PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دفتر مدیران انجمن اکسل ایران

~M*E*H*D*I~
2013/09/20, 06:19
با سلام و درود

دوستان و اعضای محترم در این تایپیک می تونن مشکلات ، پیشنهادات و انتقادات خودشون رو در مورد انجمن و عملکرد مدیران مطرح کنند http://www.getsmile.com/emoticons/funny-smileys-68129/victory.gif

khakzad
2013/09/26, 16:13
سلام خدمت استاد عزیز و مدیران محترم.
خوشبختانه تاریخ سایت شمسی شد.می مونه ساعت.
اگر ساعت هم درست بشه خیلی عالی میشه.
الان ساعت گرینویچ رو نشون میده که 3.5 ساعت به وقت ما عقبه
ممنون میشم پیگیری کنید.
(ی وقتایی ساعت پست ها مهم هستن برای پیگیری و . . .)
سپاس

Amir Ghasemiyan
2013/11/27, 20:10
هنوز مشكل ساعت سايت مرتفع نشده
لطف كنيد پيگيري كنيد

حسام بحرانی
2013/11/27, 20:56
هنوز مشكل ساعت سايت مرتفع نشده
لطف كنيد پيگيري كنيد
با سلام ، ساعت سایت برای من در حدود یک ماهه که درست عمل می کنه ، شاید باید تنظیماتتون رو اصلاح کنید ؛ به ترتیب زیر عمل کنید :
1 - کنترل پنل شما
2 - ویرایش تنظیمات شخصی
3 - تنظیمات تاریخ & زمان
4 - تنظیم ساعت
5 - و در نهایت ذخیره تغییرات
( احتمالاً باید یکبار دیگه سایت رو باز کنید )
با سپاس
ɦɛʂɑɱ ɓɑɦɾɑɳɨ

Amir Ghasemiyan
2013/11/27, 21:31
با سلام ، ساعت سایت برای من در حدود یک ماهه که درست عمل می کنه ، شاید باید تنظیماتتون رو اصلاح کنید ؛ به ترتیب زیر عمل کنید :
1 - کنترل پنل شما
2 - ویرایش تنظیمات شخصی
3 - تنظیمات تاریخ & زمان
4 - تنظیم ساعت
5 - و در نهایت ذخیره تغییرات
( احتمالاً باید یکبار دیگه سایت رو باز کنید )
با سپاس
ɦɛʂɑɱ ɓɑɦɾɑɳɨ

سلام حسام خان. ممنون عزيز ولي اين مسير رو كه شما گفتي، خودم به ويبولتين گفتم بذاره. :cool:

نميدونم مشكل چي بود. حل شد به هر حال. ممنون.
شايد مديرا زحمتشو كشيدن برام درست كردن ;)

~M*E*H*D*I~
2013/12/11, 15:56
با درود

لطفا دو مورد ایرادی که در تصویر مشخص شده درس شه

میثم247
2014/01/10, 14:04
سلام!عرض کنم خدمتتون که سایت کاملا مز خرف و شلوغ و به همین خاطر بازدیدکننده ندارد

Amir Ghasemiyan
2014/01/10, 15:16
سلام دوست عزيز. خوش اومدي

دستتون درد نكنه كه مشكلمون رو گفتين.

شما راه حلي هم دارين براش؟ چكار كنيم كه از شلوغي و بهم ريختگي در بياد؟

mokaram
2014/01/10, 15:46
سلام!عرض کنم خدمتتون که سایت کاملا مز خرف و شلوغ و به همین خاطر بازدیدکننده ندارد

دوستمون از جای دیگه دلش پر بوده اینجا خالی کرده
مهم نیست اون کسی که اینکارس میفهمه اکسل ایران چند مرده حلاجه

~M*E*H*D*I~
2014/01/10, 17:19

دوست گرامی ایراد گرفتن کار ساده ایه ولی چیزی که اهمیت داره ارائه راهکار و پیشنهاد هست خوشحال میشیم از نظرات شما بهره ببریم :o

Ali Parsaei
2014/01/10, 17:46
قابل توجه مديران!
با اينکه اين آقا ميثم خيلي با عصبانيت و نيش دار انتقاد کرده ولي به نظر من خيلي دلنشين بود! البته فکر نکنم ايشان ديگر به سايت سربزند تا بپرسيم پيشنهاد شما براي بهتر شدن چيست ولي کلا" اگر چند تا از اين منتقدان داشته باشيم فکر کنم خيلي موجب پيشرفت خواهد شد.
حداقل فعلا" اين را مي رساند که در نگاه اول بعضي کساني که وارد سايت مي شوند احساس شلوغي مي کنند که البته پيشنهادش را هم در اصل درون انتقادش بيان کرده: "بايد از شلوغي کاست".

