PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در پرونده های بایگانی(جستجو)

askari
2013/09/24, 16:27
سلام
من یک بایگان هستم
ما در هر فایل اکسل طبق حروف الفبا اسامی افراد رو مینویسیم
مثلا در پوشه ماده صد طبق حروف الفبا 32 فایل اکسل هست
در پوشهپرونده های دایم هم همینطور تا آخر که چندین پوشه جدا داریم که در اونها فایل اکسل طبق حروف الفبا دسته بندی شده و ممکن یک پرونده در 2 تا سه پوشه باشه
حالا دوتا سوال دارم
من میرم داخل پوشه ماده صد فایل اکسل حروف (ب) رو باز میکنم و اسمی رو سرچ میکنم ...ولی همیشه با اینکه این اسم وجود داره میگه همچین سلولی با این اسم وجود نداره...مشکل از کجاست؟
آیا برنامه ای واسه جستجو وجو داره؟
و اینکه میشه در چند پوشه یک اسم رو پیدا کرد..؟مثلا هادی محمدی رو سرچ کنه و هم در پوشه ماده صد پیدا کنه و هم در پوشه دایم
ممنون میشم اگه کمکم کنید

khakzad
2013/09/24, 18:40
سلام
ببینید برنامه خاصی نیست.همون ابزار find هست.
فقط تکنیک هایی واسه استفاده وجود داره.اولین نکته زدن گزینه workbook هست که داخل همه شیت های workbook رو میگیرده.
دومین نکته اسم های دارای حرف ی هست.بعضی جاها ی عربی هست که با زدن کلید X +shift بدست میاد.
شما می تونید با استفاده از علامت ؟ و * برای عمومیت دادن جستجو استفاده کنید.

~M*E*H*D*I~
2013/09/25, 09:09
استفاده از ابزار finde معمولا رهکار مناسبی برای جستجو نیست بخاطر حساسیت به فاصله ها و حرو بهتره از ورژن 2010 به بالا استفاده کنید و با فیلتر کردن و استفاده از ابزاری که در تصویر پیوست مشخصه جستجو کنید