدول عوض میشه توی ورد هم عوض بشه ولی فایلها باید مسیرشون ثابت باشه. برای من که خیلی این روش ساده تره چون هی دیتای جدولمو عوض میکنم اینقدر استادم گیر میده!!
اینم مطلبش: https://it-planet.ir/15707 ... یادتون نره مسیر فایل اکسل رو عوض نکنید! من یه بار این سوتی رو دادم داستان شد!!