~M*E*H*D*I~
2014/01/11, 13:27
خدمت دوستان باید عرض کنم دلایل بهم ریختگی میتونه عوامل زیر باشه

اول اینکه کاربر زحمت جستجو به خودش نمیده ، بخش زیادی از سوالات تکراری هست

دوم اینکه کاربر سوال خودش رو هر جایی که دم دست باشه مطرح میکنه در حالی که طبق قوانین باید در تالار مخصوص یا مشابهش طرح کنه

سوم اینکه کاربر عنوان مناسب برای سوال خودش انتخاب نمیکنه دقیقا بر خلاف قوانین ، نمیدونم متاسفانه یا خوشبختانه تو این انجمن با نقض قوانین مماشات میشه ، ابزار اخطار و اخراج به ندرت استفاده میشه و کاربر بارها قانون شکنی میکنه

چهارم اینکه بعد از به روز رسانی سایت فایل های پیوست ما به مشکل خورده در واقع بخش اعظم مشکلات بخاطر سیستم ضعیف انجمن قبلی است که مشکلات زیادی داشت ، اینکه بخوایم مطالب قدیمی رو کلا حذف کنیم امکان پذیر نیست

پنجم ضعف مدیران ماست ، دوستان گمان کردند همین که به سوالات پاسخ بدند یعنی مدیریت ، زحمت یک انتقال یا تغییر عنوان رو به خودشون نمیدن

ششم برخی از تالار های ما موازی هم هستند و یا کلا زائد هستند که باید نسبت به حذف و یا ادغام اونها اقدام بشه

اینها اهم مواردی است که باعث چنین برداشتی شده.

Behnam
2014/01/11, 13:46
ما هم این انتقاد رو قبول داریم دوستان
اما لطفا نظراتی که دارین برای اینکه چیدمان جوری باشه که کاربر سردرگم نباشه و بدونه سوالاتش رو کجا بپرسه بگین لطفا،اتفاقا من خودم کار چیدمان تالارها رو انجام دادم و الان قبول می کنم که برای دوستان تازه وارد که آشنایی با سرفصل های اکسل ندارند گیج کننده است ،اما چاره ..... :confused:
ما با تمام وجود قبول می کنیم نظرات رو در راستای بهتر شدن

حسام بحرانی
2014/01/11, 13:52
خدمت دوستان باید عرض کنم دلایل بهم ریختگی میتونه عوامل زیر باشه

اول اینکه کاربر زحمت جستجو به خودش نمیده ، بخش زیادی از سوالات تکراری هست

دوم اینکه کاربر سوال خودش رو هر جایی که دم دست باشه مطرح میکنه در حالی که طبق قوانین باید در تالار مخصوص یا مشابهش طرح کنه

سوم اینکه کاربر عنوان مناسب برای سوال خودش انتخاب نمیکنه دقیقا بر خلاف قوانین ، نمیدونم متاسفانه یا خوشبختانه تو این انجمن با نقض قوانین مماشات میشه ، ابزار اخطار و اخراج به ندرت استفاده میشه و کاربر بارها قانون شکنی میکنه

چهارم اینکه بعد از به روز رسانی سایت فایل های پیوست ما به مشکل خورده در واقع بخش اعظم مشکلات بخاطر سیستم ضعیف انجمن قبلی است که مشکلات زیادی داشت ، اینکه بخوایم مطالب قدیمی رو کلا حذف کنیم امکان پذیر نیست

پنجم ضعف مدیران ماست ، دوستان گمان کردند همین که به سوالات پاسخ بدند یعنی مدیریت ، زحمت یک انتقال یا تغییر عنوان رو به خودشون نمیدن

ششم برخی از تالار های ما موازی هم هستند و یا کلا زائد هستند که باید نسبت به حذف و یا ادغام اونها اقدام بشه

اینها اهم مواردی است که باعث چنین برداشتی شده.

