PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امکانات جدید سایت را چگونه ارزیابی میکنید ؟

mrexcel
2013/09/16, 04:40
اکنون بعد از 2 ماه تست سایتجدید ، پیشنهادات شما را در سایت وارد نمودیم . لطفا نظر خود را مورد امکانات جدید سایت ، کمبودها و بنویسید و ما را با پیشنهادات خود یاری نمایید .

~M*E*H*D*I~
2013/09/16, 04:50
با درود خدمت استاد گرامی

در نگاه اول امکانات عالی به نظر میرسه البته من این چن روزه فرصت نکردم بیام اما امروز فضای سایت رو دیدم لذت بردم به مرور باید به بررسی امکانات پرداخت، عمده مواردی که باید بررسی بشه ویرایشگر هست ، امکانات بصری به خصوص ، مطمئنا ده ها خطر تفسیر و توضیح به اندازه یک تصویر ارزش آموزشی نداره که از نقاط ضعف اساسی انجمن قبلی بود در ویرایشگر جدید ابزاری در نظر گفته شده که باید در آینده کاراییش رو دید .

از نظر امکانات ارتباطی باید گفت که واقعا عالی هست این همون موردیه که قبلا هم اشاره داشتم یعنی ایجاد یک فضای صمیمی جهت ماندگاری اعضا ، بسیاری از دوستان بودند که دانش بالایی داشتند ولی الان در جمع ما حضور ندارند

نکته دیگر اینکه این امکانات با سطح فعلی انجمن هماهنگی ندارد یعنی امکانات فراتر از سطح انجمن هست که این به میزان تلاش ما در آینده برای ارتقای سطح سایت بستگی داره با توجه به اینکه اکثر دوستان منجمله شما در زمینه مهندسی صنایع فعال هستید بنده پیشنهاد میکنم فعالیت ها رو به این سمت هم میشه سوق داد در واقع انجمن تلفیقی از محور اصلی یعنی اکسل و یا آفیس باشه و محور دوم مهندسی صنایع

فی الحال این موارد به ذهنم رسید در آینده میشه بهتر قضاوت کرد

Nima
2013/09/16, 06:50
با سلام خدمت اساتید محترم

اولا لازمه که تشکر کنم از تمام زحماتی که جنابعالی و دوستان برای ارتقای سایت انجام میدید و یه چیزی که به ذهنم رسید اینکه اگه یه ارشیو هم تعبیه بشه که تمام فایلهلی خوبی که کاربران اپلود میکنن بویژه فایلهائی که با کمک دوستان به صورت یک پروژه پیش میره و تکمیل میشه رو به صورت ارشیو قابل دسترسی باشه خیلی میتونه مفید باشه.

Amin_D
2013/09/16, 07:37
با سلام
و تشکر از استاد گرامی علیمحمدی بابت زحماتی که برای این انجمن متحمل میشوند و بقیه اساتید که لطف میکنند در این سایت همکاری میکنن.
برداشت من از مجموعه سایت اکسل ایران اینه:" که این مجموعه میخواد به طریق آموزش دادن ، یکی از نرم افزارهای مجموعه آفیس رو به کاربران یاد بدهد"
در زمینه آموزش و پشیبانی آن به نظرم جای فعالیت بیشتری وجود دارد.

طبق یک تاپیکی که استاد علیمحمدی در خصوص "شعار مایکروسافت" گذاشتن
http://forum.exceliran.com/showthread.php?t=9
ارتباط این نرم افزار با دیگر نرم افزار های آفیس هم جا دارد که بیشتر کار شود.

با تشکر

mahsa shayesteh
2013/11/12, 05:56
امکانات سایت نسبت به قبل خیلی بهتر شده ، یه سری ایراداتی هم داره که خب باید رفع بشه، دست استاد علی محمدی درد نکنه:rolleyes:

امين اسماعيلي
2013/11/23, 14:02
با درود به تمام اساتید و اعضای محترم سایت

مطمئن هستم که سایت نسبت به قبل خیلی پیشرفت داشته و امکاناتش بیشتر شده ولی همه دوستان میدونن که برای بقا سایت بیشتر باید تلاش کرد . امیدوارم که همه قدر این سایت رو بدنیم و در بقا اون کوشا باشیم

در پناه خداوندگار ایران زمین باشید و پیروز