با سلام ، با نظر شما کاملاً موافقم ، مشکلات خیلی زیادی داریم ؛ ببینید در همین تاپیک ، تحت عنوان " آموزش اکسل برای مهندسین مبتدی " ، بحث ما به کجا کشیده شده ؟ یعنی کسی که برای پیدا کردن " آموزش اکسل برای مهندسین مبتدی " این تاپیک رو باز میکنه ، ناخواسته این مطالب رو هم دنبال میکنه و چه بسا قید " آموزش اکسل برای مهندسین مبتدی " رو بزنه . برای تغییر عنوان یا جابجایی موضوع و یا حتی حذف مطالب اضافی ، نیاز به برنامه ریزی دقیق و زمان هست . چند وقت پیش سعی کردم مطالب اضافی در انجمن توابع رو تا آنجا که بتونم حذف کنم و صرفاً به حذف سپاس های نوشتاری ( بجای استفاده از کلید سپاس ) ، پرداختم . دیدم حتی حذف این مورد به ظاهر ساده هم بسیار وقت گیر است . بنابراین باید برنامه ریزی بشه . حداقل کاری که می تونیم انجام بدیم ، جلوگیری از این موارد از هم اکنون و تلاش برای پاکسازی این موارد در درازمدت است .
با سپاس
ɦɛʂɑɱ ɓɑɦɾɑɳɨ (http://hesam.bahrani@yahoo.com)

~M*E*H*D*I~
2014/01/11, 14:23
با سلام ، با نظر شما کاملاً موافقم ، مشکلات خیلی زیادی داریم ؛ ببینید در همین تاپیک ، تحت عنوان " آموزش اکسل برای مهندسین مبتدی " ، بحث ما به کجا کشیده شده ؟ یعنی کسی که برای پیدا کردن " آموزش اکسل برای مهندسین مبتدی " این تاپیک رو باز میکنه ، ناخواسته این مطالب رو هم دنبال میکنه و چه بسا قید " آموزش اکسل برای مهندسین مبتدی " رو بزنه . برای تغییر عنوان یا جابجایی موضوع و یا حتی حذف مطالب اضافی ، نیاز به برنامه ریزی دقیق و زمان هست . چند وقت پیش سعی کردم مطالب اضافی در انجمن توابع رو تا آنجا که بتونم حذف کنم و صرفاً به حذف سپاس های نوشتاری ( بجای استفاده از کلید سپاس ) ، پرداختم . دیدم حتی حذف این مورد به ظاهر ساده هم بسیار وقت گیر است . بنابراین باید برنامه ریزی بشه . حداقل کاری که می تونیم انجام بدیم ، جلوگیری از این موارد از هم اکنون و تلاش برای پاکسازی این موارد در درازمدت است .
با سپاس
ɦɛʂɑɱ ɓɑɦɾɑɳɨ (http://hesam.bahrani@yahoo.com)

این کاری هست که نمیشه به تنهایی انجام داد ، از تمامی مدیران تقاضا دارم نسبت به سرو سامون دادن تالار های خودشون اقدام کنند

Amir Ghasemiyan
2014/01/11, 15:02
این کاری هست که نمیشه به تنهایی انجام داد ، از تمامی مدیران تقاضا دارم نسبت به سرو سامون دادن تالار های خودشون اقدام کنند

من فكر كنم قبل از سر و سامون دادن به تالارها بايد اصلاحيات لازم رو انجام بديم و بعد بريم سراغ مرتب كردن موضوعات.

Ali Parsaei
2014/01/11, 15:17
جا دارد همين جا از زحمات دوست خوبمون amin عزيز مدير فني سايت تشکر کنم،
يک مقدار هم جوانب مثبت را ياد کنيم، در همين يکي دو ماهه که من با سايت آشنا شدم خيلي سايت شکيل تر شده، به صفحه اصلي انجمن که وارد مي شويم تقريبا" همه چيز منظم و طبقه بندي شده است و از تمام فضاي طولي و عرضي صفحه به طرز مناسبي بهره گرفته شده.
به نظر من برخي موارد را خيلي هم نمي شود از هم تفکيک کرد و دسته بندي فعلي بد نيست.
در مورد شلوغي سايت هم گذشته از مطالب خوبي که جناب وطن پرست از لحاظ موضوعي اشاره فرمودند، به جنبه ديداري موضوع هم من اشاره کنم و آن اينکه:
شما دفعه اول که اکسل را باز کرديد با دفعه اولي که مثلا" فتوشاپ را باز کرده ايد مقايسه کنيد! چه احساسي به آدم دست مي دهد؟ در فتوشاپ يک حجم زياد اطلاعات جلو چشم تازه وارد قرار مي گيرد و خود اين احساس شلوغي بدي را القا مي کند ولي اکسل اينطور نيست. البته اين را به عنوان مثال عرض کردم و سليقه ها هم متفاوت است، ولي به نظر من اگر در بدو ورود کاربر شاهد اطلاعات کلي تري باشد (و البته گويا) بسيار جذب کننده تر خواهد بود.
الآن خيلي بهتر شده ولي کماکان کسي که گذري به سايت سر مي زند قبل از عضويت و ورود با يک صفحه مواجه است که نصف آن را دو کادر بزرگ زرد گرفته و سه تکه ناهمگون آرم مسابقه و ...
و به موضوعات هم که مراجعه مي کند اطراف اسامي انبوهي از ستاره و برچسب و نوار و سپاس و ... که گويي کنترل پنل هواپيما است! البته همه اينها خوب است و من به آنها عادت کرده ام و جالب است، ولي نه براي اولين باري که وارد شدم!
ببخشيد البته صحبت هاي فوق فقط تک جنبه اي و با تاکيد به راهکارهاي جذب مخاطب تازه وارد بوده.

Amir Ghasemiyan
2014/01/11, 15:27
ممنون جناب پارسا از پيشنهاداتتون هميشه بهره برديم.

جا دارد همين جا از زحمات دوست خوبمون amin عزيز مدير فني سايت تشکر کنم،
يک مقدار هم جوانب مثبت را ياد کنيم، در همين يکي دو ماهه که من با سايت آشنا شدم خيلي سايت شکيل تر شده، به صفحه اصلي انجمن که وارد مي شويم تقريبا" همه چيز منظم و طبقه بندي شده است و از تمام فضاي طولي و عرضي صفحه به طرز مناسبي بهره گرفته شده.
به نظر من برخي موارد را خيلي هم نمي شود از هم تفکيک کرد و دسته بندي فعلي بد نيست. بله بد نيست و قابل استفادست. ولي ميخوايم بهترين باشه. خودم به شخصه يكي دوبار سوالي برام مطرح شد ولي واقعا نميدونستم تو كدوم تالار بايد مطرح كنم. حالا يك كاربر تازه كار رو در نظر بگيرين به عمق فاجعه پي ميبرين ;)
در مورد شلوغي سايت هم گذشته از مطالب خوبي که جناب وطن پرست از لحاظ موضوعي اشاره فرمودند، به جنبه ديداري موضوع هم من اشاره کنم و آن اينکه:
شما دفعه اول که اکسل را باز کرديد با دفعه اولي که مثلا" فتوشاپ را باز کرده ايد مقايسه کنيد! چه احساسي به آدم دست مي دهد؟ در فتوشاپ يک حجم زياد اطلاعات جلو چشم تازه وارد قرار مي گيرد و خود اين احساس شلوغي بدي را القا مي کند ولي اکسل اينطور نيست. البته اين را به عنوان مثال عرض کردم و سليقه ها هم متفاوت است، ولي به نظر من اگر در بدو ورود کاربر شاهد اطلاعات کلي تري باشد (و البته گويا) بسيار جذب کننده تر خواهد بود. منظورتون از اطلاعات كلي تر چيه جناب پارسا؟
الآن خيلي بهتر شده ولي کماکان کسي که گذري به سايت سر مي زند قبل از عضويت و ورود با يک صفحه مواجه است که نصف آن را دو کادر بزرگ زرد گرفته و سه تکه ناهمگون آرم مسابقه و ... دوباره نگاه كنيد. چند وقتي هست كه اصلاح شده :o البته كادرهاي زرد رنگ رو قبول دارم فكر كنم نياز به اصلاح داشته باشن :3:
و به موضوعات هم که مراجعه مي کند اطراف اسامي انبوهي از ستاره و برچسب و نوار و سپاس و ... که گويي کنترل پنل هواپيما است! البته همه اينها خوب است و من به آنها عادت کرده ام و جالب است، ولي نه براي اولين باري که وارد شدم!
ببخشيد البته صحبت هاي فوق فقط تک جنبه اي و با تاکيد به راهکارهاي جذب مخاطب تازه وارد بوده.

Ali Parsaei
2014/01/11, 16:15
بدون شرح!
دو تصوير را با هم مقايسه کنيد

Amir Ghasemiyan
2014/01/11, 16:22
بدون شرح!
دو تصوير را با هم مقايسه کنيد

ممنون علي جان ولي خيلي هم ناميزون نيستنا. فقط اون عكس مسابقه نا ميزونه بقيش كه خوبه

شكل اولي كه گذاشتين از نظر فني امكان پذير نيست. چون رزولوشن سيستم ها با هم متفاوته، ممكنه رو سيستم شما خوب نشون داده بشه ولي تو سيستم هاي ديگه با رزولوشن هاي پايين تر (مثل سيستم خودم) اتفاقا باعث بهم ريختگي بيشتر و نامتقارني بيشتر ميشه. همونطور كه گفتم لينك مسابقه فقط مشكل ماست. قرار بود بنري براي اون طراحي بشه كه متاسفانه هنوز فرصت نشده. ان شالله در اسرع وقت رسيدگي ميشه

درضمن كادرهاي زرد نياز هست كه باشن ولي ميشه متنشون رو اصلاح كرد و كويچكترش كرد

Ali Parsaei
2014/01/11, 16:34
امير جان ممنونم از توجه شما،
بيشتر تاکيدم روي حجم اطلاعاتي است که به کاربر داده مي شود،
در يک تصوير تقريبا" تمام قسمت قابل روئيت صفحه اطلاعاتي است که مستقيم راجع به اکسل نيست و کلي فضاي خالي، ولي در دومي همان اطلاعات مفيد و منظم پايين صفحه سايت جلو ديد قرار گرفته.

Nima
2014/01/11, 16:37
با احترام به نظر تمام دوستان اما باید بگم که شما تو هیچ فروم اکسل نمیتونید دقیقا مکانی برای سوال کاربر مشخص کنید من خیلی از فرومهای خارجی رو دیدم و در اونها عضو هستم و فعالیت دارم اولا که معمولا فرومها تمام بخشهای مربوط به اکسل رو پوشش نمیدن و فقط به قسمت خاصی می پردازند مثلا vba یا chart یا مباحث کاربردی اکسل reporting,dashboard و...

من کمتر فرومی دیدم که تمام ابعاد نرم افزار اکسل رو پوشش بده و کاربرای اون فروم راجع به تمام موضوعات اصلی و جانبی اکسل بتونن مطلب ارائه بدن پس بهتره یکم واقع بین باشیم و قبول کنیم که کاربرانی که واقعا دنبال یادگیری مطلب باشن با همین شکل و کیفیت سایت هم میتونن پاسخ های خودشونو دریافت کنن.

البته پیشرفت همیشه باید باشه و من هم موافق این هستم که اگه یه تغییراتی تو شکل و محتوای سایت ایجاد بشه خوبه ولی با این هم موافق نیستم که الان سایت کاربری خودشو از دست داده یا کم فروغ شده.

Amir Ghasemiyan
2014/01/11, 17:08
با احترام به نظر تمام دوستان اما باید بگم که شما تو هیچ فروم اکسل نمیتونید دقیقا مکانی برای سوال کاربر مشخص کنید من خیلی از فرومهای خارجی رو دیدم و در اونها عضو هستم و فعالیت دارم اولا که معمولا فرومها تمام بخشهای مربوط به اکسل رو پوشش نمیدن و فقط به قسمت خاصی می پردازند مثلا vba یا chart یا مباحث کاربردی اکسل reporting,dashboard و...

من کمتر فرومی دیدم که تمام ابعاد نرم افزار اکسل رو پوشش بده و کاربرای اون فروم راجع به تمام موضوعات اصلی و جانبی اکسل بتونن مطلب ارائه بدن پس بهتره یکم واقع بین باشیم و قبول کنیم که کاربرانی که واقعا دنبال یادگیری مطلب باشن با همین شکل و کیفیت سایت هم میتونن پاسخ های خودشونو دریافت کنن.

البته پیشرفت همیشه باید باشه و من هم موافق این هستم که اگه یه تغییراتی تو شکل و محتوای سایت ایجاد بشه خوبه ولی با این هم موافق نیستم که الان سایت کاربری خودشو از دست داده یا کم فروغ شده.

ممنون محمد جان. نظر هر كسي محترمه مخصوصا دوستاني كه قصد پيشرفت سايت رو دارن مثل شما

در مورد فروم هاي ديگه بايد عرض كنم هميشه بايد به سايت هاي بزرگ تر و حرفه اي تر نگاه كنيم تا ترقيب بشيم كه پيشرفت كنيم. نه سايت هايي كه آدم رو از پيشرفت باز ميدارن. سايت مستر اكسل رو شما نگاه كن. تا حالا نشده سوالي داشته باشم ولي مشابهش يا خود سوال اونجا پاسخ داده نشده باشه

كسي نگفت كه سايت كاربري خودشو از دست داده يا كم فروغ شده. حرف من اينه كه بايد پيشرفت كنيم.درجا نبايد بزنيم. هر حرفي هم زدم قصدم پيشرفت بيشتر انجمنه نه اينكه خداي نكرده بگم سايت مفيد نيست يا كاربرد نداره :o

mahsa shayesteh
2014/01/12, 10:11
فک میکنم جای بعضی تالارا کمه مثلا اگه سوالی در مورد نامگذاری ، استفاده از کنترل فرم ها ، ابزار watch window و چیزای مثل این بخوایم مطرح کنیم کجا باید مطرحه بشه؟:rolleyes:

mokaram
2014/03/06, 08:53
یه پیشنهاد داشتم واسه صفحه اول
این مورد را من تو خیلی سایت های معتبر فارسی که یه جورایی الان مرجع حساب میشن ( البته تو زمینه های مختلف ) دیدم که اومدن باکسی که پایین صفحه اول تحت عنوان
نمایش آمار پیشرفت سایت (http://forum.exceliran.com/#) قرار دادین اگه بیاد بالای اول صفحه خیلی بهتره یه جورایی تو دیده و کاربر سریعتر میتونه به پست های جدید نظر داشته باشه.

مهندس تبریزی
2019/08/13, 17:35
با سلام و درود

دوستان و اعضای محترم در این تایپیک می تونن مشکلات ، پیشنهادات و انتقادات خودشون رو در مورد انجمن و عملکرد مدیران مطرح کنند http://www.getsmile.com/emoticons/funny-smileys-68129/victory.gif

سلام خسته نباشید دوستان در ادامه همین پست فرمودند"خوشبختانه تاریخ سایت شمسی شد." ولی کماکان تاریخ بصورت میلادی در کامپیوترم نمایش داده میشه آیا تنظیمات خاص دارد یا نه؟
لطفا راهنمائی کنید.
با تشکر مهندس تبریزی

مهندس تبریزی
2019/08/13, 17:41
ممنون میشم پیگیری کنید.
سپاس

سلام آیا تنظیمات خاص داره در کامپیوتر من میلادی نمایش داده میشه

Amir Ghasemiyan
2019/08/13, 21:07
سلام خسته نباشید دوستان در ادامه همین پست فرمودند"خوشبختانه تاریخ سایت شمسی شد." ولی کماکان تاریخ بصورت میلادی در کامپیوترم نمایش داده میشه آیا تنظیمات خاص دارد یا نه؟
لطفا راهنمائی کنید.
با تشکر مهندس تبریزی

یه مدت تاریخ شمسی بود. متاسفانه پس از به روز رسانی انجمن تاریخ شمسی از کار افتاد. اگر هک مناسبی براش پیدا کردیم حتما تاریخ ها رو شمسی خواهیم کرد

مهندس تبریزی
2019/08/13, 21:13
یه مدت تاریخ شمسی بود. متاسفانه پس از به روز رسانی انجمن تاریخ شمسی از کار افتاد. اگر هک مناسبی براش پیدا کردیم حتما تاریخ ها رو شمسی خواهیم کرد

سپاسگزارم استاد

دکتر علیزاده
2021/12/05, 16:21
ممنون میشم پیگیری کنید.
سپاس

سلام خدمت دوستان و همکاران گرامی و مدیران محترم سایت
یک پیشنهاد دارم اگه به دوستان و اساتید محترم بر نخوره این ساعت و تاریخ را در بالای صفحه یک جائی نشان بده ما ببینیم که ساعت و تاریخ سایت درست نشان داده میشود یا نه
من الان میبینم تاریخ سایت را به میلادی (به افق لندن) و ساعت را به افق شرعی گرینویچ عزیز نشون میده. جسارتا اساتید و مدیران محترم و زحمت کش به دل نگیرند. تشکر

دکتر علیزاده
2021/12/06, 08:55
سلام خدمت دوستان و همکاران گرامی و مدیران محترم سایت
یک پیشنهاد دارم اگه به دوستان و اساتید محترم بر نخوره این ساعت و تاریخ را در بالای صفحه یک جائی نشان بده ما ببینیم که ساعت و تاریخ سایت درست نشان داده میشود یا نه
من الان میبینم تاریخ سایت را به میلادی (به افق لندن) و ساعت را به افق شرعی گرینویچ عزیز نشون میده. جسارتا اساتید و مدیران محترم و زحمت کش به دل نگیرند. تشکر
سلام متشکرم دوستان مشکل حل شد